Close

Rezultati i Sondazhit: cfare preferoni :

Votues
172. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • opera - arie - melodi te lehta romantike

  6 3.49%
 • rock - metal

  40 23.26%
 • ethnic's - oriental - oriental mix

  1 0.58%
 • pop - balada

  13 7.56%
 • popullore shqiptare

  21 12.21%
 • hip hop - techno - rrap

  32 18.60%
 • dance - electronic's

  16 9.30%
 • reggae

  9 5.23%
 • latin - salsa - samba - tango - flamengo

  5 2.91%
 • rock'n roll - bluz

  6 3.49%
 • jaz

  0 0%
 • 60's - 70's

  6 3.49%
 • dicka tjeter

  17 9.88%
Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 130
 1. #-19
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Mosha
  39
  Postime
  2,168

  far lloji muzike preferoni ?

  Kur isha ne Shqiperi me beri teper pershtypje se neper radiot dhe kanalet televizive nuk degjoje gje tjeter vecse disa zhurma qe i quanin per muzike, ose disa kenge "terhiqe mos e keput" qe ne shume raste e ke te veshtire t'i ndash nga njera tjetra. E verteta eshte per mendimin tim se nje vend i rrenuar si Shqiperia nuk te jep asnje frymezim per cdo lloj krijimtarie prandaj eshte llogjike te jene te pakta kenget qe i'a vlejne sidhe te kopjohen muzikat e huaja te cilave i ngjiten vargje ne Shqip. Sidoqofte ekzistojne ne vendin tone artsiste premtues por fatkeqsisht "dheu qe e merr rryma e lumit e nxin ujin dhe keshtu gurralecet veshtire se duken".

  Nejse megjithese jam i sigurte se ekzistojne shume Shqiptar qe dine ta ndajne te bukuren nga e shpifura do doja t'ju pyes edhe juve se cfare lloji muzike preferoni. Nese ju pelqejne shume lloje do ju lutesha te zgjidhni ate qe keni me shume deshire.

  Une per vete e kam te veshtire te votoj meqenese kam qene perhere tifoz i se bukures dhe jo i emrit!

 2. #-18
  i/e larguar Maska e bingo-bomba
  Antarsuar
  17-07-2004
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  39
  Postime
  67

  Wink

  Sigurisht < hip pop > is dhe best of dhe besttt... pastaj rap pastaj edhe pak live music seshte keq te qeteson trurin edhe duet nganjere per femrat

  < me shume respekt @bingo-bot >

 3. #-17
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Edhe mu hip hop - techno - rrap... me pelqejne me shume.

  I love MUSIC.
  Music is my life.

 4. #-16
  Toxic Maska e Piskavica_
  Antarsuar
  28-04-2003
  Vendndodhja
  ku te dua une
  Postime
  41
  Pop music .....
  Whoever said that money can not buy happiness ,simply, they didn't know where to go
  shopping

 5. #-15
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  39
  Postime
  6,849
  Rock dhe metal.
  M t preferuarat,pastaj vijn tjerat e lists.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 6. #-14
  tironce aop #shqiperia Maska e chicita_bonita
  Antarsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  37
  Postime
  77
  r & b , hip-hop , muzike shqipe qe ka lezet shpirti me e nigju tjeter latine kumbia o persmari i here edhe konge italione me pelqejne greke po e mo kaq mase kam len no i pa permen po kto jane qe me pelqejne me shume

 7. #-13
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Shqip , englisht , kuptohet vetem hip hop - techno - rrap

  Keto popullore mundohem ti hum diku sdu me ngjigju asi
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 8. #-12
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  38
  Postime
  1,471
  o kryeplak aman se ke bere krim. mos ma fut technon me nje vend me hip hop

  sa per temen e preferuara ime qendron hip hop, por digjoj pak a shume cdo lloj muzike

  kohet e fundit kam filluar te digjoj me shume muzike shqiptare

 9. #-11
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  32
  Postime
  1,770
  popullore thqiptare

 10. #-10
  I-L-M Maska e indrit gjoni
  Antarsuar
  25-09-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  37
  Postime
  35
  muve hip hop-jazz-bluz

 11. #-9
  i/e regjistruar Maska e Ana78
  Antarsuar
  28-12-2004
  Postime
  71
  Kur kam qene ne Shiperi, nuk kam pas degjuar kurre Popullore,ose te jem me e sakte rralle..
  Tani qe jam larg, mendjen tek muzika Shqipe e kam,sidomos Populloret Shiptare (ska rendesi cfare krahine) mjafton te me pelqeje kenga..
  Nuk eshte turp te lindesh injorant,
  te vdesesh i tille sdurohet...(Remark)

 12. #-8
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  37
  Postime
  2,071
  Vallaj me pelqen popullore shqiptare vdes

 13. #-7
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  38
  Postime
  11,960
  Pelqej shume pop ballada, vertet jane relaksuese per shpirtin...
  My silence doesn't mean I am gone!

 14. #-6
  BluEyEsS * AnGel Maska e KoTeLja_VL
  Antarsuar
  26-08-2003
  Vendndodhja
  nel mio piccolo mondo
  Postime
  683
  Ne pergjithesi varet nga kenga ... nqs me pelqen ajo
  ska shume rendesi se cfare muzike eshte.

 15. #-5

  Antarsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,794
  British pop !!!

 16. #-4
  ga ga Maska e bunny
  Antarsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  U.K
  Postime
  935
  Mua me pelqen cikeze nga te gjitha...por voten ja dhashe Reggae...thjesht ngaqe ket e kam me xhan.....(lol)
  How can she fall, if there is no one there to catch her

 17. #-3
  Larguar.
  Antarsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Cdo lloj muzike me pelqen, por kur vjen puna te "kategoria me e preferuar", voten ja jap:

  popullore shqiptare

 18. #-2
  Mi lav ja. Maska e Eminemka
  Antarsuar
  27-06-2004
  Vendndodhja
  Boston,Ma ( me white-shefqetin--shadow))) :)
  Mosha
  16
  Postime
  464
  dihet ajo hip-hop rap
  Sometimes it's the smallest decisions that can change your life forever.

 19. #-1
  ssses Mdchen Maska e Pink^ Pearl
  Antarsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  .
  Mosha
  39
  Postime
  240
  Dance baby ...

 20. #0
  Bordi Drejtues Maska e REJDI
  Antarsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Switzerland/Zurich
  Mosha
  32
  Postime
  244
  Preferenca ime : Hip-hop , rap , house !

  Rejdi
  |---Lojra ne PC

  Swiss^Boy

Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Cfar ngjyre preferoni n rroba ...??
  Nga Piskavica_ n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 17:17
 2. Ciln pije freskuese preferoni ?
  Nga km92 n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 112
  Postimi i Fundit: 23-06-2008, 14:40
 3. Cfare lloj lojrash elektronike preferoni me shume?
  Nga soKKol n forumin Lojra n kompjuter
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 01-03-2007, 06:29
 4. Ciln organizat rinore preferoni?
  Nga GJENERALI n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-07-2006, 21:30
 5. Cilin instrument muzikor preferoni?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 27-04-2006, 07:38

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •