Close
Faqja 0 prej 33 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 654

Tema: Parfume

 1. #1

  Smile Parfume

  Vazhdojme me parfumet ne nje teme te re.

  Per femra

  JESSICA MC CLINTOCK #3 by Jessica McClintock (2001)

  (Arome lulesh)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  e kithtė Maska e Rebele
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  kulpėr
  Postime
  1,088
  Meqe jemi tek parfumet, mund te me sugjeroje dikush ndonje parfum qe permban kanelle (dhe rrjedhimisht ka ate arome)?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  Kabunia quhet parfumi qe ka ere kanelle..

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Anėtarėsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Citim Postuar mė parė nga Brari
  Kabunia quhet parfumi qe ka ere kanelle..
  ose salepi lol
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 5. #5
  e kithtė Maska e Rebele
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  kulpėr
  Postime
  1,088
  Une ne hall, ju tallni ... LoL

  Edhe une ke pyes.
  Nejse, kerkesa ime ishte mese serioze. Parfum me arome kanelle.

 6. #6
  i regjistruar gabimisht Maska e FЯODO
  Anėtarėsuar
  27-03-2005
  Postime
  652
  Citim Postuar mė parė nga ALBA
  ose salepi lol
  Pse era kanelle mbante salepi qe pate rastin te nuhasje ti?

 7. #7
  Blanc et noir
  Anėtarėsuar
  28-03-2005
  Postime
  483
  CooL WateR - Davidoff

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Quand le doigt montre le ciel, l' imbécile regarde le doigt.

 8. #8
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,487
  Nuk shoh ndonjė tė ketė pėrdorur "Clive Christian". Aq fukarenj jeni ore?!

  lol
  Where does a thought go when it's forgotten?

 9. #9
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Cool

  Joop!
  &
  Truth Calvin Klein

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,659
  Citim Postuar mė parė nga Rebele
  Meqe jemi tek parfumet, mund te me sugjeroje dikush ndonje parfum qe permban kanelle (dhe rrjedhimisht ka ate arome)?

  Organza GIVENCHY ( i verdhe) ka ere kanelle. E ka pas perdor nje shoqja ime dhe kur i afroheshe i vinte era kapucino

  Une tani po perdor Black nga Kenneth Cole

 11. #11
  Emotionally Untouchable Maska e Taulant _NYC
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  11105
  Mosha
  42
  Postime
  444
  Sa me mberriti me DHL " ZH.U.L.S" prodhuar nga fabrika e sapunit te Rogozhines .

 12. #12
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,633
  Une perdor DURU dhe VENUS para ca kohesh perdorsha MILVA

 13. #13
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Momentalisht perdori Escada.

  10 parfume qe pelqej, si per meshkuj ashtu edhe per vajza.

  Boss Soul eshte parfu per meshkuj e krijuar nga femer, Ursula Wandel.

  Baldesarini eshte parfumi me prestigjioz i shtepise se modes BOSS.
  Shishja e parfumit eshte i bere nga alumin kualitativ dhe special per kete parfum.

  Burberry Brit for Men eshte i fresket, pikant, me arome orientale. Parfum elegant me arome te mandarines se gjelbert, bergam, rozes se eger, arres etj etj.

  Lacoste Red eshte gjithashtu nje nder parfumet me te mire per meshkuj.

  Gucci for Men eshte teper elegant dhe perdoret per cdo eveniment.  Per femra:

  Escada Rockin Rio

  Valentino V

  Max Mara

  Gucci Envy Me

  dhe

  Lacoste Touch of Pink
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga StormAngel : 14-06-2005 mė 19:19
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 14. #14
  Shamikuqja!!! Maska e BRADYKININ
  Anėtarėsuar
  07-01-2004
  Vendndodhja
  In Constant Motion!
  Postime
  501
  Citim Postuar mė parė nga D&G Feminine
  Organza GIVENCHY ( i verdhe) ka ere kanelle. E ka pas perdor nje shoqja ime dhe kur i afroheshe i vinte era kapucino
  Mua s'me ka len ket pershtypje. Eshte shume provokativ per seksin tjeter si parfum (hello I'm here kinda deal) por s'me eshte dukur si kanelle.
  If I Only Could....

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,402
  MAC ka pasur nje lloj vaji vite perpara (Nirvana quhesh) qe kishte arome vintage-hemp-punk-ish e joshese. Sh. i mire, por nuk e prodhojne me, mgjte une kam pas blere tre shishe dhe me ato mbahem akoma. Ne pergjithesi aromat e fresketa, te lehta dhe te pastra i kam qejf. Te rendat (ex. givenchy, dior, armani-mania, etc) me lene me dhimbje koke.

 16. #16
  Shamikuqja!!! Maska e BRADYKININ
  Anėtarėsuar
  07-01-2004
  Vendndodhja
  In Constant Motion!
  Postime
  501
  Citim Postuar mė parė nga Kuqalashja
  Te rendat (ex. givenchy, dior, armani-mania, etc) me lene me dhimbje koke.
  I can relate to that.

  Mac shumicen e gjerave e ka klas....
  If I Only Could....

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,659
  Citim Postuar mė parė nga Kuqalashja
  MAC ka pasur nje lloj vaji vite perpara (Nirvana quhesh) qe kishte arome vintage-hemp-punk-ish e joshese. Sh. i mire, por nuk e prodhojne me, mgjte une kam pas blere tre shishe dhe me ato mbahem akoma. Ne pergjithesi aromat e fresketa, te lehta dhe te pastra i kam qejf. Te rendat (ex. givenchy, dior, armani-mania, etc) me lene me dhimbje koke.
  Edhe mua edhe mua

  Parfumet me ere deti ose pemesh me pelqejne. Sa per Givenchy ka parfum "Into the blue" (shishja eshte bojqielli) edhe eshte shume i lehte, sidomos me pelqen per vere dhe plazh. Ka mami im Ysatis nga Givenchy, i embel eshte po kur femrat arrijne nje certain age i shkon.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 18. #18
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  32
  Postime
  1,770
  Rosamor

  per femra really nice
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 19. #19
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  32
  Postime
  1,770
  edhe Miracle
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 20. #20
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Citim Postuar mė parė nga MiLaNiStE
  Rosamor

  per femra really nice
  What about the "naughty ones"?

  Ca parfumi perdorin ata?
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

Faqja 0 prej 33 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •