Close
Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 268
 1. #21
  Forever and a day...
  Antarsuar
  11-02-2003
  Vendndodhja
  Ju-Es-Ej
  Postime
  54
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ngrije dhe njehere flamurin ti Ismail....po nuk u kthyen te tere sa ta marrin vesh po....

  Jetes asnjehere nuk i dihet.....do kete prej atyre qe mund te kthehen do kete dhe prej atyre qe nuk do kthehen ndonjehere.....

  Ca do ndihmojne ne ndertimin e kapitalizmit kurse te tjeret do i thurin poezi dhe fjale te urta nga dheu i huaj....ky eshte realiteti.....
  Ndryshuar pr her t fundit nga Justin : 03-02-2007 m 18:27
  p3rf3<+!0n 15 4 r@r!+y

 2. #22
  Saimiri-AL Maska e saimiri-uk
  Antarsuar
  13-01-2003
  Vendndodhja
  All over Albania
  Mosha
  39
  Postime
  248
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  2007 ose heret 2008

  Guri i rende ne vend te vet!
  Ne mendimin tim kam qendruar larg deri tani pasi ketu ne UK me ka ecur financiarisht dhe ne Shqiperi kurresesi nuk di ti kisha keto mundesi! Por gjithsesi na merr malli dhe per arsye financiare do e shtyj dhe disa kohe ne UK! Qellimi kryesor eshte berja e parave, pas mesimit te gjuhes Angleze dhe integrimit, studimit etj etj!
  Nje shprehje e huaj thote "kush krenohet me prejardhjen e vet, lavderohet me bemat e tjereve"
  Keshtu qe ne duhet te behemi dikushi per veten dhe bejme dicka serioze ne jete vete tani!
  Tung

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Eve
  Antarsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  1,158
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Aman si te kthehen studentat ne shqiperi kur kan harxhuar gjithato lek per tu arsimuar. Nese flas per veten time mua do me duhen vite e vite te bej leket e harxhuara per shkollen e jo me te ve lek me rrogat qe jan ne shqiperi...eshte keq por ky ash realiteti
  Lost time is never found again.
  -Benjamin Franklin-

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-01-2006
  Vendndodhja
  elbasan
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  sa me shpejt ardhshit ishalla edhe pse un vet jam duke ik ejani me zevendesoni te pakten mos ma lini venin bosh.mos e leni shqiperine ne meshire te fatit.per sa koh qe jam une esht ne rregull po kur te iki . ateher do ju mari lumi po nuk erdhet!!!

 5. #25
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga YaSmiN
  Lexova nje postim ne nje gazete shqipetare ketu ku jetoj edhe eshte nje postim interesant eshte shkruar nga Pandeli Simsia Nju Jork, SHBA

  Ne ikem atehere nga Shqiperia ne fillimin e viteve 90-te,duke shqyer dyert e ambasadave te huaja dhe duke kacavjere e gjakosur ne kangjellat e hekurta te mureve rrethues te tyre.Ne ikem atehere si te babezitur drejt shteteve te huaja,te uritur per te pare boten e jashteme,pa e ditur se kush na priste.
  Ne ikem atehere,duke kapercyer malet,duke ecur dite e nete te tera,e duke fjetur ne pyje mes egersirave.
  Ne ikem atehere duke care detin e qete e te trazuar me vapore e me anije,duke pare se si shoket qe kishim ne krahe binin ne det per t`u bere ushqim per peshqit dhe per te mos u gjedur me kurre.........
  Ne po ikim tani perseri nga malet,nga deti me gomone.... duke pare se si shoku qe kemi prane e perpin dallga e detit,se si foshja qe qan ne krahet e nenes pa grene e pa pire e remben e njejta dallge e mallkuar dhe nena e pafuqishme mes nates se erret dhe te ftohte nuk ka force t`a rriktheje e t`a marre perseri prane gjirit te saj.
  Ne po ikim perseri me nje vize turistike per te mos u kthyer me.
  Ne ikem e po ikim nga atdheu yne,nga toka jone,cdo vite,cdo jave,cdo ore.....
  Ne erdhem ne toke te huaj,se dhe ajo ka nevoje per ne.Jane metrote per t`u ndertuar,jane dhent e dhit per t`u kullotur,jane ullinjt per t`u shkundur e per t`u mbledhur,jane pleqte,jane njerezit e semure qe kane per sherbim shqipetar,jane pjatat dhe tenxheret e restoranteve per t`u lare e ferkuar nga duar shqipetare,jane.......
  Ne erdhem ne toke te huaj duke gjetur vendin qe na takon te jemi ne jete.Po studjojme,po shkollohemipo mbarojme shkollen ne universitet me me emer ne bote me rezultate te shelqyera.Ne erdhem ne toke te huaj per te mbajtur ne xhep diplomat e Masters Degree dhe ate te Profesor e Doktorit.
  Ne erdhem ne toke te huaj per te cuditur profesoret,mesimdhenesit tane,duke u treguar atyre racen e bukur e te zgjuar shqipetare,Shqiperine e panjohur.......
  Ne erdhem ne toke te huaj per t`i dhene lirise njerezimin bijte tane me te mire,ushtaret,marinsat,heronjt tane ne luften kunder terrorizmit.
  Ne erdhem ne toke te huaj,por edhe duam te kthehemi,po ku do shkojme,kush na pret?(Sa keq!Te mendosh kush na pret ne shtepine tone).
  Po hyjme ne vitin e 15-te qe jemi larguar nga Shqiperia,ndoshta dhe jemi rritur edhe plakur pak nga vuajtjet dhe streset e mergimit e atdheu yne ndoshta nuk do na njohe,por ne duam te kthehemi te punojme per nenen tone,se kaloresit e saj te keqinj qe e drejtojne , i kane hipur mashkes xanxare,duke e bere nje Nene te vuajtur,te mberdhire,pa drita,pa uje,te permbytyr mes shiut,llumit dhe baltes.
  Ne duam te kthehemi perseri,po ku do vemi?Nuk mund te blejme dot nje apartament banimi ne periferi te qytetit a kryeqytetit,me leket qe kemi kursyer gjate ketyre viteve ne toke te huaj.Ato leke nuk majfojne,se kaloresit xanxare te shtetit tone i kane "blere" apartamentet e tyre ne qender te kryeqytetit sa trefishi i siperfaqes i atij qe duam te blejme ne me nje trefish me pak lekesh se ato qe kerkojme ne.
  Ne duam te kthehemi po ku do kthehemi?
  Kaloresit kane filluar te "shtrojne" rruget per t`a bere udhetimin e tyre me makinat e shtrejta sa me te rehatshem per te shkuar drejt vilave te tyre te "blera"ne Shkembin e Pellumbave,ne Malin e Robit a ne Kalane e Lekuresit....
  Ne duam te kthehemi ,po ku do kthehemi ?
  Nese Shqiperia eshte i vetmi vend pa metro ,vijme ne e i ndertojme metrote ne shtetin tone.Nese ka ullinjper te shkudur e per t`i mbledhur Shqiperia,vijme ne e t`a bejme ate pune ne token tone.Nese ka piata dhe tenxhere ne restorantet shqipetare vijme ne i lajme.
  Nese shqiperia eshte vertet shtet ligjor demokratik,vijme ne e t`a drejtojme ate, por a do na pranojne valle kaloresit xanxare qe e kane privatizuar edhe drejtimin e Shqiperise e nuk zbresin kollaj mushka ku kane hipur?
  Ne duam te kthehemi nje dite ne shqiperi dhe do kthehemi,po kur?As vete nuk e dime.

  Everything is true.......Shume Bukur e ka Shkru...
  Por aman nje gje nuk eshte e vertete qe nje dite do kthena ne Shqiperi...
  Eshte shume e veshtire te pakten per ne qe erdhem ne nje moshe teper-teper te vogel te kthehena ne Shqiperi...Filluam nje jete shume ndryshe ne USA / na pelqen shume jasht mase ..dhe e kemi shume te veshtire ta leme kete vend...qe kemi pothuajse shume kujtime te bukura..eh cte kujtosh Shqiperine..kur kisha frik me shku te Takoja Dajen/Tezen apo Gjyshen time.....Nuk mundem te kthehem me.........................JooooooooooooooooooooO


  Mos e merni per ters nuk e thom se nuk e dua Shqiperine...gjithmone e kujtoi & derdh Pika Lot...me ka marre malli shume ta shof...Por kam shume frik me shku te jetoi...
  Nje muaj ndenja Vitin e kalume & te thuash te verteten..mezi prisja Sec..min..oren ...diten e kthimit perseri ne Amerik.  Albania always is going to be in our heart...Always...no matter where we're going..always...we think of youuuuuuu...

  Ju pershendes te gjitheve me kengen.

  ~~~ Une e Dua Shqiperine ~~~


  http://muzika.albasoul.com/album.php?&id=28

 6. #26
  i/e larguar Maska e ArNaUtI_
  Antarsuar
  09-10-2006
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kur te qethen kecat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-01-2006
  Vendndodhja
  elbasan
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  selina ik mi te hangert mortja.paske frik ti.pse moj ne qe jetokemi ktu kshu duhet me ja fut vrapit?ktu ska gje per te pas frik.iku ajo kur kishim frik me leviz,me shku ke tezja apo ke halla.tani vajzat dalin edhe vetem fare ne cdo lloj orari dhe nuk ngacmohen.ne kerkojm te hyjm ne europ lal dhe po te kishim ato probleme qe thua ti as nuk i shkonte menja njeriu me e ber kerkesen. gjithsesi mendimi ngelet po i joti. rrespekte all!!!

 8. #28
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Sapo te Mbaroj shkollen atje e kam Koken.

 9. #29
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Citim Postuar m par nga saimiri-uk
  Guri i rende ne vend te vet!
  Ne mendimin tim kam qendruar larg deri tani pasi ketu ne UK me ka ecur financiarisht dhe ne Shqiperi kurresesi nuk di ti kisha keto mundesi! Por gjithsesi na merr malli dhe per arsye financiare do e shtyj dhe disa kohe ne UK! Qellimi kryesor eshte berja e parave, pas mesimit te gjuhes Angleze dhe integrimit, studimit etj etj!
  Nje shprehje e huaj thote "kush krenohet me prejardhjen e vet, lavderohet me bemat e tjereve"
  Keshtu qe ne duhet te behemi dikushi per veten dhe bejme dicka serioze ne jete vete tani!
  Tung
  AShtu eshte kur nuk i pranon baballaret e tu.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-12-2002
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Te them te drejten une dhe time shoqe kemi 9 vjet ne USA. Ne fillim na merrte mallin, pastaj u mesuam, e tani pas kaq vjetesh shume gjera ketu ne USA nuk na hyjne ne sy. Sido qe te jete puna, te mirat materiale te ngopin vetem derin ne nje nivel. Nuk ka si familja dhe miqte. Tani besoj se sapo te mbaroj shkollen e mjeksise do mundohemi te levizim njehere dhe ta provojme te jetojme ne Shqiperi.
  Se shpejti, doktor.

 11. #31
  ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
  Antarsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  -|- Atje ku njeriu takohet me Perndin
  Mosha
  42
  Postime
  1,259
  Faleminderit
  2
  8 falenderime n 8 postime
  Shqipria sht nj ndrr e paarrir. Nuk ka si vendi yt. Jo m kot i knduan dhe i thurrn vargje t part tan.


  Kur i lexonim krijimet e tyre plot mall pr Shqiprin, t them t drejtn nuk i kuptoja, por kur provuam mrgimin athere e kutpova se do t thot t kesh mall e zjarr pr vendin tnd.


  Nuk e di se kur do t kthehem, megjithse zemra m djeg nga malli pr t. E dua Shqiprin ashtu si sht, me t mirat dhe me t kqijat e saj sepse ai sht vendi im.  ns
  קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


  I Shenjt I Shenjt...

 12. #32
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  Citim Postuar m par nga alnosa
  kato mendimet jo pozitive po na mbysin dit e nat jo vetem ty sis !!
  por mendohem ndonjeher mos ti kthej syte me mbrapa po te shoh perpara !!
  dhe kthimi nuk eshte i lehte po te shohim cfar eshte shkruar dhe per ne qe jemi jashte shtetit !!! koha do e tregoi

  gjith te mirat sis
  alnosa cdo emigrant do te kthet sidomos ata q ekan vite ne mergim sa flasim ne per shqiperin nuk flasin as ata ne shqiperi se nuk e duan sa e duam ne edhe ne jemi ata qe themi shqiperia kshu shqiperia ashtu

  po te jap nje shembull ktu shumica kan bler shpi makina kan krijuar nje jet
  ku femia e tyre vete ne shkoll
  neve jemi vet tani edhe kur vemi ne shqiperi ndihemi si emigrant edhe mezi presim te vim prap ktu pse vall kjo ndodh e ke pyet veten


  un nuk mendoj se do kthehem tani per tani ne shqiperi daten e kthimit per gjithmon se di ndoshta kur/?
  por nje gje di qe cdo dit cdo moment mendjen e kemi anej
  Partizoni

 13. #33
  lydia18
  Antarsuar
  31-01-2007
  Vendndodhja
  ATHINE
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Si Teme Eshte Shume Interesante, Por Per Te Marre Vendimin Per Tu Kthyer Ne Shqiperi Eshte Shume E Veshtire.edhe Te Duash Te Kthehesh....ku Do Te Vesh?nuk Eshte Veshtiresia Vetem Tek Puna Apo Tek Shtepia.femijet Qe Kane Lindur E Rritur Ne Vende Te Huaja Ndihen Me Te Huaj Se Te Huajt Ne Shqiperi.gjuhe Te Ndryshme,mentalitete Te Ndryshme.po Te Bashkohen Te Gjithe Bashke Do Te Behemi (turli)te Gjithe.une Besoj Se Shteti Shqipetar Nuk Ben Azgje Per Kthimin E Emigrandeve...se Shqiperia Nga Emigrandet Po Ndertohet.u Leverdis Politikaneve Shqipetare Mos Te Merren Fare Me Jashte-atdhetaret...........

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga selina_21
  Everything is true.......Shume Bukur e ka Shkru...
  Por aman nje gje nuk eshte e vertete qe nje dite do kthena ne Shqiperi...
  Eshte shume e veshtire te pakten per ne qe erdhem ne nje moshe teper-teper te vogel te kthehena ne Shqiperi...Filluam nje jete shume ndryshe ne USA / na pelqen shume jasht mase ..dhe e kemi shume te veshtire ta leme kete vend...qe kemi pothuajse shume kujtime te bukura..eh cte kujtosh Shqiperine..kur kisha frik me shku te Takoja Dajen/Tezen apo Gjyshen time.....Nuk mundem te kthehem me.........................JooooooooooooooooooooO


  Mos e merni per ters nuk e thom se nuk e dua Shqiperine...gjithmone e kujtoi & derdh Pika Lot...me ka marre malli shume ta shof...Por kam shume frik me shku te jetoi...
  Nje muaj ndenja Vitin e kalume & te thuash te verteten..mezi prisja Sec..min..oren ...diten e kthimit perseri ne Amerik.  Albania always is going to be in our heart...Always...no matter where we're going..always...we think of youuuuuuu...

  Ju pershendes te gjitheve me kengen.

  ~~~ Une e Dua Shqiperine ~~~


  http://muzika.albasoul.com/album.php?&id=28
  Kot fare ja ke fut tani!

  Pse moj cfare eshte shqiperia ferr? Qe na e thua me aq frike dhe aq ndrojtje...
  Te rrofshin fjalet "e dua shqiperi", se po ta doje megjithmend sdo i thoje keto llafe...

  Te kthehesh ne Shqiperi eshte shume e veshtire,por ama sado qe e veshtire te jete besoj se do i beni balle. Kur i bet balle amerikes ku vajtet dhe e niset nga 0, sdo i beni balle shqiperise?
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 15. #35
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime n 39 postime
  Citim Postuar m par nga KOKASHTA
  Kot fare ja ke fut tani!

  Pse moj cfare eshte shqiperia ferr? Qe na e thua me aq frike dhe aq ndrojtje...
  Te rrofshin fjalet "e dua shqiperi", se po ta doje megjithmend sdo i thoje keto llafe...

  Te kthehesh ne Shqiperi eshte shume e veshtire,por ama sado qe e veshtire te jete besoj se do i beni balle. Kur i bet balle amerikes ku vajtet dhe e niset nga 0, sdo i beni balle shqiperise?
  ESHTE E VERTET S'KAM C'TE SHTOI TJETER .
  te drejte erdhem ne nje vend te huaj dhe ja dolem mbane jo ne vendin tone qe e njohim shume me mire ,po duhet te kesh tru qe te kthehesh asgje tjeter ,se po i pate keto tru dhe ti vesh ne punim dhe ne shqiperi e arrin te behesh mire ..
  eshte e veshtir nuk diskutohet ,po ne u mesuam pak ndryshe dhe si na duket kthimi tani ......

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga alnosa
  ESHTE E VERTET S'KAM C'TE SHTOI TJETER .
  te drejte erdhem ne nje vend te huaj dhe ja dolem mbane jo ne vendin tone qe e njohim shume me mire ,po duhet te kesh tru qe te kthehesh asgje tjeter ,se po i pate keto tru dhe ti vesh ne punim dhe ne shqiperi e arrin te behesh mire ..
  eshte e veshtir nuk diskutohet ,po ne u mesuam pak ndryshe dhe si na duket kthimi tani ......
  E pra,po bej cudi me ata qe thone eshte shume shume shume shume shume e veshtire te kthehesh ne shqiperi! Pse valle na qenka kaq shume e veshtire te ngresh nje biznes apo te punosh ne vendin tend?
  Politika dhe korrupsioni ska te beje shume nese je njeri i zoti dhe i zgjuar...

  Hajt gjith te mirat dhe uroj qe te ktheheni ne shqiperi. Ne mos ju, te pakten femijet tuaj se shqiperia tek brezi i ri i ka shpresat
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 17. #37
  Wilma Maska e xhuliana
  Antarsuar
  15-12-2006
  Vendndodhja
  Emilia-Romagna
  Postime
  824
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Ne shqiperi do kthehem kur merkata e punes se shtetit shqiptar te jete ne gjendje te me ofroje pune....deri atehere nuk mendoj se do kthehem pasi nuk dua te shtoj numrin e te papuneve ne shqiperi...
  La Lussuria, La Superbia e L'Avarizia ostacolano il Pentimento

 18. #38
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga xhuliana
  Ne shqiperi do kthehem kur merkata e punes se shtetit shqiptar te jete ne gjendje te me ofroje pune....deri atehere nuk mendoj se do kthehem pasi nuk dua te shtoj numrin e te papuneve ne shqiperi...
  lol. Ta meshtes mendimin..
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 19. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2007
  Postime
  114
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Kush nga ata shqiptar qe stundjone apo punojne jashte shtetit shqiptar do kthehet ne shqiperi ??
  Mos fol me kopetenca se deri tani qe po flas jane te pakten 20 studenta qe kane qene ne usa, itali, france, bulgari qe jane kthyer ne shqiperi dhe sduan tia dine me per ate shtet ku ishin.Nje nga keta do jem dhe une qe per disa muaj do kthehem per gjithmone.Une jo vetem bera shkollen ketu por krijova dhe familjen ketu dhe qe te gjithe ne mezi presim te ikim.
  Qe keshtu here tjeter fol per veten jo ne pergjithsi se ska vend me te pershtatshem per te krijuar nje jete te lumtur e me dinjtet sesa shqiperia per shqiptaret.
  Me mendje e shpirt ne Vlore.

 20. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2007
  Postime
  114
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Ervisa
  Aman si te kthehen studentat ne shqiperi kur kan harxhuar gjithato lek per tu arsimuar. Nese flas per veten time mua do me duhen vite e vite te bej leket e harxhuara per shkollen e jo me te ve lek me rrogat qe jan ne shqiperi...eshte keq por ky ash realiteti
  Ervisa qe te jemi tamam realist eshte se ai qe pati mundesine te paguaj shkollen e femijes jashte vendit se ka problem kthimin ne shqiperi se ato leke jane investim ne formimin tend ne kete rast sbesoj se keto leke ti kane dhen huaj.
  Me mendje e shpirt ne Vlore.

Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 17-01-2013, 11:29
 2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 3. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 4. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 18:26
 5. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •