Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 95
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,230
  Postimet nė Bllog
  4

  Pyetja universale

  Mendoni sikur te jeni perpara nje gjeniu qe eshte gati te plotesoje vetem nje prej deshirave tuaja duke iu pergjigjur vetem nje pyetje universale, pyetje qe ju do te donit te dinit pergjigjen e vertete me shume se cdo pyetje tjeter.

  Cila do te ishte kjo pyetje?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Fotzenland
  Anėtarėsuar
  23-04-2005
  Postime
  85
  Sa eshte ora?

 3. #3
  Moderatore
  Anėtarėsuar
  09-06-2002
  Postime
  1,812
  A e doni jeten?
  Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

 4. #4
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119
  Citim Postuar mė parė nga Albo
  Mendoni sikur te jeni perpara nje gjeniu qe eshte gati te plotesoje vetem nje prej deshirave tuaja duke iu pergjigjur vetem nje pyetje universale, pyetje qe ju do te donit te dinit pergjigjen e vertete me shume se cdo pyetje tjeter.

  Cila do te ishte kjo pyetje?

  Do pyesja...

  Cilat gjera nuk dime akoma ne njerezit ??
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 5. #5
  djalli,mė i dashuri i Zot
  Anėtarėsuar
  23-03-2005
  Vendndodhja
  Nė Zvicerr
  Mosha
  56
  Postime
  116
  Citim Postuar mė parė nga Albo
  Mendoni sikur te jeni perpara nje gjeniu qe eshte gati te plotesoje vetem nje prej deshirave tuaja duke iu pergjigjur vetem nje pyetje universale, pyetje qe ju do te donit te dinit pergjigjen e vertete me shume se cdo pyetje tjeter.

  Cila do te ishte kjo pyetje?
  Kush ėshtė krijuesi i krijuesit?

 6. #6
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,152
  Citim Postuar mė parė nga Albo
  Mendoni sikur te jeni perpara nje gjeniu qe eshte gati te plotesoje vetem nje prej deshirave tuaja duke iu pergjigjur vetem nje pyetje universale, pyetje qe ju do te donit te dinit pergjigjen e vertete me shume se cdo pyetje tjeter.

  Cila do te ishte kjo pyetje?
  do pyesja : Pse mua?

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Mosha
  39
  Postime
  1,466
  Citim Postuar mė parė nga Albo
  Mendoni sikur te jeni perpara nje gjeniu qe eshte gati te plotesoje vetem nje prej deshirave tuaja duke iu pergjigjur vetem nje pyetje universale, pyetje qe ju do te donit te dinit pergjigjen e vertete me shume se cdo pyetje tjeter.

  Cila do te ishte kjo pyetje?
  do zgjohesha nga gjumi dhe do thoja "ca enderr e cuditshme"

 8. #8
  Lady Kad Maska e gurl
  Anėtarėsuar
  29-10-2003
  Vendndodhja
  Pineal Gland
  Postime
  347
  Cili eshte investimi me i mire qe ai do bente, kur dhe pse?!

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-04-2005
  Vendndodhja
  here siper,here poshte...
  Postime
  8
  Citim Postuar mė parė nga Albo
  Mendoni sikur te jeni perpara nje gjeniu qe eshte gati te plotesoje vetem nje prej deshirave tuaja duke iu pergjigjur vetem nje pyetje universale, pyetje qe ju do te donit te dinit pergjigjen e vertete me shume se cdo pyetje tjeter.

  Cila do te ishte kjo pyetje?

  E ben veza pulen,apo pula vezen?

  PS--"gjeni" ne kuptimin high IQ,apo behet fjale per ndonje xhind llampe?
  Get out of my mind! Get into my car!

 10. #10
  e kithtė Maska e Rebele
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  kulpėr
  Postime
  1,088
  Pyetja ime: C'te ben ty "gjeni"?

 11. #11
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  40
  Postime
  6,846
  Do e pyesja nqs eshte femer.

  Sinqerisht, nuk dua te kem pyetje universale, pasi qe kam pergjigjen universale.
  -Gjithcka do mbaroj nje dite.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga StormAngel : 01-05-2005 mė 20:24
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 12. #12
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Anėtarėsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  36
  Postime
  248
  Citim Postuar mė parė nga Albo
  Mendoni sikur te jeni perpara nje gjeniu qe eshte gati te plotesoje vetem nje prej deshirave tuaja duke iu pergjigjur vetem nje pyetje universale, pyetje qe ju do te donit te dinit pergjigjen e vertete me shume se cdo pyetje tjeter.

  Cila do te ishte kjo pyetje?
  neqofte se dol me plotesonte ate deshire te vetme ,une do ti thoja :- DUA TE ME PLOTESOSH TE GJITHA DESHIRAT QE DO TE TE KERKOJ

  bye bye


  Ps.Sa per ademurin ate pyetjen nuk ta jep xhindi por hidhi nje sy te shkurter forumit dhe e gjen ...

 13. #13
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  do fitoje Schumacker edhe kete vit ?
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Era1
  Anėtarėsuar
  19-12-2004
  Postime
  1,307
  A do ta takoj lumturine e vertete ndonjehere?

  Sepse ne fakt shpesh themi qe jemi te lumtur por kjo lumturi iken shpejt dmth qe nuk paska qene e verteta.
  Firma ime eshte : SHQIPTARE

 15. #15
  Hudhu^Pupthi^Zgupthi^BaM
  Anėtarėsuar
  10-12-2004
  Vendndodhja
  Ku te Pelcasin
  Postime
  76
  Uffaaaa....boh...po hic mer do e pysja si i ka nga shpia....
  Bam bum anej kenej....shukurinaaaaaaaaaaaa!
  Friken te me kesh..Se gje s'te bej ;)

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-07-2004
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  62
  Do ta pysja: sa vjec je dhe pse ;d

 17. #17
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,656
  Pyetja ime : A do vi valle nje dite qe dhe Shqiperia do behet si gjithe vendet e botes ??

  Dhe natyrisht dhe ai vete " Gjeniu " do ngrinte supet dhe do me shikonte me habi- dhe do thoshte " Ehh pse me ben pyetje qe asnjeri se di .. me mire pyet "God" heres tjeter kur ta takosh ...."
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Big Blue
  Anėtarėsuar
  02-09-2004
  Vendndodhja
  east anglia
  Postime
  194
  Citim Postuar mė parė nga Rebele
  Pyetja ime: C'te ben ty "gjeni"?
  Ma more ne goje...

  Ate do pyesja dhe une.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e SHED
  Anėtarėsuar
  11-03-2007
  Vendndodhja
  ....
  Postime
  9

  persh te gjithve

  ēfare eshte njeriu?

 20. #20
  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Mendoni sikur te jeni perpara nje gjeniu qe eshte gati te plotesoje vetem nje prej deshirave tuaja duke iu pergjigjur vetem nje pyetje universale, pyetje qe ju do te donit te dinit pergjigjen e vertete me shume se cdo pyetje tjeter.

  Cila do te ishte kjo pyetje?
  A ka jete mbas vdekjes?

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Si duhet ta komentojmė Kur'anin?
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-04-2009, 09:54
 2. Partite Dhe Sektet
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 13:25
 3. Cili eshte qendrimi i muslimaneve ndaj apostasise (blasfemis)!
  Nga Gostivari_usa nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 84
  Postimi i Fundit: 09-02-2009, 08:38
 4. Pėr mėsuesit e matematikės
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2009, 10:22
 5. Shpjegim i lehte mbi temat e Teuhidit
  Nga rapsod nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 04-05-2006, 08:01

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •