Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,804

  Kontrolli i volumit me miun

  Mund te ndryshohet volumi i zerit ne kompjuter kur degjon muzike ose shikon video duke shkarkuar programin Volumouse 78 kb.Pas instalimit,mjafton te shtypesh ne tastjere butonin ALT dhe ta mbash te shtypur dhe pastaj te rrotullosh rroten e miut.Rrotullimi ne nje krah i rrit volumin e zerit.Rrotullimi i rrotes ne drejtim te kundert ja ul volumin.Volummouse 78kb http://www.nirsoft.net/utils/volumouse_setup.exe
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 04-03-2005 mė 22:33
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Tema tė Ngjashme

 1. Gjykata e Apelit rrėzon akuzat pėr shpėrdorim detyre nga Bollano
  Nga brooklyn2007 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 135
  Postimi i Fundit: 28-06-2010, 10:58
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 19:46
 3. Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 21-02-2006, 14:32
 4. 85 milion leke vidhen nga Banka e Kursimeve
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-03-2004, 14:06
 5. Shqipėri: Kontrolli i Shtetit zbulon $28 milionė humbje financiare
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2004, 13:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •