Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  SHBA, Gjendet i vdekur cifti Ceku- Polici, 27 vjecari dyshohet se vrau te shoqen me p

  SHBA, Gjendet i vdekur cifti Ceku- Polici, 27 vjecari dyshohet se vrau te shoqen me pas veten

  Lajmi i ores 6:35 PM


  TIRANE (9 Qershor) - Gjehen te vdekur ne SHBA, 2 shqiptare. Cifti i sapomartuar, Urime Ceku, 20 vjece dhe 27 vjeCari Niko Polici, u gjeten dje te vdekur ne banesen e tyre ne nje rruge ne Beaver ne qytetin Ansonia te Ohajos. Policia e Anstonias nuk ka shoqeruar asnje te dyshuar pasi dyshon se 27 vjecari mund te kete qene autori i ketij krimi, i cili pas nje zenke ka vrare ne fillim gruan e tij dhe me pas eshte vetevrare duke u hedhur nga shkallet e katit te trete. Kishte qene nje shok i dibranit Niko Polici qe njoftoi ne polici, per nje person i cili kishte rene nga shkallet e pallatit ne banesen 170 te rruges Beaver. Kur policia hyri ne banese Polici ishte akoma gjalle, por kishte pesuar trauma koke dhe ishte i pavetedijshem. Nje ore me vone Niko Polici kishte vdekur ne spital. Ndersa 20 vjecaren Urime Ceku policia e kishte gjetur te vdekur ne krevat te mbuluar dhe pa asnje shenje dhune apo gjaku. Ndersa priten rezultatet e autopsise se 20 vjecares policia e Ansonias ka marre ne pyetje te afermit e ciftit. Sipas deshmitareve te marten ne darke cifti ishin grindur mes tyre. Koli Hoxha, nje kusheri i Policit ka udhetuar nga Eaterburi per te organizuar dergimin e trupit te 27 vjecarit ne vendlindjen e tij ne Diber. 27 vjecari kishte 4 vjet jetonte ne Amerike me Urimen e cila me pare jetonte ne Alaska dhe ishin njohur ne Internet. Me pas familjet kishin kontaktuar me njera tjetren duke organizuar martesen. em/em(/BalkanWeb)
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,256
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku
  []
  27 vjecari kishte 4 vjet jetonte ne Amerike me Urimen e cila me pare jetonte ne Alaska dhe ishin njohur ne Internet. Me pas familjet kishin kontaktuar me njera tjetren duke organizuar martesen. em/em(/BalkanWeb)
  tashi, dashuri ne distance apo me mbleseri ishte kjo? nejse, mire ai qe ka vrare veten po me Urimen e shkrete c'pati?

  ketu s'eshte as turp te ndahesh nga gruaja/burri..gjynaf
  TBD

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,402
  Forumista do kene qene dhe ata. lol.

  mjere ata prinder qe kane lene mbrapa.

 4. #4
  Heartless Maska e White_Angel
  Anėtarėsuar
  11-01-2004
  Vendndodhja
  Kristal......
  Postime
  1,293
  Martohu po ta mbajti ......

  S'di njeriu shkret ke fut ne dere mo amani . Kjo eshte t'ia besh varrin vetes me duart e tua .


  epo kjo o .....  O Zot per vete sdua gjė jo...por pėr prindėrit nje dhėndėr tė bukur!

 5. #5
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Anėtarėsuar
  14-09-2004
  Mosha
  40
  Postime
  1,537
  bo bo ca nuk degjon mre , SA KEQ .

 6. #6
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  23-05-2005
  Postime
  301
  Me te vertete per tu ardhur keq, me vjen shume keq per ata te rinj qe nuk arriten ta gezonin jeten e tyre.
  Cfare behet keshtu?.... pse?....

Tema tė Ngjashme

 1. Kumanova, informacione tė pėrgjithshme
  Nga strong_07 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 15-11-2008, 07:52
 2. E vrava burrin tim pasi mė keqtrajtonte..!!
  Nga Zemrushja nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-04-2007, 09:13
 3. Berati Dhe Beratasit Mbi Tre Shekuj Me Pare
  Nga Newhost nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2005, 21:55
 4. Vllezerit Bluz Skripti ne Shqip.
  Nga Antitrup nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-08-2005, 17:57
 5. Nė trupin e njė 75-vjeēareje gjendet njė bebe e vdekur!
  Nga shkodrane82 nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 21:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •