Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1

  Shen Andoni-17 Janar; Shen Thanasi-18 Janar; Shen Thimiu-19 Janar

  Gezuar te gjitheve emrin (dhe mbiemrin )dhe qofshi te bekuar me vepra te mira per Zotin tone Jezus Krisht!
  Pershendetje
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Manulaki : 18-01-2005 mė 11:27
  Te shpėtohesh do tė thotė tė transformohesh prej Perendise, tė ribėhesh ashtu siē Ai donte qė ne tė ishim qė nga fillimi!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283
  lool uuua paska shen andoni, si nuk e dinka une.. shume interesante!!!!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *~Rexhina~* : 18-01-2005 mė 15:11
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 3. #3
  Kam bere nje gabim ne daten e Shen Thimiut(Efthimiut) eshte me 20-Janar.
  Te shpėtohesh do tė thotė tė transformohesh prej Perendise, tė ribėhesh ashtu siē Ai donte qė ne tė ishim qė nga fillimi!

Tema tė Ngjashme

 1. Andoni i Madh - nga Athanasi i Madh
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-01-2020, 07:54
 2. Thėniet e Etėrve tė Shkretėtirės
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 02-09-2010, 00:43
 3. Shuhet shkrimtari Sotir Andoni
  Nga Enri nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-04-2007, 07:36
 4. Ēėshtja Ēame
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 19:56
 5. Ne te katert dhe kir andoni!
  Nga bani nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-08-2004, 07:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •