Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-08-2002
  Postime
  59

  Qyteti i Vlors publikon gazetn e saj

  Te nderuar bashkeatdhetar !

  Me ne fund gazeta Vlora publikohet online : brenda pak ditesh ne gazete do te krijohet mundesia qe vizitoret te lexojn edhe ofertat e vendeve te lira te punes apo te regjistrohen per te kerkuar pune ne Vlore dhe gjithe Shqiperin... cdo gje online . Gazeta do te kete brenda saj pervec informacionit edhe shume rubrika te tjera ne fushen e biznesit udhetimeve dhe ate te punesimit ... cdo gje ultramoderne. Lexuesit jane te lire qe te dergojn opinionet e tyre tek rubrika letrat per tema te ndryshme . Adresa e gazetes eshte : http://www.gazetavlora.com/

 2. #2
  vetprjashtim
  Antarsuar
  10-01-2005
  Postime
  65
  Urime dhe suksese me tej.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  Nuk e kam lexuar ndonje here kete Gazete por shpresoj se llogjika e gjerave do ti japer orientim te drejte redaktoreve te saje.

  Vlora eshte nje Parajs e Natyres dhe si e tille duhet te ruhet.
  Duhet te ruhet (natyra) jo vetem per ata qe jetojne sot por dhe per ata qe do jetojne mbas 100 vjetesh.
  Duhet te ruhet jo vetem per Vlonjatet por per gjithe Shqiptaret.

  Kur ngjitesh ne Kuzbaba sot shikon 2 dete.. njeri deti qe ka aty prej mijra vjetesh dhe nje det i ri.. nje det.. jo blu por det tulla betoni.. qe shtrihet nga kembet e Kuzbabase e deri tujte..ne pafundesi gati rrafsh me vijen e Horizontit andej nga perendon Dielli.
  Pra "Rafineria" ose "teci" eshte ndertuar.. por ky eshte nje teco-rafineri Rebel i bere pa lejen e Memes Natyre .. pa lejen e perspektives..shkurt nje det Hajdutesh.. te ardhur nga an e anes deri nga matan qaf thanes..

  Vija bregdetare nuk mund te privatizohet.. Ajo i perket te gjitheve..

  Ku e hedhin m.utin keta mijra e mijra hajdute qe kane bere tull e beton gjithe ..dikur pyjet me pisha e gjineshtra e ranishte te mrekullueshme..
  .. Aty e lene.. se skan ku ta cojne..
  Pra i kane bre mun.. Vlores..

  Jo mo se ka dhe plot vende tjera.. psh ne uj te Ftohte..

  hmm.. Ne uj te ftohte nuk je me Shqiptar..
  Je turist qe duhet te paguash nje cop gur beton te vec mullaqet nja 2 ore.. duhet te paguac te pish nje got uje.. e duhet te sterpaguac te hac nje koce a te bec nje te fjetur me te dashuren..
  E mo se kane mileti para do thote dikush..
  Kush ka?
  Kane ata antaret e Komitetit .."O Sali O Malok .. Duam Parate tona" te 96-97-tes.. e qe mbas 97 u bene komiteti.."saken se kerkoni para Nanos se u q,,, temen e semes.. u a veme l.oqet ne bige.."..

  Kane farefisi i Zabitit e i Shyto arapeve i Malo Ben Mezaneve..

  Po ata sjane Populli..

  Urime ksaj gazete .. ne se eshte .. e pa shitur tek Mafia.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-08-2002
  Postime
  59
  Gazeta Vlora eshte gazete e pavarur e cila kerkon te pefaqesoj me dinjitet mendimin e 'shoqeris civile' prandaj te gjithe lexuesit jane te mirepritur te shkruajn ne kete gazete te shprehin opinionet e tyre rreth problemeve dhe alternativave te qytetit te Vlores ne vecanti dhe Shqiperise ne pergjithesi(online nepermjet rubrikes se letrave) te cilat botohen pastaj ne rubrikat perkatese te geazetes. Shume shpejt ne gazete pervec rubrikes se 'ofertave te punes' , turizmit etj do te jete suplementi i universitetit Ismail Qemali ne Vlore.http://www.gazetavlora.com

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-08-2002
  Postime
  59
  Tek gazeta Vlora hapet edhe rubrika e punesimeve ONLINE . Ketu te nderuar vizitor mund te regjistroni kerkesen tuaj per pune ne te gjithe Shqiperine si dhe te gjeni ofertat e punedhenesve nga e gjithe Shqiperia .
  adresa e gazetes :
  http://www.gazetavlora.com

 6. #6
  Shpresoj qe kjo gazete te ndikoje per mire ne turizim e Vlores, dhe qe ta rrise ekonomine e saj.

 7. #7
  Larguar.
  Antarsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Media ka influence ku do, sidomos ne arenen politike. I uroj suksese gazetes dhe uroj te sherbej sa me shume ne interes te popullit.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Veshtrusja : 22-05-2005 m 14:26

Tema t Ngjashme

 1. HISTORIA E QYTETEVE SHQIPTARE (edmondfieri)
  Nga Eni n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 14:28
 2. Mesapt, ky popull i mrekulluesshem ilir
  Nga Qerim n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 31-08-2007, 16:07
 3. Pushtimi I Panjohur I Vlores, Ne 1690
  Nga CEZARND n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-08-2005, 17:02
 4. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-08-2003, 11:32
 5. Vlore ..dizet e di ..dizet e tre.
  Nga Brari n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-12-2002, 09:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •