Close
Faqja 24 prej 24 FillimFillim ... 14222324
Duke shfaqur rezultatin 461 deri 478 prej 478

Tema: Liverpool FC

 1. #461
  i/e regjistruar Maska e iliros
  Anėtarėsuar
  25-10-2010
  Postime
  65
  Kenny Daglish : Carroll do tė shkėlqej menjėherė posa tė jetė i gatėshėm pėr lojė
  Liverpool FC ėshtė i interesuar qė tė transferoj Xherdan Shaqirin nga Baseli pėr 7 milion funte.
  Arda Turan i gatėshėm tė transferohet nė Premier League, preferon Liverpoolin.

 2. #462
  i/e regjistruar Maska e iliros
  Anėtarėsuar
  25-10-2010
  Postime
  65
  Liverpool 1 - 0 Sparta Praga
  D.Kuyt

 3. #463

 4. #464
  i/e regjistruar Maska e iliros
  Anėtarėsuar
  25-10-2010
  Postime
  65
  Liverpool 3 - 1 Manchester United

  Y N W A

 5. #465
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  super ndeshje e liverpool
  urime tifozeve
  JO SEKS PARA MARTESE

 6. #466
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,430
  Urime tifoeve te Liverpoolit
  humbi ekipi im prej ju

 7. #467
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Usa ome u merzite keq eeeeee...

  Fito Arsenal dhe se shpejti zbritni ne vendin e dyte..
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 8. #468
  i/e regjistruar Maska e The_Capital
  Anėtarėsuar
  09-12-2009
  Vendndodhja
  Gjilan
  Mosha
  29
  Postime
  1,366
  .............
  Burri 1 X flet !

 9. #469
  i/e regjistruar Maska e iliros
  Anėtarėsuar
  25-10-2010
  Postime
  65
  Zyrtare Liverpool transferon Jordan Henderson

 10. #470
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,538

  Balotelli: Ja pse erdha nė Liverpool!!!!

  Mario Balotelli ėshtė futbollist i ri i Liverpoolit. 24-vjeēari u prezantua zyrtarisht si pėrforcim i ri i Reds, nėpėrmjet njė komunikate tė gjigantit nga Anfield ku thuhej se ai ka nėnshkruar kontratė afatgjate nga Milan.Balotelli u bė pėrforcimi i nėntė i Liverpoolit deri mė tani gjatė kėtij afati kalimtar tė verės.“Jam shumė i lumtur. Kemi negociuar pėr ardhjen time kėtu dhe tani jam shumė i lumtur qė kam ardhur kėtu”, deklaroi Balotelli pėr faqen zyrtare tė klubit nė fjalėt e para si futbollist i Liverpoolit.“Liverpool ėshtė njė prej ekipeve mė tė mira kėtu nė Angli dhe futbolli ėshtė shumė i mirė kėtu. Ėshtė njė skuadėr e mrekullueshme me lojtarė tė rinj, dhe pėr kėtė arsye kam ardhur kėtu. Desha tė rikthehem nė Itali por e kam kuptuar se ishte njė gabim”
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 11. #471
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045

  Pėr: Balotelli: Ja pse erdha nė Liverpool!!!!

  shyqyr qe iku ky bythziu nga Milani

 12. #472
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,538

  Pėr: Balotelli: Ja pse erdha nė Liverpool!!!!

  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  shyqyr qe iku ky bythziu nga Milani
  Si MIlanist qe jam mendoj qe ishte zgjedhja me e mire
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Vinjol pėr postimin:

  drague (25-08-2014)

 14. #473
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Balotelli: Ja pse erdha nė Liverpool!!!!

  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  shyqyr qe iku ky bythziu nga Milani
  Ledio,

  Berlusca ka thone,

  Un po abronzzatto.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 15. #474
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pėr: Liverpool FC

  Pergezime tifozave te djallit KUQ.

  Keni nje TRAINER qe eshte FORMIDABEL.
  Urime HERR KLOPP.....edhe kete vit nuk i dihet por vitin qe vjen LIVERPOOL del KAMPION 99.99% i sigurte.

 16. #475
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Liverpool FC

  Do ta shikojme sot se si do shkoje qo pune por deri atehere pergezojme kundershtaret....

  Dhe kjo duke u nisur nga faktet qe skipetaret me ato mendjet e tyre te ndritura thone: jo po e njof,e kam pasur kushuri,komshi,minister,patriot,trima,shkjae e llapaqenerira te tjera trojore.
  URIME.

 17. #476
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Liverpool FC

  Ja se si pritet ekipi qe e don..

  Dhe lojtaret e kishin me DETYRIM dhe PERCAKTIM qe mos ti zhgenjenin.
  Traineri ka ROLIN e TIJ...
  Nga skenat me FANTASTIKE dhe REALE.

 18. #477
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Liverpool FC

  Duke e pare ndeshjen LIVE.
  Nje gjerman mbas pjeses se parre shkruajti,shkon me shtese.
  Dikush tjeter ose nga ata qe do te dali ne plan te <pare> u pergjigj: po luajten si ne te paren REDS....kanarinat hane 1 ose dy te tjera.

  Kur ndeshja perfundoi,po ai dikushi shkruajti: ne FINALE fitojne DJAJTE.

 19. #478
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-12-2009
  Postime
  3

  Pėr: Liverpool FC

  wow, qenka teme e vjeter, po qe nga atehere s'e fituam Ligen e Kampioneve me, por sic duket nje Liverpool i forte po kthehet

Faqja 24 prej 24 FillimFillim ... 14222324

Tema tė Ngjashme

 1. LIVERPOOL kualifikohet
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 156
  Postimi i Fundit: 07-03-2007, 15:19
 2. AC Milan vs Liverpool - (Liverpool Champion)
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 169
  Postimi i Fundit: 26-05-2005, 18:23
 3. AC Milan - Liverpool
  Nga kacaku basket nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 76
  Postimi i Fundit: 24-05-2005, 13:03
 4. Liverpool vs Chelsea - (Liverpool Kualifikohet)
  Nga Bledari nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 04-05-2005, 18:35
 5. Legjenda Manchester United!
  Nga Cool_Durrsak nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 06-04-2004, 13:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •