Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 57 prej 57
  1. #41
    Aq me plas... Maska e Sa Kot
    Anëtarësuar
    19-12-2005
    Postime
    1,044

    Question

    Mmmmm...kush jane kto dhomcet mi?
    As qe du me dit!

  2. #42
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    Njona qenka thekthi ...........
    #VamosArgentina

  3. #43
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-05-2006
    Postime
    3,344
    Citim Postuar më parë nga vagabondo_nyc
    shiko mos te vij keq fare more vesh :P

    Une mezi i kam vene ne linje per foto dhe po ke share ato ke share mua si fotograf.

    Ildushe ato kishin dale me pa bukurite perrallore te bronxit dhe aty ishte vendi qe une u plasa me ato.

    Tekanjoze vetem foton e njones kam me dhe pa bikini nese do ta shikosh dp ta nis sa per info i ka komt si kthesa e komzes...lol
    po pse mo kishin mbaru dyqanet per te blere nje pale rroba me te bukura ?
    me vjen keq qe kur i ke nxjerre keko vajza ne foto do te ket pesuar difekt aparati fotografik nga bukuria dhe veshja e tyre moderrne
    pse more miset ne keto vende pozojne? apo si duket kan dale per te prishur syrin e keq .
    aman mo vagabond keshtu vishen atje ?hahahahahaha si kthesa e komzez eshte mire po mos i kan hap kllap mbyll kllapp ( )
    megjithate nice job nga ana jote .
    Ndryshuar për herë të fundit nga alnosa : 30-11-2006 më 07:31

  4. #44
    Fine Wine Maska e ildushja
    Anëtarësuar
    06-12-2002
    Vendndodhja
    Rr. A Kasemi, N'ajër
    Postime
    832
    Citim Postuar më parë nga vagabondo_nyc
    shiko mos te vij keq fare more vesh :P

    Une mezi i kam vene ne linje per foto dhe po ke share ato ke share mua si fotograf.

    Ildushe ato kishin dale me pa bukurite perrallore te bronxit dhe aty ishte vendi qe une u plasa me ato.

    Tekanjoze vetem foton e njones kam me dhe pa bikini nese do ta shikosh dp ta nis sa per info i ka komt si kthesa e komzes...lol
    LoL bukurit pyllore apo perallore? :P
    Eh...
    "and..nothing makes us so lonely... as our own secrets..."-Nebelstern

  5. #45
    CIA Maska e Tekanjozja
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Vendndodhja
    Here, there, everywhere!!
    Postime
    106

    vagabondo_nyc

    Citim Postuar më parë nga vagabondo_nyc

    Tekanjoze vetem foton e njones kam me dhe pa bikini nese do ta shikosh dp ta nis sa per info i ka komt si kthesa e komzes...lol
    Po po si krrab fiku, vagabondo_nyc jo pa bikini se sa kam honger buk ene zdu me qit zorret, muloje ene masnej ma co se skam ne men me vdek me sybet e traumatizume ........lol
    Ne boten e fjaleve qeshim
    Ne boten e fjaleve qajme
    Ne boten e fjaleve heshtim
    Dhe gjithe boten ne boten e fjaleve e mbajme..........

  6. #46
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    26-09-2003
    Vendndodhja
    varavingo
    Postime
    1,084
    Citim Postuar më parë nga alnosa
    aman mo vagabond keshtu vishen atje ?hahahahahaha si kthesa e komzez eshte mire po mos i kan hap kllap mbyll kllapp ( )
    megjithate nice job nga ana jote .
    Flm per komplimentin per punen(kuptohet vullnetare) dhe te aparatit qe e kom digjital(krahinore). Qe thua ti ktu ka lloj lloj fustonesh ene vishen robt si te dun. Ne ne bronx vishemi shume me fines por kto qikat(cucat) me bon pershtypje vetem nga veshja ene thashe jane te huaja (jabanxhije) pranaj u bona foto por dolen shqiptare nga michigoni deri ne florida.

    Dushe:
    Pajtohem me ty se The Bronx ka ene bukuri te ralla pyjore-botanical garden :P Mos harro ene bukurit e tjera kafsherore -Zoo-n

    Tekanjoze.... nuk e di ajo forumula e qitmes(vjedhjes) a exito ala se tani e ke prasysh robt hajn sushi ene sene tjera . Imagjino ne shqiperi veten me pirun druni tu honger sushi ene brari kalo posht me gamor. Megjithate i wont go against ur wish...a m'kupto? spo e qes foton ktu ne shesh per te miren time ene taten gjithashtu.

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anëtarësuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Vertet kan qen femera o zot.. nejse ishin te vitit 2005.. por me then te drejten as njera ska qen per Miss..

    sikur te merte pjese Idushka aty
    Më gënjeu pasuria, jeta vrap më iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka në dhe të huaj do të vdes..

  8. #48
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-05-2006
    Postime
    3,344
    Citim Postuar më parë nga vagabondo_nyc
    Flm per komplimentin per punen(kuptohet vullnetare) dhe te aparatit qe e kom digjital(krahinore). Qe thua ti ktu ka lloj lloj fustonesh ene vishen robt si te dun. Ne ne bronx vishemi shume me fines por kto qikat(cucat) me bon pershtypje vetem nga veshja ene thashe jane te huaja (jabanxhije) pranaj u bona foto por dolen shqiptare nga michigoni deri ne florida.

    harro ene bukurit e tjera kafsherore -Zoo-n

    r.
    e di qe ju te bronxit visheni fine .
    po keto vajzat kur erdhen pse si blete nga nje fustan elegant ,per dhurat .
    une e pash shume pak kete emision dhe te them te verteten nuk me pelqyen shume .nuk e dipse .qe te behesh miss duhet te jesh perfekt nga cdo ane e trupit .
    e nejse nejse ti vazhdo punen si fotograf se keto thuaj sa te duash sic i don qefi do vishen jo se si i takon nje missi .

  9. #49
    CIA Maska e Tekanjozja
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Vendndodhja
    Here, there, everywhere!!
    Postime
    106

    vagabondo_nyc

    Citim Postuar më parë nga vagabondo_nyc

    Tekanjoze.... nuk e di ajo forumula e qitmes(vjedhjes) a exito ala se tani e ke prasysh robt hajn sushi ene sene tjera . Imagjino ne shqiperi veten me pirun druni tu honger sushi ene brari kalo posht me gamor. Megjithate i wont go against ur wish...a m'kupto? spo e qes foton ktu ne shesh per te miren time ene taten gjithashtu.

    Ta mshtes menimin qafsha per zotin deri ne rronx ...........
    Ne boten e fjaleve qeshim
    Ne boten e fjaleve qajme
    Ne boten e fjaleve heshtim
    Dhe gjithe boten ne boten e fjaleve e mbajme..........

  10. #50
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    WoW me te vertet shum nice :@ Albanian Girl me

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e Geraldina
    Anëtarësuar
    02-12-2002
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    8
    Citim Postuar më parë nga vagabondo_nyc
    shiko mos te vij keq fare more vesh :P

    Une mezi i kam vene ne linje per foto dhe po ke share ato ke share mua si fotograf.

    Ildushe ato kishin dale me pa bukurite perrallore te bronxit dhe aty ishte vendi qe une u plasa me ato.

    Tekanjoze vetem foton e njones kam me dhe pa bikini nese do ta shikosh dp ta nis sa per info i ka komt si kthesa e komzes...lol
    Po na ben kurjoz dhe ti tani ?! Nese ke foto sic thua shkarkoje ketu qe ta shikojme(nese je burre) Sa per fotograf nuk te shan njeri mos ki merak por nese ke dhe foto te tjera dergoi
    Geraldina

  12. #52
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anëtarësuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Citim Postuar më parë nga vagabondo_nyc
    Tani skane qene te keqija shume se dhe cmimi fitues sma merr mendja ka qene i madh( ne 2004 per missen e pare ka qene me pak se 250 dollar dhe nje hyrje falas ne bronx zoo...lol). Megjithe atedite kur ishin rrugeve ne bronx binin ne sy shume. Biles une skisha kamera me vete me priten sa bleva aty nje casti qe tu boja nje foto ate qe kam postuar.

    She she qenke bo ekspert ne fushen e miseve he

    m'thuj te drejten sa prej tyre ke pas ne klase ose i njef ndryshe s'ka se si hihihihi

    nejse.. foto te bukura.. me mire se ne realitet nje Miss nuk mund te vleresohet
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  13. #53
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anëtarësuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    O SA Misse te mira re vdekshin misset per mu ishalla

  14. #54
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    26-09-2003
    Vendndodhja
    varavingo
    Postime
    1,084
    Citim Postuar më parë nga Geraldina
    Po na ben kurjoz dhe ti tani ?! Nese ke foto sic thua shkarkoje ketu qe ta shikojme(nese je burre) Sa per fotograf nuk te shan njeri mos ki merak por nese ke dhe foto te tjera dergoi
    Geraldina ke nick te bukur shume.
    Te garantoj qe jom burr ene i rond( nese njesia matese eshte burrnia ene jo kg ).


    Citim Postuar më parë nga Zemrushja
    She she qenke bo ekspert ne fushen e miseve he

    m'thuj te drejten sa prej tyre ke pas ne klase ose i njef ndryshe s'ka se si hihihihi

    nejse.. foto te bukura.. me mire se ne realitet nje Miss nuk mund te vleresohet
    Zemrrushe ne ate fushe expert kom qen jom ene do ngelem
    Ti gjithemone afrohesh ose i bie m'ta qe thote nje patriote homzes por jo ne klase me ato misse jo se jom i cik i modh me qene ne klase me ato - apo e kishe llafin un profesor ene ato studente?

  15. #55
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    po mos osht ketej ajo missi moooooooooo se plasa
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  16. #56
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anëtarësuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Citim Postuar më parë nga vagabondo_nyc
    Zemrrushe ne ate fushe expert kom qen jom ene do ngelem
    Ti gjithemone afrohesh ose i bie m'ta qe thote nje patriote homzes por jo ne klase me ato misse jo se jom i cik i modh me qene ne klase me ato - apo e kishe llafin un profesor ene ato studente?
    Gjende mir kullot syt si i thone lol meqe ke shancin me qon profesori i tyre
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  17. #57
    a ka foto te tjera?????

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema të Ngjashme

  1. Procesi i Pavarësimit të Kosovës
    Nga AsgjëSikurDielli në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 167
    Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:23
  2. Përgjigje: 500
    Postimi i Fundit: 16-10-2009, 14:46
  3. Mocioni, Berisha flet për gjithçka, por jo për Fazlliç
    Nga njemik në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 47
    Postimi i Fundit: 19-12-2008, 10:44
  4. Janullatos: Nuk ka përparim me djegien e kishave dhe xhamive
    Nga Jesushaus në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 157
    Postimi i Fundit: 08-04-2004, 07:40
  5. Ortodoksia dhe Shqipëria
    Nga shendelli në forumin Komuniteti orthodhoks
    Përgjigje: 258
    Postimi i Fundit: 07-04-2004, 18:16

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •