Close
Faqja 14 prej 14 FillimFillim ... 4121314
Duke shfaqur rezultatin 261 deri 268 prej 268
 1. #261
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga Deni_Boy Lexo Postimin
  Kur te nderrohet sistemi...kur t`bojn mo me shum per popullin.. jo vetem me vjedh..!
  Se Berlusca osht "Sincero" nuk ka dor hic

 2. #262
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 10 postime
  Ene Berlusca vjedh qe i lu fen.. po ama ka bo ene osht tu bo per popllin.. kan ka 2 muj ne tirane ala zgjedhje per numerim votash. kurse ktu dalin per 2 or :P
  Forumi Shqiptar

 3. #263
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-06-2011
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Deni_Boy kur te duash

 4. #264
  Larguar..
  Antarsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga Jimy Lexo Postimin
  Une kam 17 vjet qe jetoj jashte,por nje gje eshte e sigurte dhe aq me teper per te mos u treguar hipokrit,Mergimi te gerryen nga brenda,dhe te tret si qiriri.Asnje vend i botes qofte parajs,nuk i afrohet dhe zevendeson vendlindjen tende,femijerine ku je rritur,shoket te afermit etj.Une per veten time kam nostalgji per vendin tim,me te mirat dhe keqijat e veta.Ndihem me rehat dhe shume komod,pamvaresisht se sot jam me nenshtetesi Franceze,besoj mbas 5 ose gjashte vjetesh do kthehem pergjithmone.Ne Shqiperi ka gjalleri ,ka jete,humor,te varfer,te pasur,ka zhurme shume zhurme.E pra kjo eshte Shqiperia qe me mungon ketu ne France,ku jeta eshte e ngrire,e mbyllur pa humor ,pa zhurme ne kuptimin e mire te fjales,pa njerez, pa miq.Ketu jeta eshte pune shtepi.Dhe nje dite djele qe kemi pushim,nuk shikon kembe njeriu neper rruge,a thua se eshte bere shtet-rrethim,gjithshka gri.

  E vertete kjo qe thua, do kesh vuajtur aman, por provo te pakten te ndertosh shoqeri, jete boshe nuk ka, njerez mund te gjesh dhe pse u perkasin nje shteti tjeter!!!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga gloreta : 30-07-2011 m 07:26

 5. #265
  i/e regjistruar Maska e Kanina
  Antarsuar
  14-10-2010
  Postime
  553
  Faleminderit
  7
  10 falenderime n 6 postime
  une te hene do te kthehem ne shqiperi. por vetem per pushime se pastaj do me duhet te kthehem prap fillon serish universitaja. gjithsesi kur te mbaroj e te diplomohem ma ka qejfi te kthehem mbase gjej ndonje pune te pelqyeshme. por edhe po nuk u ktheva menjeher mbas diplomimit nje gje eshte e sigurt qe ne shqiperi do te kthehem te jetoj pergjithmone sa me shpejt te jete e mundur. nuk me pelqen jeta ketej eshte e lodhur pa gjalleri si e vdekur.

 6. #266
  i/e regjistruar Maska e diita
  Antarsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  do kthehem prap. nganjehere jeta kendej po me cmend
  Heimat ist Heimat!

 7. #267
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Antarsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime n 15 postime
  Sapo te me jepet rasti.....

 8. #268
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime n 208 postime

  Pr: Kur do t kthehemi n Shqipri?!

  Plani ka qen te kthehem vitin tjeter,

  por do e shtyj edhe njeik......
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 14 prej 14 FillimFillim ... 4121314

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 17-01-2013, 12:29
 2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 09:31
 3. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 15:12
 4. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 19:26
 5. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 29-05-2003, 00:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •