Close
Faqja 3 prej 15 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 287
 1. #41
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  ta vesh dhe ca te vene

  direkt doktorro

 2. #42
  The_InTiMiDaToR
  Antarsuar
  28-11-2004
  Vendndodhja
  Chicago, IL
  Postime
  64
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po doktor vere po pate mundesi, flmd.
  LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATES.

 3. #43
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  lajmrimi do jete ne dhomen kryesore te chatit shqiperia po jotek albasool se aty skam acces edhe sdi ne do me len flm lajmrimi do jete shdo dit deri ne daten 26 12 am me von svihet me flm per lejen

  se ku do jete e di shoku im i pakapshem mbasi me nje po ate kafen se pim hahha e pim ate nat shoku hahah respket chicago-doktori

 4. #44
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  ja dhe flyer per naten
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 5. #45
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Antarsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  Mroma te gjithe shqiptareve ne usa.Pashe qe po flisnit dhe per nji problem lajmerimi ne chat.Nqs doni te vini nji lajmerim shume mire mund te hapni dhomen
  #chicago nqs keni probleme mund tju ndihmoj un dhe kshu mund te mblidheni ne ate dhome sa here qe te doni.

  ps doktori_chicago:
  Reklamimi i serverave te tjere qe s'kane lidhje me albasoul eshte i ndaluar.i_pakapshem nqs te duhet kjo dhome tek serveri albasoul ta hap un mer vlla dhe mblidhi te gjithe shqiptaret nga chicago ne ate dhome
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 6. #46
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Exclamation

  hello sheri e para skam bere ndonje reklam server e kudi un sepse svura emer thjesht dhash mendimin dhe ketu jemi tek forumi i albasolit sjemi tek chati ok edhe un e thash meqe mundem ta bej ate gje pse jo tek faqa e par se sa per dhome chicago mun dte hap kush do po svin njeri ? po flm edhe ketu jemi ne forum ok vlla edhe nuk bera ndonje reklam nese e mer per ashtu me thoj edhe si antar i vjeter qe jam do iki nga ky forum edi qe skam bere shum postime mbasi koha qe kam eshte e pakt po edhe un si gjith te tjeret ok bro keshtu un do jem i pari qe do bej doreheqjn mir qe ju pengoj flm gjith te mirat


  lajmrimi qe kam vene do vashdoj te jete tek chati flm gjith te mirat te gjithve flasim

  respekt chicago-doktori
  Ndryshuar pr her t fundit nga mario_kingu : 10-03-2005 m 21:15

 7. #47
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Smile

  Citim Postuar m par nga i_pakapshem
  ja dhe flyer per naten
  shum e bukur shoku je njesh flasim po sme gjetet ketu e di se ku mundesh ciao belo

 8. #48
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  sherro nuk na duhet dhome mer daj per i party

  po pate mundesi boe i reklame qe tju dali si mesazh prv te gjithve kur te hyne ne chat

 9. #49
  Stand Up/Speak Up Maska e Brina
  Antarsuar
  10-02-2005
  Vendndodhja
  Chicago,USA
  Mosha
  37
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Thanks for the invitation por nuk e di a e morre vesh nga Forumi Padogane ate kohe do te jem ne Spring Break ne Londer dhe kthehem ne daten 27 Mars ne darke...Po me mbetet merak, even though this place sounds kind of far but I would have been there if I was here...
  " I am swimming in an ocean all alone..."

 10. #50
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Antarsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga i_pakapshem
  sherro nuk na duhet dhome mer daj per i party

  po pate mundesi boe i reklame qe tju dali si mesazh prv te gjithve kur te hyne ne chat


  Gjithsesi dhomen ja hapa.Kur te vini tek albasoul beni komanden /join #chicago.
  Engjell sot do kontaktoj me ircop nqs mund te ndihmojne me reklamimin e ksaj feste.

  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 11. #51
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  flm shume sherro

 12. #52
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  36
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Sherri me sa duket ti do jesh tek kjo party ne spirit...Ciaoz..lal!!!

 13. #53
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  good job takohemi ate dit bye
  Partizoni

 14. #54
  ALAMET^CUNI Maska e Tironsi-009.5
  Antarsuar
  16-04-2004
  Vendndodhja
  chicago
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga mario_kingu
  good job takohemi ate dit bye

  mario, gjynof te qahesh per andrenaline rushes ti vlla, u're hyper as hell kid.
  Note: ACTUAL EYE COLOR MAY BE DIFFERENT

 15. #55
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  pse kush po qahet ? hehehehehh un po gezoj ky thot qahet hahah
  Partizoni

 16. #56
  The_InTiMiDaToR
  Antarsuar
  28-11-2004
  Vendndodhja
  Chicago, IL
  Postime
  64
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  U mbaruan fjalet? me duket se me zor po prisni per mbremjen, po mblidhni material qe te flisni kur te takoheni sic duket Uroj qe te gjithe te jeni mire, ciao
  LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATES.

 17. #57
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  36
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  lol katile.....me duket se ajo eshte e vertet!!!

 18. #58
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  hahahahah jo ate po kam qene i zene un hahahah

  ckemi chicagooooooooooooooooooooooooo si ja coniiiiiiii
  Partizoni

 19. #59
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  ku jeni o vajza edhe cuna flisni ca po beni helloo
  wazz uppp
  Partizoni

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  36
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mario neve e tham po te lexosh lart qe do takohemi atje, so nuk kemi fjal per ne forum lolz...

Faqja 3 prej 15 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Sknderbeu
  Nga Arbushi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 14:46
 2. Ortodoksia Shqiptare sot
  Nga Orientalist n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-09-2010, 11:11
 3. All-llahu ka thn
  Nga Sabriu n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-01-2007, 07:25
 4. Rexhep Qosja: T vrtetat e vonuara
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-09-2006, 21:51
 5. Me Titizmin kunder Enverizmit
  Nga Albanino n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-09-2002, 20:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •