Close
Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 168
  1. #21
    .. Maska e km92
    Anėtarėsuar
    24-08-2005
    Vendndodhja
    Kumanovė
    Postime
    4,210
    Kete loje e kame luajtur por tash nuk e luaj me
    Eshte loje e mire me strategji

  2. #22
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    Citim Postuar mė parė nga Mariachi
    Kete loje e kame luajtur por tash nuk e luaj me
    Eshte loje e mire me strategji
    qeke out fare... Si mer loje e bukur me strategji lexo postimet lart
    kjo eshte loje MMORPG heres tjeter mos posto pa lexuar per ca behet fjale

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2006
    Postime
    1

    a mundet dikush me me ndihmu

    po e shoh ka kohe qe su diskutu ne kete teme. a mundet dikush me ma gjet dota allstar 6.38b te warcraftit, (edhe pse une i kame gjet disa sish po asnjera nuk ben).
    edhe mundesisht patch file 1.20 (sepse une e kame deri tash 1.17)
    nese dikush e ka le te me lajmerohet ne email morinaagim@hotmail.com
    ju flm

  4. #24
    RebeL AnGeL /IrC STaFF Maska e angel_guy
    Anėtarėsuar
    04-08-2002
    Vendndodhja
    Hic
    Postime
    322
    Ateher instalimin besoj se e dini loja mund te luhet por deri ne njefar niveli . WW ka nje scripting qe ju mundeson hapjen e lojes me ane te dy passw e para . Username Player dhe pass OFFLINE dhe e dyta Username GM dhe pass ADMIN .Por dhe kur hapet dhe ju zgjidhni nje personazh mund ta coni deri ne njefar niveli pas nuk keni me teper mundesi sepse duhet online .

    ps: Ore ne Shqiperi ka kohe qe ka dale se na cuditet un bera kohe qe e kam si loje .
    DasHuRia PerBeheT NgA dY PjeSe NdJeNjaT DhE PreKjA

  5. #25
    Ego? Superego? Maska e Harakiri
    Anėtarėsuar
    07-10-2004
    Postime
    638
    Citim Postuar mė parė nga viti2007
    po e shoh ka kohe qe su diskutu ne kete teme. a mundet dikush me ma gjet dota allstar 6.38b te warcraftit, (edhe pse une i kame gjet disa sish po asnjera nuk ben).
    edhe mundesisht patch file 1.20 (sepse une e kame deri tash 1.17)
    nese dikush e ka le te me lajmerohet ne email morinaagim@hotmail.com
    ju flm
    Versionin e fundit te DOTA mund ta gjesh ketu. Ndersa patch i fundit per ROC/TFT mund te gjendet ketu.
    "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

  6. #26
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    Citim Postuar mė parė nga Legacy
    Ateher instalimin besoj se e dini loja mund te luhet por deri ne njefar niveli . WW ka nje scripting qe ju mundeson hapjen e lojes me ane te dy passw e para . Username Player dhe pass OFFLINE dhe e dyta Username GM dhe pass ADMIN .Por dhe kur hapet dhe ju zgjidhni nje personazh mund ta coni deri ne njefar niveli pas nuk keni me teper mundesi sepse duhet online .

    ps: Ore ne Shqiperi ka kohe qe ka dale se na cuditet un bera kohe qe e kam si loje .
    e ka fjalen per WC3 ai, dhe DOTA eshte nje fushe qe luhet shume ne WC3, un e luaj ndonjeher me shoket. WC3 ka kohe qe ka dal ne shqiperi po ashtu sic e kan dhen ketu ske ce do se ta cpif nje loje e bere per tu luajtur online dhe max qe mund te besh eshte ta luash vetem duke vrar mobs. Leje pastaj sa bugse ka.WoW me then te drejten ne servera privat nuk luhet gje. un e luajta per nje kohe ne Retail. Lvl 48 Night Elf Hunter

  7. #27
    Tifoz i flaktė Maska e Juventini
    Anėtarėsuar
    07-09-2005
    Vendndodhja
    Delle Alpi
    Postime
    353
    warcraft throzen frone eshte loje e papare. Fusha me interesante eshte D-day. Ju keshilloj ta provoni.

  8. #28
    Ego? Superego? Maska e Harakiri
    Anėtarėsuar
    07-10-2004
    Postime
    638
    Citim Postuar mė parė nga Gerdi
    e ka fjalen per WC3 ai, dhe DOTA eshte nje fushe qe luhet shume ne WC3, un e luaj ndonjeher me shoket.
    Si e ke emrin ne bnet se ndoshta bejme ndonje loje. Ne DOTA s'ma kalon njeri
    Une e kam Diesei (ne U.S. East, Azeroth).
    "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

  9. #29
    Un kam lozur Warcraft III dhe sme ka pelqyer fare!

  10. #30
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    tani jam duke e d/l WC3 se se kisha ne shpi, ne battle net nuk e di a do futem dot. duhet te kesh nje kopje origjinale apo jo? se un kur e kam luajtur e kam luajtur ne lan. megjitate do flasim kur te mbaroj ;p

  11. #31
    Ego? Superego? Maska e Harakiri
    Anėtarėsuar
    07-10-2004
    Postime
    638
    Eh per fat te keq nuk mund te luhet online pa CD key origjinal por per mendimin tim WC3 ja vlen.
    "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

  12. #32
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    Citim Postuar mė parė nga Harakiri
    Eh per fat te keq nuk mund te luhet online pa CD key origjinal por per mendimin tim WC3 ja vlen.
    po me thuaj ti ku ta gjej un cd key origjinal ne shqiperi

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e lojaxhiu
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    409
    Hmmm, cik si me vonese po shkruaj ketu lol. Me fal se po ngjall nje thread te vdekur por thash se kjo eshte me mire se te beja postim te te ri. Nuk e luaj me World of Warcraft por akoma e kam akountin per te dhe mund ta riaktivizoj se shpejti. Ne qofte se e luani kete loje me beni ndonje postim ketu hehe. Se dija qe kjo kishte vajtur dy faqe se une e humba akountin e forumit dhe se perdora me deri kur u kujtova sot.

  14. #34
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    luajta per ca kohe ne retail po e lashe :/ tani jam duke luajtur Cabal Online dhe 9Dragons dhe duke pritur per te pare 2Moons se si do jete

  15. #35
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Nolird
    Anėtarėsuar
    19-04-2007
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    466
    Ketu ne Maqedoni kjo loja ka ardhur tash shpejt, gjithashtu edhe une e di qe eshte loje shume e mire por nuk e kam luajtur.

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e lojaxhiu
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    409
    Ah ok, mire. Epo une e aktivizova akountin tim dhe kam filluar ta luaj perseri. Ka shum gjera te reja per shkak te ekspansionit qe u leshua, The burning Crusade. Deri tani me ka pelqyer te rejat dhe ndryshimet.

    Shume interesante qe paska edhe plot shqiptar qe e paskan luajtur si loje. Me behet qefi edhe pse s'kam takuar ndonje. Paksi veshtire kur ka 8million lojtar te abunuar, hehe. Si surprise me vjen qe disa shqiptar kishin krijuar edhe guild, dhe paskan 500 pjestar. Bravo.

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e lojaxhiu
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Vendndodhja
    Londer
    Postime
    409
    Citim Postuar mė parė nga Gerdi
    luajta per ca kohe ne retail po e lashe :/ tani jam duke luajtur Cabal Online dhe 9Dragons dhe duke pritur per te pare 2Moons se si do jete
    Hmm nuk mund te them se i kam degjuar keto lojra. Bera nje kerkim per cabal online dhe me ato screenshots qe pash mu duk shume si world of warcraft hehe. Sidomos user interface.

  18. #38
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    eshte shume ndryshe nga WoW, menyra e luftimit, skills etj jan ndryshe. ka te njejtin concept per guild the chat system por te tjerat jan ndryshe. faktikisht un e luajta per ca kohe Burning Crusade sa per te provuar racen e re ne horde Blood Elf dhe me pelqyen po pastaj mu merzit perseri. Kisha nje Night Elf Hunter ne Burning Blade me duket nqs e mbaj mend mire. lvl 60. Cabal eshte loje e lezetshme faktkisht dhe ka plot gjera te vecanta si loje. Gjithsesi do pres per 2Moons sepse nga trailers dhe commentet qe kam par duket shume e bukur + qe eshte falas

  19. #39
    i/e larguar Maska e KillinGRoutinE
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    London
    Postime
    42
    Hey
    A ka ndonjeri mundesi me gjen nje mundesi me lujt Warcraft 3 frozen throne ne internet
    kur kam qene jashte naglise kam pase lujt po tani spo futem dot ne internet
    e kam download lojen po nuk me jejon me u fut ne internet ? a din gje ndonjeri se cafre programi duhet me perdor per me u fut ne internet ( lojen e kam ne pc te instalume me crack )
    nqs ndonje din aka mundesi te me ndihmoni
    lorddarq@yahoo.co.uk

  20. #40
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    te duhet loja origjinale, dhe jo nje loje e shkarkuar me crack qe te luash ne b.net
    shko ne ndonje dyqan dhe ble versionin origjinal, nuk besoj se kushton me shume ti do e kesh dhe me lehte meqenese jeton ne Angli

Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Hey kush luan WARCRAFT III KETU??
    Nga Mr_Right nė forumin Lojra nė kompjuter
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 06-07-2004, 01:13

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •