Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 111
 1. #1
  SUPER [INC] Maska e SUPERSTAR_N1
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  36
  Postime
  475
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Question Kush Eshte Gjella Juaj me E Preferuar Ne Kuzhinen Shqiptare?

  Kush eshte gjella juaj e preferuar ne kuzhinen shqiptare?
  Sa te Rrosh Do Te Dashurosh! Juventus For Life!!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Tave me fasule batha ose Plaqi.
  Peshku Korn ose Krap ne tave.

 3. #3
  Made in Me!
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  u.s.a
  Postime
  187
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  lakrori............
  * x 0 and case closed!

 4. #4
  Shqipo koke e kembe Maska e Elia
  Anėtarėsuar
  28-07-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pasticja me pelqen shume
  The teeth are smiling, but is the heart???

 5. #5
  anetare
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  Kanada
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Post gjella me e preferuar

  Petullat ose lakrori - gjyshja i ben shume te mira
  pour n'etre pas devot je ne suis pas moins homme

 6. #6
  MODERATOR Maska e Letersia 76
  Anėtarėsuar
  23-06-2002
  Vendndodhja
  OXFORD ENGLAND
  Mosha
  44
  Postime
  731
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Biskota me sheqer te perveluar dhe byreku me peta(gjalbe dhe qumesht)ose byreku i trashe qe i thone ne gjuhen popullore...
  Prį, mallkue njaj bir Shqyptari,
  Qi ketė gjuhė tė Perendķs,
  Trashigim, qi na la i Pari,
  Trashigim s'i a lźn ai fmķs;
  Edhč atij i u thaftė, po, goja,
  Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore;
  Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja,
  Flet e t'veten lźn mbas dore.

  AT Gjergj Fishta

 7. #7
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  54
  Postime
  623
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 6 postime

  Thumbs up Me pelqen me shume

  Fergese me gjize dhe speca e shoqeruar me hurdha, mundesisht te njoma.
  Gjithashtu edhe makaronat e skuqura (tip ushtrie) me vaj ulliri dhe me djathe te grire.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-08-2002
  Mosha
  44
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Eshte shume e veshtire te zgjedhesh. Por do thosha byreku ndac pete pete si behet nga jugu ndac si nga veriu,ndac me spinaq apo me presh, me kungull apo djath e veze...... si te jete.

 9. #9
  alvi
  i/e ftuar
  Pastice!

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e elvina
  Anėtarėsuar
  27-08-2002
  Vendndodhja
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mua me pelqen shume tave dheu
  Do good. It is all the freedom you have.

 11. #11
  alvi
  i/e ftuar
  O Elvina, po thuja mi pra emrin sic osh per te thon, Tav dheje!

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-08-2002
  Mosha
  44
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  E kam degjuar se thone "Ku eshte balta me e embel se mjalta" por qe te behej tave me dhe se dija.

 13. #13
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  36
  Postime
  559
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  mua me pelqen tava me patellxhan...
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-08-2002
  Mosha
  44
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  O Blondi per imam bajalldi e ke fjalen?

 15. #15
  Sinqeritet.Korektesi.
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Selanik Greqi
  Mosha
  50
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Tave kosi,byrek me mish.
  Dashuria eshte si nje hekur flakerues, qe kur e kap te djeg, me kalimin e kohes plaget mbyllen por shenjat do te ngelen perjete.

  Liri ne mendim......Respekt per nje mendim te kundert

  Pergjigjia me e mire per nje njeri qe hiqet sikur i di te gjitha eshte heshtja.

 16. #16
  Mistrec_Berati Maska e BUJAR
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Detroit Mi
  Postime
  54
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Gjella ime e preferuar eshte tave kosi.BYeeeeeeee
  Like Sand Through the huors Glass so Are the Days of Our Life

 17. #17
  Bebi i Kelas ! Maska e LediAA
  Anėtarėsuar
  02-10-2002
  Mosha
  40
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mu pasticja dhe fasulet pllaqi
  Wawww... :p

 18. #18
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Anėtarėsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  immam bajalldi, eshte me e preferuara.

 19. #19
  Sinqeritet.Korektesi.
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Selanik Greqi
  Mosha
  50
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  O Enkeleda nqs se di receten shkruaje po pati mundesi.

  Ledia kush nga pasticot se kete ne Gerqi e bejne ndyshe nga ne ne Shqiperi.
  Dhe te them te drejten kur beje,Pireksi(tave qelqi)deri ne darke e kame te mbaruar.
  Dashuria eshte si nje hekur flakerues, qe kur e kap te djeg, me kalimin e kohes plaget mbyllen por shenjat do te ngelen perjete.

  Liri ne mendim......Respekt per nje mendim te kundert

  Pergjigjia me e mire per nje njeri qe hiqet sikur i di te gjitha eshte heshtja.

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Mua me pelqen birjan me mish keci jo qengji, se qengji eshte pak i rende....yummm

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cfarė kafshėsh shtėpiake keni / preferoni?
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 17:43
 2. Cfarė ngjyre preferoni nė rroba ...??
  Nga Piskavica_ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 16:17
 3. Futbollisti juaj i preferuar
  Nga bayern nė forumin Futbolli
  Pėrgjigje: 276
  Postimi i Fundit: 30-12-2008, 09:01
 4. Humoristi juaj i preferuar?
  Nga Homza nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 05:20
 5. Kush Eshte Gjella Me E Preferuar Per Vitin E Ri
  Nga rolua nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-01-2003, 09:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •