Close
Faqja 0 prej 16 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 310
 1. #1
  Authentic Maska e DeuS
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,320
  Faleminderit
  0
  17 falenderime n 15 postime

  Tulipant e Hollands, Euro 2004

  ...Me lezet muhabeti dhe me spektakel ne futboll , te dhuruar nga skuadra jone e zemres ---- drejte Kupes se EURO 2004

  E hapa kete teme tjeter , meqe postimet ne te paren po kalonin masen dhe ndoshta do e mbyllin se shpejti .

  Kam mbetur i kenaqur nga diskutimet qe kishim ne temen tjeter dhe urojme qe ne te njejtin ritem te vazhojme edhe ketu. Akoma i pranojme edhe disa sfidues nga ekipet e tjera qe nuk na kane munguar edhe tek tema e pare , sepse pa ato nuk shtyhet hic

  Uroj qe kete vit , Hollanda te na kenaqe shpirtin me lojen e tyre spektakolare dhe pse jo , edhe me Kupen e fituar . Ama mos harroni qe neve me shume na intereson loja e mrekullueshme qe na ngroh zemren sesa trofete prej floriri qe mbeten te mbyllura neper dollapet e ekipit lol.

  Te gjithe jeni te ftuar ne sofren tone ----> drejte EURO 2004 !

  Pershendetje !

  Tani po largohem duke ju rikujtuar edhe njehere idhullin tim te vetem ..... Marco Van Basten ...... ( te tjerat postojini ju )
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga DeuS : 09-01-2004 m 02:55

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Antarsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime n 57 postime
  Deus
  Urime per temen e shumepritur!!!

  E kush mund t'i harroj gjemat e futbollit Hollandez, futbollit me spektakel dhe me emocionues ne historine e futbollit boteror.

  Kam besim te patundur se Hollanda e ka te padiskutuar marrjen e kupes , EURO 04, ndoshta pse jo "shpartallimin" e skuadrave te tjera te cilat Hollanda ne te kaluaren, ne mungese te fatit por jo te lojes fantastike, nuk ka mundur te rembeje kupen.

  Ja dhe , I madhi JOHAN CRUYFF, master i futbollit hollandez i cili do te mbetet idhulli i "tempullit te futbollit boteror" dhe inkurajuesi i perhershem i talenteve te ardhshme te Hollandes.  CRUYFF mbron topin me fanatizem
  >>>^^^^^Jo, po te duash merre topin, po ti thyej.........kembet, ti var ne qafe.......jo po ce sikur thashe de!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga EXODUS : 09-01-2004 m 03:36

 3. #3
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Me keto sofrat jeni te nderuar vallai,me kujtoni fshataret qe prisnin dhe enderronin pas lufte te hanin me luge floriri.lol
  Te enderrosh do te thote te jetosh,dhe ju te utur per jete se ca vite merrni pjese dhe ca te tjera i kaloni me pushime nga plepat e Durresit,jeni bere gati jo vetem per kupen po keni shtruar dhe sofrat ku do festoni fitoren.
  Hallall e paci KANEN e ujit se kupa nje jete te tere i kane marre te tjeret.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 4. #4
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Sa per pushime hollanda ene ne boteror kur shko per pushime shko, nuk shko si ekipet e tjera qe ka TORMENTONE kur kthehen mrapsht gati ti vrasin tifozat e media po nuk u kthyn me trofeun qe duhet.

  Mbase duhet te quanim ferrat e tifozave hollandez sic jane shume tifozeri te atyre qe fitojn kupa, ti vejshim ca gjemba sa per te shtuar perqendrimin apo seriozitetin tek lojtaret hollandez kur luajn... po ce do qe ne kemi qef te ulemi te shofim futboll si tifoza por dhe si tifoza te futbollit dhe pra atit me te bukur ne bote. Te tjeret le te fitojn e te rrine neper gjemba, neve jena me mire me pushime.

  Pale kur ta marrim ate kupe duke bo pushime, nga plepat do shkojme tek palmat
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 5. #5
  Authentic Maska e DeuS
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,320
  Faleminderit
  0
  17 falenderime n 15 postime
  Nuk shikohet nje ndeshje kurre nese nuk ke nje kundershtar aty afer . Edhe ky Kolombua e di fiksimin tim , prandaj nderhyn duke bere temen akoma me interesante
  Eshte tifoz gjerman dhe nuk ka faj qe na pickon pak nga veshet . Ketyre u pelqen te luajne ne fushe si ushtaret e Hitlerit. Ne rresht te gjithe , asnjerit te mos i dali bluza nga kilotat , asnjeri te mos buzeqeshe , si motorr gjithe lojen , biles ... edhe golin kur ta shenojne , te mbajne seriozitetin.
  Fatmiresisht per ne dhe fatkeqesisht per ato , Hollanda nuk ka pesuar noihere humbje si ajo Angli - Gjermani = 5 - 0 lol
  Ah harrova une , keni nja tre kupa ju . Ju rrofshin kupat te dollapi

  Exodus dhe Cyclotomic -- Kur do na qelloi te shohim Hollande-Gjermani mo vlla ? Jo per gjo por do shtohet me teper pjesmarrja e miqve te mire si puna e Kolombit . Do te kene justifikime sa te duash per te mbushur faqet e kesaj teme lol.

  Kokrra kokrra me behet mishi kur hyjne tulipanet e fushe . Boll per ato skema loje qe bejne , per ato sulme te terbuara qe krijojne dhe per ate dominim total ne loje -- ja bej hallall edhe sikur te humbin tere jeten.

  Hollanda jone ka vetem nje gje te keqe -- Ka qimen e derrit !
  Por kur i thone nje fjale " Nuk ti jep Zoti te gjitha "

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Antarsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime n 57 postime
  O Kolomb, spikat mjaft bukur analogjia e percielle prej jush dhe ne te njejten kohe perkon me atmosferen e dhuruar nga enderrat tona .

  Po ca te bejme ne tifozet e shkrete, e ushqejme shpirtin e etur tifozllek me pak enderra.!!
  M.gj.th diku kam lexuar se "enderra eshte burimi i realitetit ndonjehere" pasi ne te fshihet gjykimi mese i besuar dhe i patundur i individit(ndonjehere na pelqen te mburremi me skuadren e zemres, mos na i ver re), i nisur nga burime te verteta per ceshtjen ne gjykim!

  Ec aty....Manjola<==>Hollanda=Dhuron=Spektakel=Emocione=Triumf=Trof e=Kampion


  DeuS!
  Ndoshta ne nje te ardhme te afert do i demonstrojme Gjermaneve se cdo te thote "futboll hollandez", futbolli maramendes e plot shije
  emmmmmmm, po vje era fitore, vallai, keq e kane te gjithe per zotin, kane fillu me ju henger miza ne shapke

  Pershendetje!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga EXODUS : 10-01-2004 m 03:42

 7. #7
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  hajde e sollem filozofine ene tek forumi i futbollit... shume diference ketu un me ata tifozet e milanit kam nxjerre shpatat

  nesje o Deus car qime o vlla ne kemi gjith derrin me vete.
  lol
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 8. #8
  Authentic Maska e DeuS
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,320
  Faleminderit
  0
  17 falenderime n 15 postime
  Vec mos ta bombardojme Kolombin se pastaj nuk na vjen me ketu Edhe pa te sikur nuk me shtyhet hic . Pastaj na ka munguar edhe ajo Vjosa lol

  Po titullit te temes perse na ja paskan hequr << Thonjezat >> ?!

  Eh c,na gjeti . Vetem noi si puna e Davids apo Seddorf u vjen hakut ketyre qe na prishin terezine lol. Gjithe ate " Kofshe " qe ka zezaku ahhahaaa

  Ika per pune tashi se po kerrcet telefoni, hajt shnet grupi

 9. #9
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Une pyes veten pse vij dhe ju nderoj me pjesmsrrjen e nje kampioni ne shpirt dhe zemer keto sofrat tuaja te qumeshtit te LOPEVE HOLLANDEZE.Per keto jeni bere te njohur e per ndonje tulipan qe ua dhurojme dashnoreve per shen Valentinin.
  Historine u thashe e shkruajne fituesit dhe ne si fitues kemi shkruar faqe te arta ne futbollin boteror.
  Mos harroni se vete perendia e futbollit ka thene<Futbolli lindi ne Angeli,brazilianet e bene magjik dhe gjermanet interesante te dridhesh deri ne sekontat e fundit.>
  Po jeni nje grusht mo jeziterlol vetem nje grusht,tifozet tuaj ne tere boten numerohen me kokrra,ju jeni tipa komik nxjeree nga estradat e rrobaqepsise ,nje kampionat merrni pjese ,tjetrin kerkoni se cilin ekip do mbeshtesni.Kurse ne kemi qene gjithmone atje sa here na kerkoi HISTORIA.

  Mos na u ndafshin keto sofrat tuaja se na zgjasin jeten.lol
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 10. #10
  . Maska e *DJ-ALDO*
  Antarsuar
  03-03-2003
  Vendndodhja
  Asgjkundi
  Postime
  297
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Postuar m par nga kolombi
  Une pyes veten pse vij dhe ju nderoj me pjesmsrrjen e nje kampioni ne shpirt dhe zemer keto sofrat tuaja te qumeshtit te LOPEVE HOLLANDEZE.Per keto jeni bere te njohur e per ndonje tulipan qe ua dhurojme dashnoreve per shen Valentinin.
  Historine u thashe e shkruajne fituesit dhe ne si fitues kemi shkruar faqe te arta ne futbollin boteror.
  Mos harroni se vete perendia e futbollit ka thene<Futbolli lindi ne Angeli,brazilianet e bene magjik dhe gjermanet interesante te dridhesh deri ne sekontat e fundit.>
  Po jeni nje grusht mo jeziterlol vetem nje grusht,tifozet tuaj ne tere boten numerohen me kokrra,ju jeni tipa komik nxjeree nga estradat e rrobaqepsise ,nje kampionat merrni pjese ,tjetrin kerkoni se cilin ekip do mbeshtesni.Kurse ne kemi qene gjithmone atje sa here na kerkoi HISTORIA.

  Mos na u ndafshin keto sofrat tuaja se na zgjasin jeten.lol

  Vitin tjetr n kt koh do brtassh VIVA HOALLAND.
  O t bjm tifoz hollandez ty,o plasim.
  Mos harro se ata gjermant q na bjn t na dridhen....LQ..,n 1974,po mos ju kishte dhn arbitri penallti,e theksoj po mos ju kishte DHN,do ishin shuar si skuadr m pas.
  11 minuta loj q nga fillimi e deri sa hollandezt bn golin e tyre,ata gjermant e tu,nuk kishin prekur akoma topin.
  11 minuta .!!!!!!!
  Cila tjetr skuadr e ka br kt??
  Kujt ju drodhn kmbt ,si n '74,po ashtu edhe n Europianin n Gjermani ku ju flliqm n shtpin tuaj,duke ju eleminuar??
  Do kthesh ti ,do kthesh,sepse e di far sht e BUKURA:
  Hajde mirardh Kolomb.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Antarsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime n 57 postime
  Ca ben ti DJ ALDO, me keto bresheri informacionesh mbi te verteten e hidhur per disa, dhe mjaft te mbeshtetur nga disa te tjere(perfshire edhe une)

  Tashme, eshte e qarte se Hollanda eshte No-1!!
  E bere Kolombin per uje te ftohte me paracetamol, te thashe.
  Lere rehat, se po filloi kolombi, s'ka femer forumi qe ta mbaje

  Ja ke, ja ke, ja ke fut kot plako
  Ja ke, ja ke, ja ke fut kot plako
  Nje dy tre, nje dy tre,ky kolombi eshte me ne
  Se ket vit Gjermani, ka per me u dh*je
  Ndryshuar pr her t fundit nga EXODUS : 11-01-2004 m 06:06

 12. #12
  . Maska e *DJ-ALDO*
  Antarsuar
  03-03-2003
  Vendndodhja
  Asgjkundi
  Postime
  297
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Postuar m par nga EXODUS
  Ca ben ti DJ ALDO, me keto bresheri informacionesh mbi te verteten e hidhur per disa, dhe mjaft te mbeshtetur nga disa te tjere(perfshire edhe une)

  Tashme, eshte e qarte se Hollanda eshte No-1!!
  E bere Kolombin per uje te ftohte me paracetamol, te thashe.
  Lere rehat, se po filloi kolombi, s'ka femer forumi qe ta mbaje

  Ja ke, ja ke, ja ke fut kot plako
  Ja ke, ja ke, ja ke fut kot plako
  Nje dy tre, nje dy tre,ky kolombi eshte me ne
  Se ket vit Gjermani, ka per me u dh*je

  HAHAHAHA
  Po ne e kemi mikun ton Kolombin.
  Ta lem ta gnjejn ekipet e tjera??
  Si thua ti??
  Do vij me ne ai se s'bn.
  Ja kemi vn detyr shtpie kt.
  LOL

 13. #13
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  O trimat e qumeshtit hollandez.
  Penalltia e 74 mese e rregullt,dhe ai goliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii fenomenal i vrasesit me te madh qe ka nxjerre futbolli i Gerd Myller,pa pare fare ku ishte porta por me syte e nje kampioni ne shpatulla ju beri te heshtni per gjithmone.
  Ai kampionat ishte nje mbreti dhe mbreti ne gjuhen tone quhet KAJZER FRANC BEKENBAUER.
  Vazhdoni dhe lutuni edhe per shtyllen ne argjentine me 78,kurse na vodhen me zor nje kampionat ne 66 me nje gol qe kurre nuk hyri ne vijen fatale e as e diskuojme .dhe e dini pse se jam fitues i tre kupave te botes dhe i tre kupave evropiane,kam luajtur 7 finale boterori me shume se askush tjeter dhe 6 finale europiani.
  Me ju me vjen me qesh se per ekipe zemre shkoni e zgjidhni ato ku luajne hollandezet (gjysma me Milan) kurse ne aty ne istikam edhe me SCHALCE 04 merrnim kupa UEFA.

  U pacim me jete o trimat e Qumeshtit lol
  Dj Aldo kam blere o mik dikur nje vazo antike ne MONASTIRAQ po deshe kur te mbaroj kampionati po ta dergoj me poste dhe mblidhuni e festoni fitoret me fjale,se ne fushen e gjelber fitojne si zakonisht te tjeret.lol

  Merrni dhe kete deusin dhe shkoni shikoni ndinje film nostalgjik si ai FAN FAN TULIPAN.
  Hajd me te mira o trimat e GJIZES lol
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e leci
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Goetheanum,Italy
  Postime
  1,742
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Mire se ju gjeta miq.
  Edhe pse jam tifoz i Brazilit dmth me pak fjale futbolli desha te them dika mbi Hollanden.
  Viti 74' shenohet nga 2 ngjarje te rendesishme.
  1-Lindja ime...me falni se eshte pak
  2-Skuadra e yjeve hollandeze mbush me dashuri zemrat e te gjithe atyre qe duan futbollin.
  Kurre nuk ishte pare loja kaq spektakolare qe te kontrastonte poezine braziliane.
  Kolombi..miku im.
  Gjermanet e kane bazuar lojen e tyre perhere mbi forcen fisike dhe hyrjen e dy-tre elementeve teknike.

  per mendimin tim Brazili(padiskutim) dhe Hollanda jane dhe kane qene dy ekipet me spektakolare.
  diskutim te mbare.
  Quod timor cladis.
  Sed intuitum amet elit vitae est

 15. #15
  Authentic Maska e DeuS
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,320
  Faleminderit
  0
  17 falenderime n 15 postime
  Leci , eshte nder per ne qe te kemi pjesmarres ne kete teme. Je nje nder antaret qe ke gezuar respektin tim prej kohesh dhe cdo dite e me teper e shton ate. Fatkeqesisht edhe ky palloshi tjeter me ate anijen qe i ka humbur busulla , vjen ne kete teme dhe me acaro tifozat.

  KA filluar ta kuptoje edhe ai vete o cuna , qe i ka hyre ne zemer Hollanda , por nuk ka qef ta pranoje.

  I ka hyre ne zemer vetem keto kohet e fundit ( qe ka mesuar tamam se cfare dhe si luhet fubolli looooooooooooool )
  Deri dje kujtonte qe futbolli luhej nga ushtaret dhe gestapot dhe e vetmja menyre per te shenuar ishin grushtat e shkelmat gjate lojes lol.

  Jam i sigurte qe nje dite ai do hapi nje teme vete ketu ne forumin e futbollit dhe do ta titulloje " Lopet Hollandeze ----- ja hongsha gjokset se me hoqen petllen fareeee "

  Ne te ardhmen mendoj te shkoj ne USA dhe akoma me sakte , prane ketij qerratait qe po guxhulis nervat e mia ketu. Gjoja me fantastike do jete kur te shoh noi ndeshje Hollande-Gjermani afer tij , duke na shoqeruar edhe tavolina e mbushur me birra. Eh mer jahu sa here do ja shkul hunet. Sa here thoni ju ? ....aq here sa te shpoje rrjeten Hollanda pra. Tashi nuk do e ngacmoj shume se duhet ti respektoj edhe ndjenjat e tjetrit si tifoz i ekipit kundershtar llooooooooooooll

  Brazil-Hollande
  Hollande-Gjermani
  Hollande-Argjentine
  Angli-Hollande
  Hollande-France ..............keto jane ndeshjet qe te ofrojne futboll te vertete. Nuk permenda Italine sepse Hollanda me te ka nje loje komplet te kundert dhe asnjehere nuk ka lezet ta shikosh.

  Me kujtohet ne Europianin e shkuar qe u be ne Hollande. KULMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.
  Dy shtylla Hollanda , kater here topi afer golit , nje traverse spektakolare dheeeee 2 penallti per Hollanden gjate ndeshjes ------dhe prape Italia shkon e fiton pas shteses se lojes me penallti.
  A nuk i thuhet terrs i qelbet ketij ? 80% dominim loje hollandezet . E tere loja u be ne mesfushen italiane dhe vetem sulmonin keto tonet. Nuk do . Nuk do . Nuk do. ( na rrufte kollodokun pra lol )

  Ika tani dhe amon mos ma largoni Kolombin se i dua keto shkrime.

  Qe thashe ju qe nuk thate asgje , neser do jem prane atij kur ta shikoj ndeshjen dheeeee tere keto qe ka thene ketu , dua ti printoj dhe ti kem si document kur te hapi gojen dhe te justifikohet looooooooooool

  Hollande - Gjermani 5-1 ( nuk e bera rezultat me te thelle - te jemi pak realist pra )

  Kolomb te hongsha zemren , vec mos na rafte rasti lol

 16. #16
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  eh more djema more djema... po gjermanit ju dha kampionati mbasi e ben lemsh tere boten me dy lufta. U mblodhen nje here ene thane hec po i japim kampionatin e 54 ketyre se po na hapin lufte prap ti lejm rehat per ca kohe. Masnej dolen hitlerat e vegjel prap ene u la qe ti jepshin nje boteror te shkreteve ene e organizuan ne gjermani. Te pakten te kishin iluzion sikur sundojshin boten si ne kohet e hitlerit....
  pastaj ju dha dhe nje kampionat me rivalet e hershem italian qe ta kompletonin terapine intensive.

  mbas vitit 90 gjermania zyrtarisht nuk esht me ne terapi intensive pasi ka patur goxha progres. Shihen qarte disfatat e fundit dhe aftesia qe kan fituar per ti pertypur keto disfata.

  gjithsesi i lutem pjesmarrseve te temes qe kur te mblidhemi ne sofren tone te ngrejm dhe nje dolli per miqte tane gjerman dhe per vullnetin e tyre te jashtzakonshem qe kane pasur keto vitet e fundit.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 17. #17
  ...
  Antarsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Hollanda, me futbollin impresionues dhe total ve veton ne fushe me te gjithe ekipet pa perjashtim.
  Kolomb, tani vetem me trego, me cilet lojtar do ta rrihni Hollanden?? Me cilet? Vec nje Balak keni lojtar per te qene. Kurse ne i kemi edhe rezervat lojtar klasi. Me cilet sulmues do shenoni? Akoma me Klosen apo keni ndonje komthym tjeter. Mesfushoret te hapin barkun fare. Po siu vjen keq juve cunave ti fusim nja 6 petlla Gjermanise kesaj rradhe, qe ti ngarkoje edhe Gjermania mushkat per Shishtufine, se jane alamet cunash kshu nga 195 cm te gjithe, po trapa, hic smushin nga loja e bukur. Vetem kane karakterin e ushtarit ne fushe. Edukate naziste. Se shpejti, do ta kuptojne te gjithe, kush jane oranget.

  Hollanda ne fushe lu shah. Ja kshu me loje, me shume raste me posession 80% ndaj 20% te kundershatrit, keshtu fiton Hollanda.
  Nuk dime ne te lujme me nje sulmue edhe me 9 mbrojtesa. Nuk dime ne te bejme vetem nje sulm gjate 90 minutash. Ne thujme kocka, dermojme brinje, shkaterrojme, cajme rrjeta me spektakel me diplomaci ne fushe me superiritet, me skema, me futboll total, me talente. Ne i bejme te gjithe ta duan futbollin.

  Forza Hollanda. Nuk ka shok ky ekip.
  HOLLAND...

 18. #18
  ...
  Antarsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ja keshtu, i thyejme!!!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  HOLLAND...

 19. #19
  ...
  Antarsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Gjithmone njisha kemi pas ne kombetare. Ja nje djal me 3 topa te arte qe ne moshen 26 vjecare. Ka pase Gjermani ndonje qe te pakten te ishte sa gjysma e ketij?? Naaaahhhh
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  HOLLAND...

 20. #20
  ...
  Antarsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Kush kishte ndonje problem? E zgjidhim shpejt jo per gje.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  HOLLAND...

Faqja 0 prej 16 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Shqiptart n Holland
  Nga Rrap Cungu n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 311
  Postimi i Fundit: 13-06-2017, 10:11
 2. Kopshtet dhe lulishtet tona!
  Nga sam1r n forumin Albumi fotografik
  Prgjigje: 163
  Postimi i Fundit: 19-06-2011, 07:54
 3. Marco Van Basten, trajneri i ri i Hollands!
  Nga Hyllien n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 132
  Postimi i Fundit: 29-09-2007, 02:51
 4. Tifozat e Hollands!
  Nga cunimartum n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 366
  Postimi i Fundit: 13-07-2006, 03:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •