Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 39
 1. #1
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708

  77 vjeari martohet me nj grua 60 vjet m t re

  Serbi, 77 vjeari martohet me nj grua 60 vjet m t re

  Olsi Kolami (Shekulli)

  N fillim sht martuar m motrn e madhe, por martes nuk qlloi e mbar. Pas divorcit, ai oi n altar motrn e dyt, por edhe kjo lidhje dshtoi. Pas gjith ksaj aventure, Lutvo Medjedovic, 77 vjear nga fshati Loznica, n kufi t Serbis me Malin e Zi, vendosi t martohet pr her t tret, me motrn e vogl t dy ish-grave t tij t para. Gruaja e ardhshme sht 60 vjet m e vogl se ai, pra nj adoleshente. Lajmi kurioz ka mbushur faqet e t prditshmeve serbe, duke sjell n vmendje martsn e 77 vjearit me 17 vjearen Semija Fetic. Sipas t prditshmes serbe Glas, arsyeja q e ka bindur adoleshenten ti thot PO, martss s saj, ka qen gjendja e mir ekonomike e burrit t saj t ardhshm, e cila do ti garantonte asaj nj mirqenien e nevojshme. Lutvo, ka ecur m kmb pr 10 kilometra n mes t t ftohtit, bors dhe temperaturs minus 10 grad Celsius, deri n fshatin e nuses s tij t ardhshme, pavarsisht moshs, pr t treguar s sht n form t mir fizike pr t prballuar martesn e ardhshme.  Thone qe dashuria s'njeh kufij, edhe kur ajo eshte dashuri per pare Me vjen pak keq per vajzen e re, por shume te tjere do benin veprime para te cilave ky do te dukej me normali.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Hyllien : 17-02-2005 m 10:25 Arsyeja: duhet te shtoja qe eshte mare nga SHEKULLI
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389

  Talking

  Lutvo, ka ecur m kmb pr 10 kilometra n mes t t ftohtit, bors dhe temperaturs minus 10 grad Celsius, deri n fshatin e nuses s tij t ardhshme, pavarsisht moshs, pr t treguar s sht n form t mir fizike pr t prballuar martesn e ardhshme.

  papapa ar mashtrusi...po edhe kjo adoleshentja si e ka honger ket kshu mer? ... ai edhe sikur 100 km te eci prape...

  kur lexova titullin kujtova se mos jane njofte ne forum kta robt

 3. #3
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  Citim Postuar m par nga [xeni]
  kur lexova titullin kujtova se mos jane njofte ne forum kta robt
  Kjo ishte klas Xeno,
  Po te keqen e forumit dhe chatit, kur e shef fare behet keshtu jashte botes virtuale.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,402
  Citim Postuar m par nga SuiGeneris
  arsyeja q e ka bindur adoleshenten ti thot PO, martss s saj, ka qen gjendja e mir ekonomike e burrit t saj t ardhshm, e cila do ti garantonte asaj nj mirqenien e nevojshme.
  Vallaj, goce me mend kjo cupka!

 5. #5
  Emotionally Untouchable Maska e Taulant _NYC
  Antarsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  11105
  Mosha
  43
  Postime
  444
  Prostitusion me license .

 6. #6
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Antarsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,750
  Hajt mos ja qani hallin, se nja 2 muaj me plakun..dhe ate e kap
  heart attack.......kush del i fituari vajza

 7. #7
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  sic duket do te eci ne gjurmet e Anna Nicole Smith .... po a ja vlen me k'te xhajen tjeter valle ? lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,402
  Citim Postuar m par nga Taulant _NYC
  Prostitusion me license .

  Kush eshte prostituta ne kete mes, plaku qe provoi ne krevat tere fisin, apo ajo vogelushja qe s'ka bere asgje te keqe?

  Te me dale mua nje 80 vjecar miliarder (jo milioner se ketyre s'ua hedh syte, lol) pa do me shifnit me ne forum

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283
  kjo po qe quhet nje dashuri qe te dy ciftet perfitojn :P
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 10. #10
  Heartless Maska e White_Angel
  Antarsuar
  11-01-2004
  Vendndodhja
  Kristal......
  Postime
  1,293
  Ehhh , mja lumsha 17 vjecares ja ka bo BAAAAMMMM !


  Po sa i lexetcem ne ai s'ju ndaka asaj familjes ve bast se nonen e ketyre gocave e ka pas dashnore. Po mire o ju anej ka oshte ky plaku , kane maru cunat e rinj apo jane te zene me forumin . Dil o shpirt kur i thone u marun cunat o zot , duhet me lujt komet ne ne se po na maronj ne pleqte , se i kena kalu ne te 20 .
  Qysh ma ka emrin kjo Playboy ketu qe u martu me plakun Nicole Smith ( ajo bjondja) ene kjo 17 vjecarja qenka sozia e saj.

  Une per veten time e du 60 vjec ta gezoj nja tre dite te pakten se 70 vjec , me duhet me i bo gati ne rrobat e vdekjes , kush rri e la ne plakun masanej qe ta boj gati per arkivol
  O Zot per vete sdua gj jo...por pr prindrit nje dhndr t bukur!

 11. #11
  Emotionally Untouchable Maska e Taulant _NYC
  Antarsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  11105
  Mosha
  43
  Postime
  444
  Citim Postuar m par nga Kuqalashja
  Kush eshte prostituta ne kete mes, plaku qe provoi ne krevat tere fisin, apo ajo vogelushja qe s'ka bere asgje te keqe?

  Te me dale mua nje 80 vjecar miliarder (jo milioner se ketyre s'ua hedh syte, lol) pa do me shifnit me ne forum

  Une se di si jane punet ande nga anet tuaja , po kur " dikush" shkon me "dike" per perfitime finaciare ai/ajo "dikushi-a" quhet prostitute

 12. #12
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  Cfare lajmi futja pordhes gri sallate. E cfare ka te bej kjo me shtypin e dites ?
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 13. #13
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Antarsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,750
  Citim Postuar m par nga Cyclotomic
  Cfare lajmi futja pordhes gri sallate. E cfare ka te bej kjo me shtypin e dites ?

  Po meqe nje nenforum per : gjera te cuditshme s'ka, dikund do i fusin
  dhe keto p*rdhat anetaret..

 14. #14
  Heartless Maska e White_Angel
  Antarsuar
  11-01-2004
  Vendndodhja
  Kristal......
  Postime
  1,293
  Citim Postuar m par nga shkodrane82
  Po meqe nje nenforum per : gjera te cuditshme s'ka, dikund do i fusin
  dhe keto p*rdhat anetaret..


  Largohuni per pak sa te iki era e keqe :P
  O Zot per vete sdua gj jo...por pr prindrit nje dhndr t bukur!

 15. #15
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Antarsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,750
  Uaaa kudo qe te shkosh neper forum ke ere te keqe....keshtu mesoju
  me situaten...do kundragaz....lol
  Tallena na po cifti asht tu ba kokrren e qejfit...kini inat ju..
  E ndihmon ajo vajza ate 77 vjecin me u liru nga gazrat ( menyre e kulturuar )

 16. #16
  ssses Mdchen Maska e Pink^ Pearl
  Antarsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  .
  Mosha
  40
  Postime
  240
  e cuditshme dhe njekohesisht shume gje e rendomte .......

 17. #17
  Eshte e cuditshme sa shuuume sukses qe kane keto lloj temash perhere .
  Epo s'i lame njehere thashethemet...wow...
  Une kur e lexova ne fillim titullin (pa mendje) e morra qe nje burre 77-vjecar ishte martuar me nje grua 60-vjecare...pastaj i thirra mendjes edhe e kuptova ku ishte punaaa.
  Trimeri te madhe ka bere kjo cupa...Edhe ky plaku sa ambicioz dreqi. Si i thone nje fjale: "Zemra eshte zog"...dhe ky ma kujtoi kete....

 18. #18
  Citim Postuar m par nga Pink^ Pearl
  e cuditshme dhe njekohesisht shume gje e rendomte .......

  e rendomte dmth nje gje qe ndodh shpesh, qe eshte normale. Ca ka te rendomte ketu: qe martohet me 3 motra apo qe martohet 77 vjecari me nje 17 vjece...

 19. #19
  ssses Mdchen Maska e Pink^ Pearl
  Antarsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  .
  Mosha
  40
  Postime
  240
  e rendomte ka dhe kuptimin pa nje qellim te vecate , e pakuptimte ...

 20. #20
  e rendomte vjen nga rendom-shpesh, vetem nga ky prizem mund ta trajtosh si pa ndonje vlere te vecante ( qe ne kete rast ka te pakten vleren e shok-ut), kurse e pakuptimte nuk futet fare ne kete kategori

  p.s. nuk ke dhe aq faj, se kam vene re qe perdoret ne shtypin shqiptar me ate sens qe thua ti, po qe prapseprape eshte e gabuar.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Martesa Ne Islam!!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 08-06-2009, 13:30
 2. Dashuria dhe Martesa
  Nga aluando n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 26-05-2006, 15:12
 3. Vetvaret 13- vjeari, Dshmitar i Jehovait
  Nga Hyllien n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-07-2005, 05:20
 4. Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-06-2005, 15:11
 5. Qllohet pr vdekje 25 vjeari, n Tiran
  Nga Beqari002 n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 03-12-2002, 19:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •