Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2005
  Postime
  926

  Gramoz Ruci, hakmerret ndaj personit qe beri sherr me te birin, Ledio Ruci

  Ne nje Pub ne Tirane, djali i Granmoz Rucit beri fjale me tre djem nga Laci, qe po i shikonin femren qe ai kishte me vete.

  "Trimi" i Gramozit, shkon ne shtepi.Merr pistoleten. Vjen para lokalit dhe ne momentin qe tre lacianet dali nga lokali, qellon ne drejtim te tyre.
  Plumbi kapi ne kembe Artur Ceken. Dy shoket e tij, i versulen Ledio Rucit. I marrin pistoleten dhe i fusin nja dy plumba. Nje nga te cilet ne bark.

  Te dy te plagosurit dergohen ne spitlin ushtarak.

  ------------------------------------------

  Artur Ceka mbahet ne hetuesi deri ne tetor 2004 . Ledio Ruci asnje minute.

  (eshte e rrezikshme te shohesh femrat e shoqeruara me kelyshet e mafies)

  ---------------------------------------------

  Para nje muaj Ledio Ruci shpallet i pafajshem per nenet:

  - Armembajtej pa leje.
  - Plagosje me dashje.

  Artur Ceka deshmoi ne gjyq se nuk e njihte personin qe e kishte plagosur.
  ( Gramozi i ka premtuar jeten, ne sherbim te kesaj deshmije)

  ---------------------------------------------------------

  Sot ne TV ALSAT u dhane pamje nga arrestimi i nje personi te kerkuar ne te gjithe boten, si kriminel, kontrabandist droge, tutor prostitutash, hajdut vilash etj.etj.
  Dhjetra forca policie te armatosur gjer ne dhembe, ishin ne aksion per kapjen e personit qe kerkohej ne:

  Itali, France, Belgjike etj.

  Ky kriminel i rrezikshem ishte Artur Ceka, i cili ka qene i izoluar ne hetuesi, deri ne fund te tetorit 2004.

  ----------------------------

  Kush beson kriminelet e kuq (ministrin e brendshem qe beri masakren e 2 Prillit 1991 ne shkoder) te kalibrit Gramoz Ruc, eshte vet fajtor.

  Artur Cekes mire ju be , qe ben marrveshje me padrinon Ruci.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,826
  Antmafi.. e di qe je nje Vlere ketu..
  te lexoj me kenaqsi..

  ..

  Shekulli thote:

  ---

  RENEA, 4 orė presion pėr arrestimin e Cekės e Reēit

  Vidhnin politikanė italianė,kapen

  Forcat speciale kanė rrethuar njėkohėsisht banesat e tė kėrkuarve. Kėrcėnimi: Do qėllojmė kėdo qė shkel oborrin

  D.Biēaku

  LAĒ- Forcat speciale tė RENEA-s kanė kaluar katėr orė tension, gjatė operacionit pėr arrestimin e dy tė kėrkuarve ndėrkombėtarė, Emiljano Reēi dhe Artur Ceka. Tė nisur nė dy drejtime, forcat speciale kanė rrethuar nė tė njėjtėn kohė banesat e Artur Cekės nė Mamurras dhe Emiljano Reēit nė fshatin Gjorm tė Kurbinit. Por nuk ka kaluar pa probleme, operacioni pėr kapjen e tė kėrkuarve pėr trafik kokaine dhe njė sėrė vjedhjesh nė veri tė Italisė. Gjatė rrethimit tė banesės sė Cekės, djemtė e RENEA-s janė pėrballur me rezistencėn e tė afėrmėve, tė cilėt nuk kanė pranuar tė dorėzojnė njeriun e tyre. Burime nga Ministria e Rendit Publik bėjnė tė ditur pėr “Shekullin” se thirrjes sė policisė pėr t’u dorėzuar, familjarėt e Cekės u janė pėrgjigjur me kėrcėnimin se do tė qėllonin me armė kėdo qė do t’i afrohej oborrit tė shtėpisė. Nė kėto kushte, nė ndihmė tė forcave speciale, kanė shkuar edhe punonjės tė policisė sė Lezhės dhe tė Shkodrės.
  Operacioni
  Urdhri pėr ndalimin e Artur Cekės dhe Emiljano Reēit ėshtė firmosur pak ditė mė parė nga Prokuroria e Krimeve tė Rėnda, ndėrsa operacioni pėr arrestimin e tyre ka filluar mbrėmjen e sė martės, pasi policia lokale kishte grumbulluar, nėpėrmjet burimeve operative, se tė kėrkuarit ndodheshin nė banesat e tyre. Pasi kanė pėrgatitur planin operacional, forcat e RENEA-s kanė rrethuar njėkohėsisht shtėpitė e Cekės dhe Reēit dhe u kanė bėrė thirrje atyre pėr t’u dorėzuar. Sipas burimeve tė mėsipėrme, shtėpitė e tyre janė rrethuar nė orėn 22.00 tė mbrėmjes sė martė. Kėrcėnimit tė tė kėrkuarve se do tė qėllonin me armė kėdo qė do tė hynte nė oborrin e tyre, forcat speciale nuk i janė kundėrpėrgjigjur menjėherė. Ata kanė kėrkuar pėrforcime, ndėrkohė qė pėrkrah RENEA-s janė rreshtuar edhe punonjės tė policisė sė Lezhės dhe tė Shkodrės. Pėr rreth 4 orė, negociatorėt e RENEA-s u kanė bėrė thirrje tė kėrkuarve tė dorėzoheshin, duke ushtruar presion psikologjik mbi ta.
  Arrestimi
  Presioni i pandėrprerė i forcave tė policisė ka bėrė qė rreth orės 02.00, tė dorėzohej i pari Artur Ceka. Ky i kėrkuar kishte kundėrshtuar mė me forcė thirrjet e policisė, por rrethimi i zonės dhe presioni i vazhdueshėm i RENEA-s e detyroi atė tė dorėzohej i pari. Sipas burimeve tė policisė, mėsohet se i bashkakuzuari tjetėr, Emiljano Reēi, i cili banon nė fshatin Gjorm tė Kurbinit, u ėshtė dorėzuar forcave speciale 30 minuta mė vonė, duke bėrė qė operacioni pėr kapjen e tyre tė pėrfundonte me sukses. Dy tė arrestuarit janė pėrcjellė nėn masa tė rrepta sigurie nė drejtim tė burgut 313 nė Tiranė, ku janė marrė nė pyetje nga prokurorėt e Krimeve tė Rėnda, qė kishin firmosur urdhėr-arrestin pėr Cekėn dhe Reēin. Dy tė kėrkuarit nga drejtėsia italiane do tė gjykohen nė Shqipėri, ndėrsa materialet e dosjes kanė arrdhur pak ditė mė parė nė Tiranė. Hetimet e mėtejshme pėr ta do t’i kryejė Prokuroria e Krimeve tė Rėnda.


  URDHRI

  Urdhėr-arresti pėr Artur Cekėn dhe Emiljano Reēin u ka ardhur pak ditė mė parė nga Italia, homologėve tė Prokurorisė sė Krimeve tė Rėnda. Ata ia kaluan policisė sė shtetit, e cila realizoi arrestimin e tė kėrkuarve pėr vjedhje banesash e trafik droge

  AKSIONI

  Rreth orės 22.00 tė sė martės, forcat speciale tė RENEA-s kanė rrethuar nė tė njėjtėn kohė, banesat e Artur Cekės dhe Emiljano Reēit. Pėrreth 4 orė, ata kanė qėndruar nėn presion, derisa kanė vendosur tė dorėzohen, pas orės 02.00 tė mėngjesit

  KĖRCĖNIMI

  Thirrjes sė forcave speciale pėr dorėzim, dy tė kėrkuarit u janė pėrgjigjur me kėrcėnimin se nėse dikush do afrohej nė oborret e tyre, do tė qėllonin. Pas katėr orėsh negociata, i pari ėshtė dorėzuar Artur Ceka e pas tij edhe i akuzuari tjetėr, Emiljano Reēi

  HETIMI

  Njė pjesė tė mirė tė hetimeve pėr dy tė kėrkuarit nga Kurbini i ka kryer prokuroria italiane. Pak ditė mė parė, homologėt italianė kanė sjellė dosjen me akuzat e ngritura kundėr Reēit dhe Cekės nė Tiranė, ndėrsa hetimet e mėtejshme do kryhen nga Krimet e Rėnda

  OPERACIONI

  Kaja: Bashkėpunimi me italianėt, i suksesshėm

  TIRANĖ- Disa orė pas arrestimit tė Artur Cekės nė rrethin e Kurbinit dhe Emiliano Recit nė Gjorm tė kėtij rrethi, zyrtarė tė lartė tė policisė shqiptare dhe asaj italiane si dhe hetues tė grupit tė vjedhjes sė vilave, kanė dhėnė njė konferencė pėr shtyp nė mjediset e Ministrisė sė Rendit. Zv. drejtori i pėrgjithshėm i policisė sė shtetit, kryekomisar Dashnor Kaja, ka pohuar para mediave se operacioni i pėrbashkėt i policisė italiane dhe i asaj shqiptare pėr arrestimin e pjesėtarėve tė mėsipėrm tė grupit, kishte pėrfunduar me sukses nė orėt e para tė ditės sė djeshme. Sipas Kajės, personat e mėsipėrm janė shpallur nė kėrkim nga Prokuroria e Krimeve tė Rėnda, pėr njė seri vjedhjesh, plagosjesh dhe krimesh tė kryera kryesisht nė veri tė Italisė. Ndėrkaq sipas Kajės, operacioni i kryer gjatė ditės sė martė duke u gdhirė e mėrkurė duhet konsideruar i suksesshėm, pasi dy tė kėrkuartit ishin arrestuar. Ndėrkaq edhe shefi i misionit italian tė INTERFORCE-s, ka folur me nota pozitive pėr bashkėpunimin, nė lidhje me arrestimin e dy prej pjesėtarėve tė bandės sė vjedhjes sė vilave nė Itali. Sipas hetuesve italianė, grupi i tė arrestuarve, pėrveē krimeve tė vjedhjes plagosjes e krimeve tė tjera, akuzohet edhe pėr trafik tė lėndėve narkotike. “Sasia e lėndės narkotike e trafikuar nė drejtim tė Italisė, ėshtė e konsiderueshme”,- pohoi shefi i misionit italian nė Shqipėri.
  09/06/2005


  --

  Di llafe .. meqe nuku kemi mundesi ne Tv te Zhejit te thomi gje..


  Keta hetuesit Italane... cudi..

  nji gje nuk e paskan zbuluar.. se skan dashur sigurisht..

  Si perfundoj Ceka nga spital Rajon biruc-pocaqia e Lac Tiranes ne Itali?

  Nga person ne proces ne rajon-gjykat-prokurorite e Tiran Kurbinit.. ne rrugac Italie nuk mund te behesh..pa "ndihmen vllazerore " te Mafies NANO-RUC e AMBASADes Italiane..

  Pra Cekes i eshte dhene dhurat nga RUc Islamet.. e Polici-Mafie Diplomacise Shqiptare me shpejtesi nje Pasosh me vula e viza italie.. dhe ashtu si Shyto Arapeve u eshte thene.. ik more qafir se ti vem lo .qet ne bige po ndejte ketu..

  Dhe Ceka ka ikur..

  pa te shohėm a do gjejne Hetuesit e Berluskonit.. shokut te Nanos.. ate te "arratisurin " gjoja ne Itali.. vrasesin profesionist Ago imeri i PS-se.. qe hodhi me urdher te usta-ustalleshave te Nanos .. te mjeren Eva Vishnjen ne gerxhet e Krrabes..  .


  Anti Mafi.. presim nga ty me shume lajme interesante.. dhe komente natyrisht..

 3. #3
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Cdo kriminel qofte ky edhe i biri nje politikani e ka vendin vetem ne burg.
  Prepotenca eshte ndienje qe nje dite thyen koken nga dy shkaqe 1) Shteti te kerkon gjithe jeten, 2) ndersa hasmi ste le as varrin rehat.

  Dito.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Era1
  Anėtarėsuar
  19-12-2004
  Postime
  1,307
  Po shtohen edhe ketu ne Forum njerzit qe nuk duan kriminelet ne pushtet.
  Antimafia kjo teme me ka pelqyer shume.
  Urime
  Firma ime eshte : SHQIPTARE

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e il_padrino
  Anėtarėsuar
  30-04-2005
  Vendndodhja
  holland
  Mosha
  45
  Postime
  166
  meqe kam jetuar ne tepelene po ju them disa fjale per Gramoz Rucin cili eshte dhe bemat e tij dhe si e filloi karieren e tij ne politike

  ka qene fund vitet e '80 dhe Ramiza Alia kryen nje vizit ne rethin e tepelenes dhe nje vizit ne zonen e Salaris ku Gramozi Ruci ishte sekretar partie a dicka e tille nqs se gaboj. Ishte situata qe PPSH po tundej nga renjet e saj dhe nje fjale e ramiz Alise ka qene keshtu ne mbledhje..
  R.A - disa njerez duan te vene poshte nderin e Partise dhe te shokut Enver HoXHA
  G .R eshte pergjigjur - ti hane *****
  nga ky moment dhe nga "trimeria "qe kishte u emerua direkt sekretar i 1 i rethit te tepelenes, dhe ne fund te dhjetorit eshte zgjedhur antar plenumi i PPSH.
  pastaj ngjarjet erdhen te tilla qe u formua PSSH dhe ai kishte nje vend ne podium.
  Me ardhjen e Sali Berishes ne pushtet Gramozi iken ne greqi nga frika e ndonje burgimi si shoku i tij Fatos Nano. Ne greqi sistemohet tek nje njeri i tij Afrimi ( mbiemri nuk me kujtohet per momentin ) dhe duke punuar si bojaxhi sipas njerezve qe e kane pare.
  Ne 1997 jane kohrat e trazirave ne shqiperi dhe Gramozi kthehet ne shqiperi ne kryesin e partise qe eshte ne pushtet . Dhe Afrimi njeriu qe i ofroi strehim ne greqi behet nje kriminel i pameshirshem ne zonen e jugut duke patur edhe mbrojtjen e Gramozit. Por kjo lidhje nuk do te vazhdonte shume se nga bemat e Afrimit do te nxirnin shume here emerin e Gramozit neper gojerat e njerezve. Dhe per te mos dale emri i GRamozit ai siguroi zhdukjen e Afrimit.
  Kjo ka ndodhur diku nga viti 1998-1999 ne mos gaboj. Afrimi ka nje list te madhe krimi ne kuriz te tij por asnjehere nuk u gjykua vetem nga mbrotja e Gramozit ne ate kohe. ja disa nga aketo akuza
  1- marjen peng dhe zhdukjen e pronarit te mandres ne memaliaj
  2- vrasjen e nje 17 vjecari per motive te dobeta ne mes te Tepelenes
  3- grabitje personi
  Jetoj me rastesin sepse asgje nuk eshte e rastesishme

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,826
  Flmn o ..il'padrino per komentin plot llogjike..
  ketu lexova nje dite nje Tepe-memalias qe thosh se nje nip i Luan Memu(sh)tit.. ministrit Ruco-Nanoist te Arsimit .. ka vrare nje gjimnazist ne Tepe a Memaliaj.. dhe nuku i ka ryre ferr ne kembe..

  Nanua i gjeti bukur ato tre inicialet e LSI-se..
  levizja e Skrapallive te Inatosur..

  Mirpo sot lexova se dhe Nanos ja kan gjetur bukur..

  Slogani PS-ist.. "Mbrojme te ardhmen".. u dashka lexuar... "Mbrojme te Ardhurat"..

  Shum e bukur kjo..

  Ne fakt PS mbron te ardhurat nga 8 vjet Vjedhje Krime Trafiqe..

  hė mė i lumtė se ashtu i do mushka drutė..

  Te Votosh Berishen eshte nder per cdo Shqiptar qe i thote vetes NJERI.. sepse ke sigurine se Voton nje Humanist e jo nje Kanibal ...e shok kanibalesh sikurse Nano e compani..

  Kjo eshte Kryesorja..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Brari : 09-06-2005 mė 17:30

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e il_padrino
  Anėtarėsuar
  30-04-2005
  Vendndodhja
  holland
  Mosha
  45
  Postime
  166
  Mbase po dale nga tema tani por dua te shtoj dicka :edhe te votosh per Nanon, Berishen apo ndonje ish komunist do te thote qe shqiperia te rije ne vend numero sepse kam kuptuar kete gje se kush hipen ne fuqi ne shqiperi mendon vetem se si te vjedhi.
  Per mendimin tim ka vetem nje menyre qe shqiperia te shpetoj prej ketyre"politikaneve grabiqare" : ti bejme nje telefonat Bin landenit ti fus nja 2-3 aeroplane parlamentit dhe kryeministeris qe te shuhen te gjithe keta pislleqe nga Tiranasi NANO &CO dhe Berisha & Co dhe Meta & co.
  p.s : ky ishte vetem mendimi im nuk dua qe asnjeri te ndikohet nga kjo
  Jetoj me rastesin sepse asgje nuk eshte e rastesishme

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,826
  Ne se je me hajdutet behu me Nanon.. ne se nuk i do hajdutet .. e kemi njerin qe nuk vjedh.. dhe ai eshte Berisha..
  Po juve tepelen-vlor-bilisht-patos- Delvinasit e keni zor te dalloni kriminelin nga Maloku.. sepse ju a kan futur ne gene qe ..po qe malok nuk ben per sekretar i pare i KQ te PPSH-se..

  Pra lokalizmi ju a beri 97-ten.. dhe akoma nuk levrin truri juaj.. qe..dhe nje malok ka te drejte te benet kryetar shteti..

  shum mire e dinte Jugu se Maloku (berisha) nuk eshte hajdut dhe se ata qe po ju ngrene ne luft jan hajdute.. por kandari trurit jugor funksionoji ndryshe..
  hajdute hajdute po ama i kemi na zona jone..

  e kte ko.qem.ut e beri devize politike dhe vet krye Ballisti Abaz..

  I kishit mes jush xhelatet dhe atyreve ju bindet..

  Shpresoj te dalloni kte radhe.. perdhunuesit tuaj.. te vertete .. Ruco Caushet.. e jo te thoni hajdut e kriminel per ate qe ju a shpiku i biri i thanasit..
  Berisha nuk eshte hajdut.. se po te ishte hajdut do kishte ne te mengjer e te djathte te vetes Finon e Cacin Rucin e Duken..
  pyesni e binduni vete..

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e il_padrino
  Anėtarėsuar
  30-04-2005
  Vendndodhja
  holland
  Mosha
  45
  Postime
  166
  Citim Postuar mė parė nga Brari
  Ne se je me hajdutet behu me Nanon.. ne se nuk i do hajdutet .. e kemi njerin qe nuk vjedh.. dhe ai eshte Berisha..
  Po juve tepelen-vlor-bilisht-patos- Delvinasit e keni zor te dalloni kriminelin nga Maloku.. sepse ju a kan futur ne gene qe ..po qe malok nuk ben per sekretar i pare i KQ te PPSH-se..

  Pra lokalizmi ju a beri 97-ten.. dhe akoma nuk levrin truri juaj.. qe..dhe nje malok ka te drejte te benet kryetar shteti..

  shum mire e dinte Jugu se Maloku (berisha) nuk eshte hajdut dhe se ata qe po ju ngrene ne luft jan hajdute.. por kandari trurit jugor funksionoji ndryshe..
  hajdute hajdute po ama i kemi na zona jone..

  e kte ko.qem.ut e beri devize politike dhe vet krye Ballisti Abaz..

  I kishit mes jush xhelatet dhe atyreve ju bindet..

  Shpresoj te dalloni kte radhe.. perdhunuesit tuaj.. te vertete .. Ruco Caushet.. e jo te thoni hajdut e kriminel per ate qe ju a shpiku i biri i thanasit..
  Berisha nuk eshte hajdut.. se po te ishte hajdut do kishte ne te mengjer e te djathte te vetes Finon e Cacin Rucin e Duken..
  pyesni e binduni vete..
  meqe ra fjala po te bej kete citim sepse vertet dolem nga tema : une nuk dua te behem me asnje nga ata qe ti i fole emrat pak me larte Nano, ruci, baci apo muci sepse e di mire qe jane kriminela dhe hajduta dhe kete e dine te gjithe, por shtoj se ne ate valle eshte edhe "maloku" sic e quajte pak me larte Berisha sepse ka dale nga partia k*** PPSH dhe i ka sherbyer asaj 18 vjet si antar i saj dhe mos te hedhim gurin dhe te fshehim doren se pse ai eshte njesoj si "ish -komunistat e tjere" qe e coi vendin drejt shkaterimit bashke me mucrat dhe bacrat. Shpresoj ta kesh kuptuar sec dua te them nqs se jo po ta them me dy fjale "socialistat ne litar demokratet ne hanxhar"nqs se duam te eci shqiperia perpara ashtu sic duhet.
  Jetoj me rastesin sepse asgje nuk eshte e rastesishme

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Jesushaus
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  271

  Thumbs up

  Citim Postuar mė parė nga il_padrino
  meqe ra fjala po te bej kete citim sepse vertet dolem nga tema : une nuk dua te behem me asnje nga ata qe ti i fole emrat pak me larte Nano, ruci, baci apo muci sepse e di mire qe jane kriminela dhe hajduta dhe kete e dine te gjithe, por shtoj se ne ate valle eshte edhe "maloku" sic e quajte pak me larte Berisha sepse ka dale nga partia k*** PPSH dhe i ka sherbyer asaj 18 vjet si antar i saj dhe mos te hedhim gurin dhe te fshehim doren se pse ai eshte njesoj si "ish -komunistat e tjere" qe e coi vendin drejt shkaterimit bashke me mucrat dhe bacrat. Shpresoj ta kesh kuptuar sec dua te them nqs se jo po ta them me dy fjale "socialistat ne litar demokratet ne hanxhar"nqs se duam te eci shqiperia perpara ashtu sic duhet.
  Ke shume te drejte il_padrino!!
  Ne shqiperi eshte bere cdo gje me tifozllek. Eshte motoja komuniste: Edhe bar do hame, por parimet e qepes nuk i shkelim. Ose me ne ose me ata rruge te mesme nuk ka! Per 97-en te gjithe ata emra qe shkruajte lart kane faj. Po te ishte nje qeveri demokratike ne Shqiperi do ti denonte rende si Salen edhe nanon po ashtu edhe zagaret e tyre, sepse i kane lyer duart me gjak. Sala ka qene sekretar partie ne universitet e mbante seminare mbi shfaqjet e huaja, ishte i pari qe bertiste. Tani do na shpetoje nga zagari nano.
  Pershendetje
  JH
  Ditėt e njeriut janė si bari;
  ai lulėzon si lulja e fushės;
  nė qoftė se era i kalon sipėr,
  ai nuk ėshtė mė dhe vendi i tij nuk njihet mė.
  Por mirėsia e Zotit vazhdon nga pėrjetėsia nė pėrjetėsi
  pėr ata qė kanė frikė prej tij,
  dhe drejtėsia e tij pėr bijtė e bijve,
  pėr ata qė respektojnė besėlidhjen e tij
  dhe mbajnė nė mendje urdhėrimet e tij
  pėr t`i zbatuar nė praktikė.

  Psalmi 103

Tema tė Ngjashme

 1. 5 vjetori i ndarjes nga jeta e Gramoz Pashko
  Nga PRI-LTN nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 204
  Postimi i Fundit: 21-07-2011, 02:06
 2. TEC i Vlorės fillon punėn nė muajin qershor
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 160
  Postimi i Fundit: 07-05-2009, 17:36
 3. Gramoz Pashko - Hija e zeze mbi PD
  Nga Veshtrusja nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2005, 16:43
 4. Gramoz Ruci, viziton SHBA edhe pse ambasada i refuzon vizen
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 11:55
 5. SHBA bllokon Gramoz Rucin
  Nga Iliriani nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-07-2004, 07:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •