Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 102 prej 102
 1. #101
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: 'sht Europa ?

  Evropa per shkak te gravitacionit jo normal i ngjan nje grope thithese. Popujt atje ne me te shumten e rracave jane grumbuj kaotik por mund te gjesh aty edhe kuptim historik apo luftra te perjetshme si psh perpjekjet natyrale spontane te norvegjezeve per te shperbere danimarken zotat natyrale te saj. Forca gravitacionale e saj pozhvendoset drejt jug perendimit diku nga peruja por koha qr ata ishuj te kthehen ne nje kontinent gjigand duket shume larg.

 2. #102
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  760
  Faleminderit
  4
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: 'sht Europa ?

  ,,,,,,,,,,lufte ne Komisionin Evropian per zgjedhjen e kryetarit te ri,,Gjermania,Holanda,Hungaria dhe Polonia kundershtojne me force zgjedhjen e njeriut te Sorosit Moskovissi

  mbetet te shohim kush do te fitoje luften

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema t Ngjashme

 1. Fe 'sht, Komb 'sht.'
  Nga Redi n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-12-2017, 08:11
 2. Feja Shqiptaret dhe Europa
  Nga Klevis2000 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-11-2011, 05:46
 3. Feja Shqiptaret dhe Europa
  Nga Klevis2000 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 12-12-2007, 18:13
 4. 'eshte Sistemi Operativ, Hardveri, Softveri?
  Nga Aurora00 n forumin Pyetni ekspertt
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-04-2006, 15:33
 5. C'eshte e Perendise, dhe c'eshte e njeriut.
  Nga deshmuesi n forumin Komuniteti protestant
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-08-2002, 00:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •