Close
Faqja 1 prej 30 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 596

Tema: Femijt Tan

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e rudi c33
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  albania
  Mosha
  48
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Femijt Tan

  Pershendetje

  Kush ka deshire mund te vazhdoi te postoi foto femiesh ketu

  Me respekt RUDI
  skyline

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e rudi c33
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  albania
  Mosha
  48
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Komentet Bejeni Vete
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  skyline

 3. #3
  ...........
  Antarsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Flm Rudi, per pjesmarjen e fotove , puce icik ate sy bojqellin per mua (K).


  Ky cuni poshte eshte Harisi, cuni dajes ne moshen 3/4vjec, sjam sh e sigurt.Ky eshte femia dhe pse eshte rritur, qe kam dashur dhe do dua me shum nga te gjith te afermit e mi.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e rudi c33
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  albania
  Mosha
  48
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  shkodrane82,Sarah dhe angelgirl faleminderit
  albi ne udhetim
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  skyline

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Antarsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pej
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 3 postime
  loriku (kur ishte 3 vjeq)hipur ne gomar.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Duajeni njri tjetrin.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Antarsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pej
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 3 postime
  Jona,Jeta,Loriku dhe Driloni ne liqe te radoniqit
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Duajeni njri tjetrin.

 7. #7
  FBI Maska e Sarah
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Larg Dashurise se Pare
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ketu Sarah me nenen e vete qe e do shume
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  In the Lord,however,woman is not independent of man, nor is man independent of woman. For as woman came from man, so also man is born of woman. But everything comes from God.

  I Corinthians 11:11 (NIV)

 8. #8
  FBI Maska e Sarah
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Larg Dashurise se Pare
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me pushime ne Park City , Utah
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  In the Lord,however,woman is not independent of man, nor is man independent of woman. For as woman came from man, so also man is born of woman. But everything comes from God.

  I Corinthians 11:11 (NIV)

 9. #9
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  37
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime n 24 postime
  Mario(djali i nj shoqes),as nj muaj nuk ka ktu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Antarsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pej
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 3 postime
  Altini,Albini dhe Loriku
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Duajeni njri tjetrin.

 11. #11
  FBI Maska e Sarah
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Larg Dashurise se Pare
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ja dhe kuklla ime ne Kishe ne nje pagezim.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  In the Lord,however,woman is not independent of man, nor is man independent of woman. For as woman came from man, so also man is born of woman. But everything comes from God.

  I Corinthians 11:11 (NIV)

 12. #12
  white pearle
  Antarsuar
  15-02-2005
  Vendndodhja
  Kosove
  Mosha
  42
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  15 falenderime n 3 postime

  Disa foto edhe nga une

  Po postoj edhe une disa fotografi

  ktu jane Dreni dhe Drini, djemt e motres sime qe jeton ne New York
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 13. #13
  white pearle
  Antarsuar
  15-02-2005
  Vendndodhja
  Kosove
  Mosha
  42
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  15 falenderime n 3 postime

  Prap

  Prap Dreni dhe Drini, loqkat e tezes
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 14. #14
  white pearle
  Antarsuar
  15-02-2005
  Vendndodhja
  Kosove
  Mosha
  42
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  15 falenderime n 3 postime
  Prap Dreni me Drinin
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e rudi c33
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  albania
  Mosha
  48
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  albi 16 muajsh
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  skyline

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e rudi c33
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  albania
  Mosha
  48
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ..........
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga rudi c33 : 07-04-2005 m 01:26
  skyline

 17. #17
  FBI Maska e Sarah
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Larg Dashurise se Pare
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sarah ne shkolle 2005

  Florida e bukur te pakten atje ku shim ne ne Disney nice. Vape e shi here pas here po ato palmat e benin shume interesante ambjentin. Ne ke bo ne men me ble shpi lal hudhu shpejt se atje rriteshin cmimet per dite. Nje pashe une 3 + 1 edhe ishte 350 mije. E mire po pak e shtrenjte . Nejse te ecte mare e ma puf ate kingun e vogel qe marrshallah, si kumell o.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  In the Lord,however,woman is not independent of man, nor is man independent of woman. For as woman came from man, so also man is born of woman. But everything comes from God.

  I Corinthians 11:11 (NIV)

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e rudi c33
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  albania
  Mosha
  48
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Ambrida
  Me falni por nuk po mundem ta oj.
  shiko permasat e fotografis,ndoshta te duhen me te vogla


  ALBIONI U RRIT SHPEJT
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  skyline

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-08-2004
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ky eshte Eric, 18 muajsh
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-03-2003
  Vendndodhja
  Bruksel
  Mosha
  48
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  me ne fund Sindi
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "E mira vjen nga Zoti,e keqja eshte kusht i egzistences se krijeses"

Faqja 1 prej 30 12311 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Nj epidemi e rrezikshme
  Nga Apolloni31 n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-05-2009, 16:08
 2. Disa nga Ilacet me te zakonshme dhe efektet e tyre
  Nga Vinjol n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:12
 3. Atropina
  Nga Vinjol n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:11
 4. T msosh aktrimin njhersh me abetaren
  Nga TiLoNcE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 09:48
 5. Femijet anemik behen agresiv!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-12-2004, 18:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •