Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1

  2 pleshtat ne trupin e femres!

  ehhhhhhh...............

  s'dihet se KUR,............ dy pleshta takohen ne trupin e nje gruaje dhe dhe pyesin njeri - tjtrin si ja ke kalu kto dite:

  I pari thote: --Cte te them ec e ec hypa ne je mal(gjoksi) por u trondita
  se aty fillova te ngjisja
  ca shkembinj te thepisur (dhembet e burrit)dhe desh theva qafen.

  Ja pret i dyti:- uuuu ti paske shpetu mire, po une thuaj.....
  ec e ec neper nje pyll te vogel
  me rreshqiti kemba dhe rashe ne njje grope ,
  aty mundohesha te kapesha diku
  po kur kthej koken cte shoh?- nje tullac gjigand duke me njekur , mundohej te me kapte se merrte hov sa mundej
  por vetem me PESHTYU ne fund fare se u lodh!

 2. #2
  The Furious Maska e kapedani2001
  Anėtarėsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  E U
  Postime
  98
  Kush e di sa here e kam degjuar po prap me ben per te qeshur cool
  nice one
  Live and let the others live
  see ya don`t wana bee ya

 3. #3
  ah ok.

  para ca ditesh e degjova per here te pare.
  thnx

 4. #4
  The Furious Maska e kapedani2001
  Anėtarėsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  E U
  Postime
  98
  ja nje nga un per homazh
  ishte nje mbret dhe kishte nje goc
  kjo kishte ditelindjen mbreti e dinte qe vajza kishte qef papagajt the donte tia bente nje dhurat po sgjente nje qe te ishte i paster ne fjalor
  dhe mbreti vuri nje shum te hollash per ke ti sillte nje sic e donte ky (me fjalor te paster) shkon dikush the ia con nje .
  mbreti epyet a shan ky ?jo i thot ja provoe ose me shih mu
  dhe i thot papagallit ngrie kemben e djatht
  e ngre ky
  ule i thot
  e ul ky ngri te majten tani
  e ngre ky ule tani ithot e ul papagalli
  e shikon i thot mbretit ky mund tia japesh edhe kur populli te jet prezent (ne fest)i gezuar mbreti iken vjen dita e festes te gjith prezent mbreti i thot goces te kam ber nje dhurat te bukur the te mir (goca e kishte inat fjalorin e piset) ca di me ba i thot goca e gezuar
  ja shif thot mbreti
  the i drejtohet papagallit ngrie kemben e majt papagall e ngre ky ngri te djathten tani i thot mbreti
  po papagalli ja kthen
  PO UN ME CA TE QENDROJ UN ME GOPIN E SAT EME
  Live and let the others live
  see ya don`t wana bee ya

 5. #5
  Made in Me!
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187
  hahahahahah kapedani2002....lol shume e forte kjo
  * x 0 and case closed!

 6. #6
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  37
  Postime
  559
  hahaahahahahah that was funnyyyyy
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 7. #7
  OBEN OHNE Maska e MISTRECE22
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  40
  Postime
  211
  ja dhe nje nga mua mqns jemi te banalet:
  4 murgesha shkojne ne kishe te rrefehen. ulet e para dhe i thote priftit: "me fal o ati im se kam mekatuar" "cfare ke bere bija ime" e pyet prifti. " kam pare nje burre lakuriq" "mire" ja kthen prifti, " shko te uji i shenjte dhe la syte"
  ulet e dyta: "me fal o ati im se kam mekatuar" cfare ke bere bija ime" "kam prekur nje burre" " mire, shko te uji i shenjte dhe la duart"
  murgesh e katert, i degjon dy te parat dhe i thote te tretes:
  "aman te lutem, me ler mua ne rradhe para teje qe te laj gojen, para se te futesh ti bycen atje"
  me falni nqs ishte shume ordinere
  :brire
  PARTY KA GJITHMONE TE DREJTE!

 8. #8
  OBEN OHNE Maska e MISTRECE22
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  40
  Postime
  211
  urdheroni dhe nje tjeter se mora kot une tani:
  mamaja duke lare ne djalin dhe vajzen (akoma te vegjel keta te dy)
  vajzes i bie per here te pare ne sy ndryshimi themelor ndermjet mashkullit dhe femres dhe pyet te jemen: " o mami, po une pse skam keshtu gjeje ne mes te kembeve"? e jema: "eee, prit dhe ca te keqen mami se do te te vij koha dhe ty"
  :brire
  PARTY KA GJITHMONE TE DREJTE!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Erica
  Anėtarėsuar
  27-09-2002
  Vendndodhja
  toronto
  Postime
  3
  te lezetshme....
  Te mendosh do te thote para se gjithash te deshirosh te krijosh nje bote ose te kufizosh boten tende....

Tema tė Ngjashme

 1. Thėnie kushtuar femrės.
  Nga ZANOR nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 19:09
 2. Zbulohet kufoma e masakruar e adoleshentes
  Nga Humdinger nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 28-10-2006, 15:40
 3. Gruaja nė Islam
  Nga Acid_Burn nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 22-08-2005, 09:39
 4. Shitja E Trupit
  Nga eris nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-07-2004, 14:02
 5. Prirjet qe Kundershtojne Rolet e Mashkullit dhe te Femres
  Nga Arb nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-04-2004, 00:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •