Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 184 prej 184
 1. #181
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,106
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Alban Skėnderaj

  Alban Skėnderaj - Hapėsira e njė ėndrre, Tiranė ( Koncert )  ❤ BRAVO !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 08-05-2020 mė 15:04

 2. #182
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,106
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Alban Skėnderaj

  Kėtė vit koncerti i ‘Javės sė Europės’ me Alban Skėnderaj

  Alban Skėnderaj ėshtė i pėrzgjedhuri i Javės sė Europės kėtė vit nė Shqipėri, shkruan KultPlus.

  “Pėrgatituni tė dėgjoni kėngėt e Alban Skenderaj nė njė mėnyrė qė nuk e keni parė kurrė mė parė: vetėm me njė kitarė nga kopshti i tij”, thuhet nė njoftim nė Facebook.


  Kėtu keni njoftimin e plotė:

  “Ēdo vit nė Ditėn e Evropės, ne festojmė paqen dhe unitetin nė Evropė. Ky vit ėshtė i veēantė, Dita e Evropės nderon solidaritetin midis Evropės dhe Shqipėrisė nė pėrballjen me krizėn aktuale, me njė program tė veēantė tė shtunėn mė 9 maj nė orėn 19:00.

  Himni evropian do tė interpretohet nė piano nga Goran Filipec, njė pianist kroat me energji tė zjarrtė dhe personalitet artistik. Laura Sulaj, njė pianiste e talentuar shqiptare, do tė interpretojė himnin shqiptar. Laura ėshtė fituese e ēmimit tė parė nė konkursin “Frederic Chopin”.

  Himnet do tė pasohen nga njė mesazh i veēantė pėr tė gjithė qytetarėt shqiptarė nga Ambasadori i BE-sė Luigi Soreca.

  Pas kėsaj …! Pėrgatituni tė dėgjoni kėngėt e Alban Skenderaj nė njė mėnyrė qė nuk e keni parė kurrė mė parė: vetėm me njė kitarė nga kopshti i tij!

  Alban Skėnderaj ėshtė kėngėtar, tekstshkrues, kompozitor, aktor, producent dhe personalitet televiziv qė e ka vendosur veten si njė artist pop-rock dhe njė alternative shumė tė suksesshme. Muzika e Albanit mbledh sė bashku njerėzit rreth gjėrave tė thjeshta dhe tė bukura tė njė jete: saktėsisht ēfarė bėn Java e Evropės.

  Delegacioni i Bashkimit Evropian ka nderin t’ju ftojė nė koncertin e Javės sė Evropės me Alban Skėnderaj nė faqen tonė nė Facebook tė shtunėn mė 9 maj nė orėn 19:00.

  Njihuni mė mirė me muzikėn e Alban Skėnderaj pėrmes kanalit tė tij nė YouTube: https://bit.ly/2ybMg0t“


  https://www.kultplus.com/muzika/kete...ban-skenderaj/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 08-05-2020 mė 15:13

 3. #183
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,106
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Alban Skėnderaj  Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime

  Produced by Elgit Doda - Lyrics: Alban Skenderaj

 4. #184
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,106
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Alban Skėnderaj  Koncerti i Javės sė Evropės me Alban Skėnderaj - Maj 2020

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Tema tė Ngjashme

 1. Adelina Ismaili
  Nga The Dardha nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 1208
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 02:06
 2. Cili nga kėta kėngėtarė ėshtė mė i miri?
  Nga Zevzeku nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 16-03-2009, 09:49
 3. Kadare: Lufta e parė morale u bė nė Kosovė
  Nga dodoni nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 122
  Postimi i Fundit: 03-01-2007, 09:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •