Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Mosha
  44
  Postime
  3,394
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime

  UBT - Prishtine

  Ketu keni linkun e ketij univerziteti.
  http://www.ubt-uni.net/

  Sapo u futa tani per here te pare ne kete faqe dhe pashe qe ky qenka nje univerzitet privat shume serioz. I hapur nga nje profesor prishtinas ne Vjene, Edmond Hajrizi, me ambiente shume te mira mesimore, me profesore shqiptare e te huaj.

  Ka ndonje forumist qe ndjek studimet ne kete univerzitet qe te na japi me shume informacion lidhur me kete univerzitet?

  PS: Nuk e kam se dua te studioj atje sepse une jam duke studiuar ne Amerike, por per te tjeret e interesuar dhe poashtu sa per te marre me shume informacion per rrjedhat akademike tek ne.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dodoni : 23-04-2005 mė 09:11
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-06-2005
  Postime
  127
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  mirdita

  po lexoja per dicka q emund te kishte et bente me kontabniletetin nqs do te ndihmoj vtem thuaje dhedo te jeme e gatshme per te ndihmuar
  pershendetje
  ruela

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Lisi
  Anėtarėsuar
  08-05-2002
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  45
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: UBT - Prishtine

  Po aq i mire eshte, sa qe ky profesori i Vjenes edhe ty te paska angazhu prej Amerikes me publiku linqe ku t mundesh

Tema tė Ngjashme

 1. Kush ishte nė tė vėrtetė Josip Broz - Tito?
  Nga Cimo nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 284
  Postimi i Fundit: 19-01-2015, 10:36
 2. Tito dhe shqiptaret e Kosoves ?
  Nga Petrit_AK47 nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 13-07-2011, 19:43
 3. Fondacioni "E Ardhmja"
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 06:51
 4. Pėrgjigje: 139
  Postimi i Fundit: 14-06-2005, 07:29
 5. Romani shqiptar numeron 500 tituj ne 130 vjetorin e tij.
  Nga macia_blu nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 23-09-2002, 23:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •