Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 80
 1. #61
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Citim Postuar mė parė nga Vjosa
  Edhe Sa Per Ronldinho Sheva Mos Fol Kote Sheven E Nxorri Ajo Gazeta Me Gazetaret Me Te Mire Ne Bote Kurse Ronaldinhon E Nxorri Fifa Edhe Kush Eshte Fifa??? Shoku Juaj Blater Dmth Dobici I Avelaxhes Eshte E Ditur Qe Fifa Do Votonte O Brazilian O Gjerman O Francez E Kupton Ti Pele Bekenbauar Platini Neve Sna E Hedh Dote Ti Keto I Dime Mire E Dime Korrupsionin E Fifes Leri Keto Thuai Ndonje Tjetri
  Nje duartrokitje per vjosen

 2. #62
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  Nga ke humbur o Vjosa . Kur humbet Milani , nuk duket Vjosa ...
  Vjen vetem per raste fitoresh...

  Bashkohem me duartrokitjet e titit
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  JA DHE VJEN FITORJA E RRADHES NGA JUVE ...JUVENTUS - REAL MADRIT 2-0 ju pelqen sju pelqen ju qe se keni qef juven !

  Per ju interistat kam i fiksim qe do skualifikoheni po se di eshte thjesht fiksim ju mos u merzisni :P
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 4. #64
  Permetar4life Maska e Permeti_Boy
  Anėtarėsuar
  18-12-2004
  Vendndodhja
  Permeti
  Mosha
  32
  Postime
  111
  o TITI EDHE UNE me interin jam dhe Mendoj se do ta mundim Porton 3-0 ...................... ne Sansiro.

 5. #65
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Te hongert goja mjolt ishallah ,,permeti_boy ...PATJETER qe do fitojme !!

  shnet
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Moltisanti : 10-03-2005 mė 20:58

 6. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-10-2004
  Postime
  349

  Talking Champİons League

  CHAMPİONS LEAGUE.KOMPETİCİONİ ME İ MADH EUROPİAN NE FUTBOLL.
  Sİ MENDONİ KUSH DO TE JETA DYSHJA FİNALİSTE.
  DHE KUSH MUND TA FİTOJE.

 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389

  Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilaaaaan

  Citim Postuar mė parė nga episodestory
  CHAMPİONS LEAGUE.KOMPETİCİONİ ME İ MADH EUROPİAN NE FUTBOLL.
  Sİ MENDONİ KUSH DO TE JETA DYSHJA FİNALİSTE.
  DHE KUSH MUND TA FİTOJE.

  MILAN - O. Lyon


  Kuptohet, nese nuk ndeshen me pare...

  P.S. Them se nuk eshte e nevojshme ta them se e fiton Milani, apo jo?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [xeni] : 12-03-2005 mė 15:57 Arsyeja: P.S.

 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-10-2004
  Postime
  349

  Talking Hmmmmmm

  PER MENDİMİN TİM DYSHJA FİNALE:

  MİLAN - BAYERN MUNCHEN

  KUPEN MİLANİ.

 9. #69
  Go Pistons Maska e ledio
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  diku ne bote
  Postime
  625
  Inter - Milan
  E ta shohe Milani se kush eshte Interi
  *Friendship is the only cement that will ever hold the world together.
  *There is no such thing as no chance.
  *There's a better way to do it.......... find it
  *If you can dream it, you can do it
  *You haven't failed until you quit trying
  *Success doesn't came to you..........you go to it.

 10. #70
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Reali e fiton kupen looool

  ups harrova


  JUUUUUVEEEEEEEEENTTUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSS


  se ket rradhe do luaj NEDVED
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 11. #71
  Analog Brain Maska e josif
  Anėtarėsuar
  26-02-2004
  Vendndodhja
  madagaskar
  Postime
  245
  Per mendimin tim shanset jane :

  Chelsea___2/5
  Milan______2/5
  Juve ______1/5
  He walks among us, but He is not one of us ...

 12. #72
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Thoni cte doni por me e mira eshte MILAN MILAN MILAN !!!

  FORZA MILAN

 13. #73
  Go Pistons Maska e ledio
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  diku ne bote
  Postime
  625
  DI ndonjeri a u hodh shorti per ndeshjet e tjera?
  *Friendship is the only cement that will ever hold the world together.
  *There is no such thing as no chance.
  *There's a better way to do it.......... find it
  *If you can dream it, you can do it
  *You haven't failed until you quit trying
  *Success doesn't came to you..........you go to it.

 14. #74
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,027
  Citim Postuar mė parė nga episodestory
  PER MENDİMİN TİM DYSHJA FİNALE:

  MİLAN - BAYERN MUNCHEN

  KUPEN MİLANİ.


  Sa optimist djali...
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 15. #75
  i/e regjistruar Maska e Emigranti
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Mosha
  71
  Postime
  105

  Kokashta (Koke - kashta)

  Ne koken prej kashte fiksime prej kashte. A e pe Interin??
  Prite, prite se po vjen!

 16. #76
  Brasil Pentacampeņn ! Maska e inter_forever
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Vendndodhja
  itali / modena
  Postime
  5,443
  Kam pare qe kerkohet kur do hidhet shorti .

  SHORTI HIDHET TE PREMTEN NE OREN 12.00 .
  Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !

 17. #77
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Citim Postuar mė parė nga inter_forever
  SHORTI HIDHET TE PREMTEN NE OREN 12.00 .
  Vertet edhe kete radhe do kete dyshje interesante:

  Inter, Milan, Juve, Bayern, Chelsea,Lyon, PSV, Liverpool, jane ekipet qe u plasuan ne garat e metutjeshme...

  Paramendo nje sfide me s Milan-Chelsea, ose Juve-Bayern...

  PS:
  U deshiroj fat ekipeve italiane...
  My silence doesn't mean I am gone!

 18. #78
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,780
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Champions League - #3

  Si mendoni, kush fiton sonte Manchester City vs Chelsea?

 19. #79
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,780
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Champions League - #3

  Urime per skuadren e Chelsea ishte me vertet superiore gjate gjithe ndeshjes dhe me nje lojtar si Kante eshte e paperballueshme per cdo ekip.

 20. #80
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,780
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Champions League - #3

  Edhe rastet e ndeshjes..


Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Genjeshtra me e madhe ne historine Shqipe
  Nga gladiator nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 219
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 14:55
 2. Kombin shqiptar 7 milionėsh nė Ballkan e kanė mbuluar retė e zeza
  Nga Davius nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 01-08-2010, 13:18
 3. Inter - Manchester United
  Nga strong_07 nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 362
  Postimi i Fundit: 12-03-2009, 05:23
 4. BAYERN MUNCHEN kualifikohet
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 164
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 18:41
 5. Ekipi me i dobet i Champions League?
  Nga Eros nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 03-10-2004, 16:01

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •