Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime

  Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.

  Rregullat ne forumin e humorit jane shume te thjeshta:

  1. Shkruaj dicka qe kur e lexon te ben te qeshesh!

  2. Shkruaje ne shqip se forumi shqiptar nuk di gjuhe te huaja!

  3. Mos na sillni humor inglez dhe kinez nga Interneti se kemi ate tonin ne!

  4. Mos sillni foto njerezish te zhveshur dac, se do tu nxjerrim me shkelma nga forumi!

  5. Nuk do te ishte me mire qe barsaletat tuaja ti hidhnit te gjitha ne nje teme qe njerezit te qeshin me ju dhe jo me te tjeret?!

  6. Edhe budallai di te qeshi por vetem i zgjuari di qe ne vend te komenteve nga nje rresht ne forum ti japi nje vleresim personit qe i ka hedhur ato barsaleta ne forum.

  7. Azmatiket qe ngelen pa fryme nga te qeshurat mund te kontaktojne njerin prej moderatoreve qe tu japi ajer me paf paf!!!

  8. Ai anetar qe hyn ne kete forum e nuk qesh eshte shume i zgjuar per te marre pjese ne forumin shqiptar!

  9. Qeshu Rini, Forumi i humorit eshte i juaji!

  Stafi
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 27-02-2006 mė 21:15
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Sherri pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Irenna (22-03-2014)

Tema tė Ngjashme

 1. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar
  Nga RaPSouL nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 15-05-2018, 14:32
 2. Forumi Musliman sulmon shkrimtarin Ismail Kadare
  Nga Davius nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-06-2006, 09:44
 3. Forumi social botėror nė krizė
  Nga Darius nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2006, 11:07
 4. Ndihme per disa test cases...
  Nga BeracakjaKeqe nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-02-2004, 01:07
 5. Pėrse unė jam pėrjashtuar nga forumi?
  Nga Albo nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-02-2004, 00:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •