Close
Faqja 31 prej 31 FillimFillim ... 21293031
Duke shfaqur rezultatin 601 deri 602 prej 602

Tema: Kape astin.

 1. #601
  Vetvendosje Maska e INDRITI
  Antarsuar
  14-11-2002
  Vendndodhja
  I ulur ne zemren e njeres.
  Mosha
  38
  Postime
  2,172

  Pr: Kape astin.

  T dy bashk, jemi gjithka.

  Ndoshta kam dashur mos t t dua
  T mos mos m duash edhe m shum
  Por ’ti bj zemrs s’m dgjon mua
  Nuk rreh ashtu si dua un.

  Ndoshta ke dashur t mos m duash
  Mbase ke pritur tjetr njeri
  Por nuk sht zemra lodr t luash
  Ndoshta nuk rrahu si deshe ti.

  Se far nuk deshm, s’na duhet m
  Kur dashuria qndron - kala
  T ndar m vete s’jemi asgj
  Por t dy bashk, jemi gjithka.
  Injoranca nuk zhduket me top

 2. #602
  Vetvendosje Maska e INDRITI
  Antarsuar
  14-11-2002
  Vendndodhja
  I ulur ne zemren e njeres.
  Mosha
  38
  Postime
  2,172

  Pr: Kape astin.

  Si mos tё tё dua

  Gjithmonё kam frikё, tё tё dua
  Sepse po tё humba, do me mbysё dhimbja
  Por sёrish kam frikё, qё mos tё tё dua
  Ndryshe, humbas rastin tё bёhesh e imja.

  Dhe keshtu, shkoj jeten ,me frikё nё duar
  Me drojё , mes humbjes e dhimbjes jetoj
  Nёse nuk tё dua do shkoj i penduar
  Dhe thёngjill do digjem, nё tё dashuroj.


  Nёse ti e di, tё lutem ma thuaj
  Si mund tё tё dua e tё mos lёndohem?
  ose nё largohem, porsi njё i huaj
  Si mos tё tё dua e tё mos pendohem!
  Ndryshuar pr her t fundit nga INDRITI : 23-01-2018 m 18:53
  Injoranca nuk zhduket me top

 3. Anetart m posht kan falenderuar INDRITI pr postimin:

  Foleja_ (02-02-2018)

Faqja 31 prej 31 FillimFillim ... 21293031

Tema t Ngjashme

 1. Nuk i trmbem nats
  Nga riza2008 n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 664
  Postimi i Fundit: 28-08-2014, 16:59
 2. Jusuf e Bardhosh Grvalla, dhe Kadri Zeka
  Nga erzeni n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 87
  Postimi i Fundit: 29-01-2012, 23:37
 3. Miftar KRYEZIU, Udhkryqet e nj maturanteje - roman
  Nga Agim Metbala n forumin Shkrimtar shqiptar
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-11-2008, 15:00
 4. Urtesia E Therjes Sipas Urdherava Hyjnore
  Nga fioreal n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2005, 01:41
 5. Mall, epsh dhe dashuri
  Nga Vala_79 n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 24-01-2005, 10:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •