Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 40
 1. #21
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nuk mund ta shkarkoj kete liber

 2. #22
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  36
  Postime
  2,573
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  Hodha njė kopje tė librit nė Rapidshare. Provoje ta shkarkosh tani.
  Edi

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e interX
  Anėtarėsuar
  26-11-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje!
  Sapo e pashe kete teme dhe meqe e tashmja dhe e ardhmja ime jane te lidhura me informatiken dhe me progrmaimin ne vecanti mendova te behem pjes e forumit tuaj.
  Sa per librin e programimit ne gjuhen C dhe C++ akoma nuk e kam lexuar. pas sezonit te provimeve do ta lexoj dhe do te jap nje mendim por mendoj se eshte nje inisjative e mire pasi libra ne gjuhen shqipe te ketij lloji jane te paket dhe kjo do te sherbeje si nje nxitje per te shkruar libra te tjere edhe me cilesor.

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2008
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  196
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime
  O fjerake , me fal a mund te me shkruash se si e more librin, se mua nuk me del shkarkimi...
  pres pergjigje
  po deshe me kthe pergjigje ne mesazh privat se jam i sigurt qe do t harroj se ku ishte kjo tema
  falemiderit per durimin

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mund tma dergoj ndonjeri ndonji link per kte librin , ju lutem.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-10-2008
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hej me falni

  pse spo mundem me e shkarku librin nga ai linku ne fillim fare?
  me ndihmon kush?

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Anėtarėsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pejė-Republika e Kosovės
  Postime
  2,376
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  dr.arta SHIQO DATEN E POSTIMIT TE LINKUT !!!!

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-01-2008
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  hajrullai

  Tentova te hapja librin mbi formatimin e komjuterit,por nuk munda.ju lutem me ndihmoni.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e admir danaj
  Anėtarėsuar
  29-07-2009
  Postime
  27
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pershendetie un jam nje antar i ri i forumit dhe po kerkoi programin c++ dhe spo e gjej dot ta shkarkoi dhe se di esht me lek apo esht pa lek po e pati ndo nje kte program te japi nje linke ku munde ta gjejm dhe ne

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e admir danaj
  Anėtarėsuar
  29-07-2009
  Postime
  27
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  sa per librin e shkarkova un kush te doj te leri msn tia dergoi ose po ditet ndo nje menyr tieter me thoni

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2009
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Te lutem ndihmom edhe mua rreth shkarkimit te librit se jam e interesuar per ta lexuar.Faleminderit per mirkuptimin.

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-02-2006
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  E keni shume te lehte per ta shkarkuar tek sajti rrjeta.com

 13. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2009
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po ku i bie o vlla ky sajt senuk po di me gjet une

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Anėtarėsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pejė-Republika e Kosovės
  Postime
  2,376
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  greta e pash qe ka te interesuar dhe e Ngarkova per ju te gjithe Urdheroni Linkun:
  http://hotfile.com/dl/17109044/d7e8e...Mripa.pdf.html

  shpresoj qe do ju kryej pune
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga valdetshala : 09-11-2009 mė 17:54
  Me respekt,

  Valdet Shala

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-06-2010
  Vendndodhja
  Aty ku nuk me gjen njeri
  Mosha
  29
  Postime
  106
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga admir danaj Lexo Postimin
  sa per librin e shkarkova un kush te doj te leri msn tia dergoi ose po ditet ndo nje menyr tieter me thoni
  Mund tė e dergosh nė kėtė e-mail tė lutem se shumė jam i interesuar pėr me e lexu.
  e-maili ėshtė: shpendi_03@yahoo.com

 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-05-2010
  Vendndodhja
  TR
  Mosha
  29
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Libri eshte shum i mire per ata qe nuk dine gjuhen angleze.Edhe ne studentet e FSHN,dega informatike me kete liber po punojme.

 17. #37
  RT Maska e art1
  Anėtarėsuar
  11-07-2010
  Vendndodhja
  KS-Podujevė
  Postime
  254
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ..nuk po downloadohet ...

  nuk fillon edhe nese klikoj ate DOWNLOAD

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-06-2012
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  liber per programim ne shqip

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e AxhiLib
  Anėtarėsuar
  19-02-2013
  Vendndodhja
  <a href="Peja.html">
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Salih Mripa: Programimi nė C dhe C++

  @Edspace faleminderit per Librin shpresoj se do e shkarkoj nje dit e ta lexoj sado pak :P
  *** SoftShqip ***
  Kodi:
  http://softshqip.blogspot.com/

 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-09-2008
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Salih Mripa: Programimi nė C dhe C++

  se di pse po lodheni kot me ate liber, ja ku i keni librat e e Programimit nga i madhi AGNI DIKA: http://agnidika.net/ ... eshte profesori me i mire qe njoh nga inxhinieria e Informatikes .. prandaj ja vlen te lexoni librat e ketij ..

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. HTML: Gjuhė programimi apo jo?
  Nga eni_ nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 13-01-2008, 21:33
 2. Kėrkoj programe programimi, falas.
  Nga life_blue_body nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-03-2006, 13:25
 3. Programimi i Barcode me Pl/Sql
  Nga Miremengjes nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-04-2005, 15:59
 4. Programimi ne Assembly
  Nga reni00 nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-02-2005, 12:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •