Close
Faqja 31 prej 31 FillimFillim ... 21293031
Duke shfaqur rezultatin 601 deri 602 prej 602
 1. #601
  Vetvendosje Maska e INDRITI
  Anėtarėsuar
  14-11-2002
  Vendndodhja
  I ulur ne zemren e njeres.
  Mosha
  38
  Postime
  2,172
  Faleminderit
  1
  17 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Kape ēastin.

  Tė dy bashkė, jemi gjithēka.

  Ndoshta kam dashur mos tė tė dua
  Tė mos mos mė duash edhe mė shumė
  Por ē’ti bėj zemrės s’mė dėgjon mua
  Nuk rreh ashtu siē dua unė.

  Ndoshta ke dashur tė mos mė duash
  Mbase ke pritur tjetėr njeri
  Por nuk ėshtė zemra lodėr tė luash
  Ndoshta nuk rrahu siē deshe ti.

  Se ēfarė nuk deshėm, s’na duhet mė
  Kur dashuria qėndron - kala
  Tė ndarė mė vete s’jemi asgjė
  Por tė dy bashkė, jemi gjithēka.
  Injoranca nuk zhduket me top

 2. #602
  Vetvendosje Maska e INDRITI
  Anėtarėsuar
  14-11-2002
  Vendndodhja
  I ulur ne zemren e njeres.
  Mosha
  38
  Postime
  2,172
  Faleminderit
  1
  17 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Kape ēastin.

  Si mos tё tё dua…

  Gjithmonё kam frikё, tё tё dua
  Sepse po tё humba, do me mbysё dhimbja
  Por sёrish kam frikё, qё mos tё tё dua
  Ndryshe, humbas rastin tё bёhesh e imja.

  Dhe keshtu, shkoj jeten ,me frikё nё duar
  Me drojё , mes humbjes e dhimbjes jetoj
  Nёse nuk tё dua do shkoj i penduar
  Dhe thёngjill do digjem, nё tё dashuroj.


  Nёse ti e di, tё lutem ma thuaj
  Si mund tё tё dua e tё mos lёndohem?
  ose nё largohem, porsi njё i huaj
  Si mos tё tё dua e tё mos pendohem!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga INDRITI : 23-01-2018 mė 17:53
  Injoranca nuk zhduket me top

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar INDRITI pėr postimin:

  Foleja_ (02-02-2018)

Faqja 31 prej 31 FillimFillim ... 21293031

Tema tė Ngjashme

 1. Nuk i trėmbem natės
  Nga riza2008 nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 664
  Postimi i Fundit: 28-08-2014, 16:59
 2. Jusuf e Bardhosh Gėrvalla, dhe Kadri Zeka
  Nga erzeni nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 87
  Postimi i Fundit: 29-01-2012, 22:37
 3. Miftar KRYEZIU, Udhėkryqet e njė maturanteje - roman
  Nga Agim Metbala nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-11-2008, 14:00
 4. Urtesia E Therjes Sipas Urdherava Hyjnore
  Nga fioreal nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2005, 00:41
 5. Mall, epsh dhe dashuri
  Nga Vala_79 nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 24-01-2005, 09:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •