Close
Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 287
 1. #21
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  ore ju eshte bere mendja money $$$$$$$$$$$$$$ hahahhah qecohuni bre

  katilja ate te pakapshmin e ke par gje se s[o behet me i gjall ai pfffffff

  ok se po afrohet data 26
  Partizoni

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-03-2005
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me nxorret mallin e Chicagos,pasi jetova 4 vjet aty.Sidomos kur permenden adresa apo south side.Anyway ja kalofshi mire ne party.

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  36
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Katilja_CH
  E me edhe ju, ka nej gje te keqe te behemi me sy jeshile ne kshu? lol.
  Megjithate, ma do mendja, qe ktu po qe i zoti, cdo gje mund te behesh (as long as you are white
  lolz....katile...je e vetmja per ato green eyez...une as nuk mendoj fare...Puhhhhhleazeee...lolz..
  Tirona!!! ku ke qen re dreq?
  Te tjeret...pershendetje...ne vecanti dustyt (qe s'len dy gur bashk)...I pakapshmi gjasme tha qe ne stoa te takohemi me 26...nga ora 10 (or so)....duket sikur do mblidhemi ne fund te fundit.

 4. #24
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  ok ne daten 26 atehere shofim
  atehere kur te vi i pakapshmi flasim hahha mir se te vini
  Partizoni

 5. #25
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  para chicago se jemi njishaaaaaaaa hahaha sa cun i mir qe jam aman
  mbrema chicago brema vajza qe jeni si ylla flasim bye see ya
  Partizoni

 6. #26
  The_InTiMiDaToR
  Antarsuar
  28-11-2004
  Vendndodhja
  Chicago, IL
  Postime
  64
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mario, paaapapapap sa energjik qe je ore dreq. I pakapshmi me tha qe Stoa u vendos si vend. Na duhet dikush qe te luaje rolin e Bouncer-it. Nqs njihni ndonje qe mund ta beje, flisni.

  Fiona, per ato syckat jeshile, ti motra qeke shume mbrapa:P
  LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATES.

 7. #27
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  un per vete sno po kam nje mendim per nje po te shikoj nese pranon hhahah sa per energji kam kam hahahahahahaha ok ne stoa atehere

  jeshile mos e keni per $$$$$$$$$$$$$$ money ahahhah dua moneyyyyyyyyy hahhahah para chicagooooooooooo
  Partizoni

 8. #28
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  grimca nga biseda ime me pronarin e stoa's:

  ai eshte dakort ta bej ate gje, fitimet e barit i do vete, deren na i le ne, vend per dj dhe hooks ups i ka te gjitha (dj duhet te bjeri mixerin e vet dhe muziken (obviously), me tha qe mund te na bej edhe disa drink specials, nden 21 vjecaret mund te hyne por na duhet nje sistem me bracelet per njerzit qe do pine.

  sot do shkoj te takohem prap me te

 9. #29
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  ok bravo sa per dj kam nje shok po nuk e di nese do pranoj ju kthej pergjigje sa me para te mundem thnx see ya
  Partizoni

 10. #30
  Stand Up/Speak Up Maska e Brina
  Antarsuar
  10-02-2005
  Vendndodhja
  Chicago,USA
  Mosha
  37
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  C'eshte kjo party qe po degjoj une ketu ne Chicago? Hajde, hajde nuk na lajmeroni fare per gjera te tilla... Kur eshte kjo party ta marr vesh une njehere, ku e qysh e tek...
  " I am swimming in an ocean all alone..."

 11. #31
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  e kemi lene ne daten 26 mars ne dark themi te behet te realizohet dhe jan te ftuar te tere shqiptaret ne chicago sidomos forumi hehehhe te tjera nga i pakapshmi se ai eshte mafia ketu ai meret e ato gjera see ya
  Partizoni

 12. #32
  The_InTiMiDaToR
  Antarsuar
  28-11-2004
  Vendndodhja
  Chicago, IL
  Postime
  64
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Info per mbremjen

  Kjo do vihet ne flyer, sa ta kem gati do ta postoj


  NATA SHQIPTARE/ALBANIAN NIGHT
  MBREMJE E KENDSHME ME MUZIKE SHQIPTARE/TE HUAJ
  AT
  STOA

  5760 N. MILWAUKEE, CHICAGO, IL 60646

  (773) 467-1009 Per informacion kontaktoni Engjellin (773)501-1145
  www.cafestoa.com

  E SHTUNE,26 MARS 2005
  TIME: 10PM-3AM ENTRANCE FEE: $7 ($5 WITH THE FLYER
  18 TO ENTER, 21 TO DRINK  DIRECTIONS: DRINK SPECIALS:
  TAKE 90 W. EXIT AT BRYN MAWR SHOTS---$3
  TAKE 90 E. EXIT AT NAGLE BEERS----$3
  5 MIN. FROM KENNEDY DRINKS---$4
  LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATES.

 13. #33
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Arrow

  good pra shikoj se do behet kjo mbledhje hehehehheeh

  ec atyyyyyyyyyyyyyyyy ajde mblidhuni tani te tere atyte bejm qef si patriota
  Partizoni

 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  36
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mario sa shume exited qe je dhe ti...s'kam pa ndonje njeri deri sot me kaq shume energji sa ty....

 15. #35
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  fiona nje jete jetojm edhe sa ron duhet te besh qef edhe po spate energji eshte kot qe ron hahhaha

  sa per energji kam shum biles se jam njeri i jetes dhe i qefit hahahah thnxx
  para chicagooooooooooooooooooooooo
  Partizoni

 16. #36
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-02-2005
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  The Future Belongs To Those Who Believe In The Beauty Of Their Dreams
  Dream ooooon...dream oooon...ti-ra-ta-ta...ta-ta...ta-ta...ti-ra....Dream ooon...dream oooon...

 17. #37
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-02-2005
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Yes, I'm just a nasty, dirty man...short, a dog...and I like it!

 18. #38
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga Katilja_CH
  Kjo do vihet ne flyer, sa ta kem gati do ta postoj


  NATA SHQIPTARE/ALBANIAN NIGHT
  MBREMJE E KENDSHME ME MUZIKE SHQIPTARE/TE HUAJ
  AT
  STOA

  5760 N. MILWAUKEE, CHICAGO, IL 60646

  (773) 467-1009 Per informacion kontaktoni Engjellin (773)501-1145
  www.cafestoa.com

  E SHTUNE,26 MARS 2005
  TIME: 10PM-3AM ENTRANCE FEE: $7 ($5 WITH THE FLYER
  18 TO ENTER, 21 TO DRINK  DIRECTIONS: DRINK SPECIALS:
  TAKE 90 W. EXIT AT BRYN MAWR SHOTS---$3
  TAKE 90 E. EXIT AT NAGLE BEERS----$3
  5 MIN. FROM KENNEDY DRINKS---$4
  katile prap te perziera dalin

  Nate shqiptare te Cafe Stoa me 26 mars, nga ora 10 p.m. deri ne 3 a.m.
  Adresa eshte 5760 N. Milwaukee Ave., Chicago, IL 60646
  directions: if taking 90w exit at Bryn Mawr
  if taking 90e exit at nagle, 5 min from kennedy

  Per cdo pyetje me kontaktoni mua te 773-501-1145
  18 per te hyre, 21 per te pire alkol

  pijet jane: shots $3, beers $3, drinks $4

 19. #39
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  si thoni ta ve kete lajmrim edhe ne chat ??? eshte mendim i mir per shqiptaret qe jan ne chicago

 20. #40
  The_InTiMiDaToR
  Antarsuar
  28-11-2004
  Vendndodhja
  Chicago, IL
  Postime
  64
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dalin te perziera sepse eshte thjesht Copy and Paste, kur te behet flyer tamam, atehre do jete attachment, do dali ne rregull.
  LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATES.

Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Sknderbeu
  Nga Arbushi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 14:46
 2. Ortodoksia Shqiptare sot
  Nga Orientalist n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-09-2010, 11:11
 3. All-llahu ka thn
  Nga Sabriu n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-01-2007, 07:25
 4. Rexhep Qosja: T vrtetat e vonuara
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-09-2006, 21:51
 5. Me Titizmin kunder Enverizmit
  Nga Albanino n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-09-2002, 20:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •