Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 38
 1. #1
  One Second at a Time Maska e MercY
  Anėtarėsuar
  30-05-2005
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  38
  Postime
  19

  Ja ku jam si gjithmone... E perhershme

  Mirembrema si ja kaloni, une quhem Elona, jam 22 vjec, dhe nje shoku im me tha te futem ketu... Shume pune e bukur... Po me pelqen faqja, dhe besoj se edhe njerezit qe e kane krijuar kete komunitet do te jene ne kete nivel.

  Shpresoj t'ja kaloj mire midis jush, pasi shoh shume tema interesante si dhe shume argumenta interesante.

  Miresejugjeta dhe
  Ja kalofshi mire!

 2. #2
  Larguar Maska e GrifshA_
  Anėtarėsuar
  21-02-2005
  Postime
  361
  Elona mire se erdhe ketu! Dhe ti e paske kapur keq me syte mi
  Gjithsesi! kalofsh mire ketej!
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 3. #3
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  mir se erdhe

  ja kalofsh mir ne shoqnin e forumistave
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 4. #4
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  38
  Postime
  11,960
  Mire se na vjen Mercy.
  Caste te kendshme ne forum...dhe befsh qejf...
  My silence doesn't mean I am gone!

 5. #5
  One Second at a Time Maska e MercY
  Anėtarėsuar
  30-05-2005
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  38
  Postime
  19
  Falemnderit cuna dhe goca, e vleresoj vertet.
  On a long enough timescale, the survival rate for everyone drops to zero.

 6. #6
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Mire se erdhe ne forum,ia kalofsh sa me mire

 7. #7
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  37
  Postime
  1,116
  Mercy mir se erdhe dhe ja kalofsh sa me mire
  M&M

 8. #8
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Meqe erdhe kalofsh mire
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 9. #9
  ▒[JuL]▒ Maska e Macho
  Anėtarėsuar
  05-01-2003
  Vendndodhja
  Me Shpirt ne TIRANE
  Postime
  322
  Mire se erdhe ne forum Elona! Dihet qe do gjesh tema interesante ne kete forum. Po ndonje me shume per veten, spo na tregon??? Ndonje hobi ndonje gje, tani nqs ke foto dhe do ta tregosh... kuptohet

  Macho
  ஐ███▓▒ -=][.. _| |_| |_ | ..][=- ▒▓███ஐ

 10. #10
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,883
  Ju uroj perzemersisht pranine tuaj midis nesh, Urimet e mia per kenaqesi te reja midis nesh.

  Dito.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Elona..

  Te paska fal zoti si drita , nese je ajo ne foto )

  Dhe te uroj mirese ardhje ketu ne kete forum fantastik , mes bashkatdhetarve tan an e mban bot-es.

  Dhe kalofeshmi sa me mire ktu..

  p.s Un te shkruaj 1 pm ne privat e ti pergju , sepse taman moti koh skam gjet 1 vajz 22 vjet. Besoj qe ste bjen edhe keq , jam gjal i mire nejse shihemi

  Gjith te mirat
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 12. #12
  One Second at a Time Maska e MercY
  Anėtarėsuar
  30-05-2005
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  38
  Postime
  19
  Falemnderit per mikpritjen... Ne fakt une kam qene regjistruar ketu shume shume kohe me pare, rreth 2 vjet ose me teper... Por postova disa here, dhe harrova passin
  Dhe e lashe fare si muhabet... Thashe s'qenka sport per mua
  On a long enough timescale, the survival rate for everyone drops to zero.

 13. #13
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  Mireseerdhe serish Elona.
  Me behet qejfi qe i je futur perseri sportit te te shkruarit ne forum, presim ide interesante.
  Megjithate po pati mundesi hiq dore nga sporti i rrezikshem i te ēoroditurit te ēunave te forumit.
  Kete mund te besh psh. duke u vene nje pale syze atyre syve ne foto.
  Ja kalofsh mire ne FSH.
  SG
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 14. #14
  Blanc et noir
  Anėtarėsuar
  28-03-2005
  Postime
  485
  O Motra ime Ydhh te mart M...ualebia shalet e bukura qe me ke LoL
  Mirsenaerdhe ...HeHeHe do te vrasssssssssssssssssssssssss!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lov! : 14-06-2005 mė 09:55

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Mosha
  38
  Postime
  1,471
  mirseerdhe elona

  sa per nivelin do dalesh e zhgenjyer lal

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e theodora*
  Anėtarėsuar
  16-01-2004
  Postime
  879
  Citim Postuar mė parė nga MercY
  Mirembrema si ja kaloni, une quhem Elona, jam 22 vjec, dhe nje shoku im me tha te futem ketu... Shume pune e bukur... Po me pelqen faqja, dhe besoj se edhe njerezit qe e kane krijuar kete komunitet do te jene ne kete nivel.

  Shpresoj t'ja kaloj mire midis jush, pasi shoh shume tema interesante si dhe shume argumenta interesante.

  Miresejugjeta dhe
  Ja kalofshi mire!
  welcome madam "Mercy"
  ja kalofsh sa me bukur ketu ne forum
  po kujdes se mos te behet mikrob e pastaj hyn perdit,se do te te shaj shoku(=shaka)

  mire se erdhe

 17. #17
  _ALiDeMsS_ Maska e _tironc__king_
  Anėtarėsuar
  16-09-2004
  Vendndodhja
  n'shtet rrethim
  Postime
  344
  Bujrum Mercy, Ne Bofsh Qef

 18. #18
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Mire se erdhe nforum

 19. #19
  Bordi Drejtues Maska e REJDI
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Switzerland/Zurich
  Mosha
  32
  Postime
  244
  Mire se erdhe dhe ja kalofsh sa me mire!

  Me respekt ,
  REJDI-Bordi Drejtues / STAFF #shqiperia & Forumishqiptar.CoM
  |---Lojra ne PC

  Swiss^Boy

 20. #20
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  mir se na gjete
  kalofsh mir
  kshu kshu
  LoNcJa-SyNi-VeT
  o-le-le firma

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Prindi gjithmonė ka dobėsi pėr njėrin nga fėmijėt. Pse?
  Nga Mina nė forumin Pyetni psikologun
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 15:27
 2. Eshte gjithmone Pashke!
  Nga ilia spiro nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2009, 14:32
 3. A eshte e verteta gjithmone e mire per tu thene?
  Nga babybell nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 10:12
 4. Agolli: Pendesa për kritikat ndaj Rugovës
  Nga RTP nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-01-2006, 11:50
 5. Nje here tradhetar, mbetesh gjithmone tradhetar..
  Nga ateda nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 18-02-2005, 12:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •