Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 55 prej 55
 1. #41
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-08-2014
  Vendndodhja
  Suedi
  Postime
  51
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Citim Postuar mė parė nga Qamil Alistafaj Lexo Postimin
  te kqija jane ... kam vuajt vet .

  shume veta vuajn po pak e pranojne se po vuajne se kan turp .
  Kije parasyh kete fakt. Jo disa, por pothuaj te gjithe njerezit, perfshi dhe jashtetokesoret, vuajne nga homot (shkurt. homorroidet)...

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  306
  Faleminderit
  39
  28 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  pesh dhjet perqint me ka then mjeku...

 3. #43
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-08-2014
  Vendndodhja
  Suedi
  Postime
  51
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Citim Postuar mė parė nga Qamil Alistafaj Lexo Postimin
  pesh dhjet perqint me ka then mjeku...

  Genjen mjeku - 70%

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e CRO
  Anėtarėsuar
  29-12-2013
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  306
  Faleminderit
  39
  28 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  une i besojte mjekut jo bythkakave te forumeve mjeku eshte personalitet ka ber shkolle. ti ja fut kot

 5. #45
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Uaaaaaaa kujt I qėnka sėmurur suma

  Nė fakt kėtu e paskan sumėn e sėmur i gjithė forumi
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Wordless : 09-08-2014 mė 13:43
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Wordpresh, edhe ti ketu me pleqt? Duke diskutuar per majasellin?
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 7. #47
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Si urdhėron xhuxhu System
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  980
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  ...une per vete jam sheruar nga hemorroidet duke perdorur suposta, duke evituar te ndenjurin ulur per shume kohe meqe ky pozicion prish enet e gjakut te anusit ku edhe formohen hemorroaidet, dhe duke pire lengje sidomos leng karrote i cili eshte i pasur me fibra dhe vitamin te rendesishme per sherimin e kesaj semundje.

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-01-2015
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  I nderuar, ne qofte se mund te ma tregoni menyren tuaj te sherimit dhe shpetimit nga hemoroidet, do te ishte nje gje shume e cmuar per mua ngaqe kam nevoje shume te madhe dhe urgjente.
  Shume respekt,

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2015
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  pershendetje..kam nje pyetje per doktorin...Babi im koh pas kohe ka pasur majasil,por i eshte largu per tre kater dit,Tani ka perseri majasil por ka edhe dalje tgjakut nga anusi mbasi e kryn nevojen e madhe.Mjeku ia ka dhen nje mast edhe qiri me emrin "Faktu" por nuk pi kryejne pune.Cfar po propozoni.Mos t'harroj me cek eshte 51vjec dhe punen e ka ulur non stop ,..Falemnderit paraprakisht

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  984
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Citim Postuar mė parė nga azre Lexo Postimin
  pershendetje..kam nje pyetje per doktorin...Babi im koh pas kohe ka pasur majasil,por i eshte largu per tre kater dit,Tani ka perseri majasil por ka edhe dalje tgjakut nga anusi mbasi e kryn nevojen e madhe.Mjeku ia ka dhen nje mast edhe qiri me emrin "Faktu" por nuk pi kryejne pune.Cfar po propozoni.Mos t'harroj me cek eshte 51vjec dhe punen e ka ulur non stop ,..Falemnderit paraprakisht
  Thuj babit mos t'shkoj me asnje mjek me mor ilace se nuk bojn pun. T'gjith jon mashtrusa qe dun me mor lek . Un kom pas te njejtin problem para ca viteve. Vetem operacioni i bo pun dhe osht shum i thjesht dhe nuk kushto shum maksimumi 200 mij lek dhe zgjat vetem 30 min. Po deshe me t'rekomandu emrin e doktorit qe m'ka bo mu operacion me shkruj n'privat.

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e luleshtrydhe
  Anėtarėsuar
  23-01-2009
  Postime
  152
  Faleminderit
  3
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Larg operacioneve per hemorroidet. Me gjithe deshiren e madhe qe kam te shkruaj ketu me detaje nje formule se si te sheroheni nga hemorroidet perseri me vjen zor te kaloj ne hollesira ndaj me shkruani ne privat dhe do t'ju tregoj se si ta kaloni kete semundje bezdisese. Formula eshte e thjesht, pa shpenzime , pa stermundime dhe gjithcka falas per shqiptaret e mi 😍😜

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-01-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  I nderuari mjek Edhe une si te tjeret desha ta shtroj nje pyetje Mbesa ime eshte 2 vjet e gjys asaj ju shfaq majasili mbas dy muajsh po perfillim vetem faqet,fytit dhe rreth qafes por mas 1 vjet dmth ju shfaq edhe trupit ka aq shum krurje dhe skuqje te tepert e sidoms naten eshte shum extreme ajo jeton ne gjermani dhe per deri me tash skeni zgjedh kurfar rezulltati tash beq kemi fillue tja ndalojm edhe shum gjera ushqimore si psh te gjitha produktet qe jan me miell ,tamlin po edhe shum e shum te tjera Ju lutemi qe keni diqka te na shtoni lidhje me ket semundje (majsailt) na kshilloni diqka si te veprojm
  Apo ka diqka qe duhet te pi se ne kemi nje mendim rreth saj qe ajo i vepron se pari ne brendesi tani jasht i reagon .ju pershend Drita

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-01-2018
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Ne cspital e ke bere nderhyrjen Sayan2003.Me jep nje adrese.

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-08-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).


Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. ju lutem me ndihmoni ta gjeje kengen e rifat berishes
  Nga Riona nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-04-2009, 15:02
 2. Ju lutem me ndihmoni rreth ushqimit me sonde.
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 18-11-2008, 20:55
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2008, 09:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •