Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 196 prej 196
 1. #181
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj

  Alban Skėnderaj - Hapėsira e njė ėndrre, Tiranė ( Koncert )  ❤ BRAVO !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 08-05-2020 mė 15:04

 2. #182
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj

  Kėtė vit koncerti i ‘Javės sė Europės’ me Alban Skėnderaj

  Alban Skėnderaj ėshtė i pėrzgjedhuri i Javės sė Europės kėtė vit nė Shqipėri, shkruan KultPlus.

  “Pėrgatituni tė dėgjoni kėngėt e Alban Skenderaj nė njė mėnyrė qė nuk e keni parė kurrė mė parė: vetėm me njė kitarė nga kopshti i tij”, thuhet nė njoftim nė Facebook.


  Kėtu keni njoftimin e plotė:

  “Ēdo vit nė Ditėn e Evropės, ne festojmė paqen dhe unitetin nė Evropė. Ky vit ėshtė i veēantė, Dita e Evropės nderon solidaritetin midis Evropės dhe Shqipėrisė nė pėrballjen me krizėn aktuale, me njė program tė veēantė tė shtunėn mė 9 maj nė orėn 19:00.

  Himni evropian do tė interpretohet nė piano nga Goran Filipec, njė pianist kroat me energji tė zjarrtė dhe personalitet artistik. Laura Sulaj, njė pianiste e talentuar shqiptare, do tė interpretojė himnin shqiptar. Laura ėshtė fituese e ēmimit tė parė nė konkursin “Frederic Chopin”.

  Himnet do tė pasohen nga njė mesazh i veēantė pėr tė gjithė qytetarėt shqiptarė nga Ambasadori i BE-sė Luigi Soreca.

  Pas kėsaj …! Pėrgatituni tė dėgjoni kėngėt e Alban Skenderaj nė njė mėnyrė qė nuk e keni parė kurrė mė parė: vetėm me njė kitarė nga kopshti i tij!

  Alban Skėnderaj ėshtė kėngėtar, tekstshkrues, kompozitor, aktor, producent dhe personalitet televiziv qė e ka vendosur veten si njė artist pop-rock dhe njė alternative shumė tė suksesshme. Muzika e Albanit mbledh sė bashku njerėzit rreth gjėrave tė thjeshta dhe tė bukura tė njė jete: saktėsisht ēfarė bėn Java e Evropės.

  Delegacioni i Bashkimit Evropian ka nderin t’ju ftojė nė koncertin e Javės sė Evropės me Alban Skėnderaj nė faqen tonė nė Facebook tė shtunėn mė 9 maj nė orėn 19:00.

  Njihuni mė mirė me muzikėn e Alban Skėnderaj pėrmes kanalit tė tij nė YouTube: https://bit.ly/2ybMg0t“


  https://www.kultplus.com/muzika/kete...ban-skenderaj/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 08-05-2020 mė 15:13

 3. #183
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj  Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime

  Produced by Elgit Doda - Lyrics: Alban Skenderaj

 4. #184
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj  Koncerti i Javės sė Evropės me Alban Skėnderaj - Maj 2020

 5. #185
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj

  Alban Skėnderaj dhe Flori Mumajesi japin lajmin surprizues


  Alban Skėnderaj dhe Flori Mumajesi janė dy prej emrave mė tė dashur dhe tė klikuar tė muzikės shqiptare.

  Kėngėt e tyre janė hite tė padiskutueshme dhe kanė me miliona fansa qė i adhurojnė dhe i ndjekin.

  Ndonėse kanė njė karrierė tė gjatė muzikore, ende nuk kemi parė njė bashkėpunim mes tyre, por sė fundi dyshja kanė surprizuar tė gjithė fansat e tyre.

  Nėpėrmjet disa story-ve nė Instagram ata kanė bėrė tė ditur se do tė sjellin njė bashkėpunim.

  “Kemi njė urrejtje tė brendshme tė dy prej njė jetė, po qė kėnga do tė bėhet. Se kush do ta bėjė se di, a ky a unė!”, janė shprehur kėngėtarėt duke etiketuar njėri-tjetrin.

  Epo me siguri qė do tė jetė njė super hit dhe fansat e tyre do tė lumturohen pa masė nga kjo surprizė e dyshes./ CNA.al


  https://www.cna.al/2020/07/17/dicka-...in-surprizues/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-07-2020 mė 11:48

 6. #186
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj  Alban Skenderaj - Jolie

 7. #187
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj  Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH

  Lyrics & Melody: Alban Skenderaj - Producer: Lorenc Aliaj

 8. #188
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj

  Dashuri !  MIRIAM CANI - Sa shume te dua

  Music: ALBAN SKENDERAJ , ELGIT DODA - Lyrics: ALBAN SKENDERAJ

 9. #189
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  2,004
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Alban Skėnderaj


 10. #190
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj  Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

  Produced by Elgit Doda - Lyrics: Alban Skenderaj

 11. #191
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj

  Alban Skenderaj & Miriam Cani - Zemėr pėrmbi Zemėr

  Lyrics & Melody: Alban Skenderaj

  Nėntor 2021


  https://www.youtube.com/watch?v=kTh61yHCxyQ

 12. #192
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj  Alban Skenderaj dhe Elhaida Dani ne NYC me Arber Entertainment

  Prill 2016

 13. #193
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj  Alban Skenderaj - Tetor 2017, New York.

 14. #194
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj  Fituesi i Kėngės sė Vitit 2017 - Alban Skenderaj

  Ēmimet Kult.

 15. #195
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj  Alban Skenderaj - Jetė (Cover)

 16. #196
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,201

  Pėr: Alban Skėnderaj  Eklips - Alban Skenderaj live (Piano Cover me Tekst) / Instrumental.

  Nga Mali i Zi

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Tema tė Ngjashme

 1. Adelina Ismaili
  Nga The Dardha nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 1208
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 02:06
 2. Cili nga kėta kėngėtarė ėshtė mė i miri?
  Nga Zevzeku nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 16-03-2009, 09:49
 3. Kadare: Lufta e parė morale u bė nė Kosovė
  Nga dodoni nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 122
  Postimi i Fundit: 03-01-2007, 10:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •