Close
Faqja 3 prej 30 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 596

Tema: Femijt Tan

 1. #41
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-09-2005
  Vendndodhja
  Prishtine, Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Dreni dhe Drini

  .................................................. .
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 2. #42
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-09-2005
  Vendndodhja
  Prishtine, Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Genci, Elsa, Dreni dhe Drini

  .................................................
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 3. #43
  Catch me if u can c me!!! Maska e invisible girl
  Antarsuar
  10-09-2003
  Vendndodhja
  A very invisible place!!
  Postime
  406
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ja edhe nje foto nga une!!

  Kristi (djali i dajes)dy mujsh si zemel i vogel!!!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  If u r successful,u will win some false friends and some true enemies; Succeed anyway.

 4. #44
  Catch me if u can c me!!! Maska e invisible girl
  Antarsuar
  10-09-2003
  Vendndodhja
  A very invisible place!!
  Postime
  406
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Po e qoj edhe nje tani!!

  Rezi me motern time Lelin!!!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  If u r successful,u will win some false friends and some true enemies; Succeed anyway.

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Antarsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pej
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 3 postime
  Loriku dhe Driloni tek shkolla
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Duajeni njri tjetrin.

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Antarsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pej
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 3 postime
  Loriku ne banke,ne diten e pare te shkolles (Driloni i ben shoqri at dit pasi ay esht ende i vogel per shkoll )
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Duajeni njri tjetrin.

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Antarsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pej
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 3 postime
  Ja dhe nje mu at dite
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Duajeni njri tjetrin.

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Antarsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pej
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 3 postime
  dhe si qdoher fotot ne bjeshk dominojn Loni dhe Loli tek liqeni madh
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Duajeni njri tjetrin.

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Lorencone
  Antarsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  E di vete ti ska nevoje ta them une :)
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  jo i kam adresen e web-it ku eshte fotografia
  http://67.15.60.46/~lore1001/upload/
  I dorezuar me ne fund

 10. #50
  ...........
  Antarsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  O Zhot Lonushe me kan kenaqur ato fotot e Brandon, MARSHALLA, moj ceshte ber ai mistlec aq i mir qe tja kepus faqet. U boft edhe 100. Mezor me besohet qe kaloj nje vit qe ti vure fotot ne forum

  Manulaki e pac me jet cunin, marshalla sa qenka ritur dhe goca

  Rudi atij cunit tat uuuuu do ja haj fare ato syt e bukra lol.


  Ylli vogel posht eshte Daisy, tani 5muajshe, goca e shoqes time te ngusht, aint she adorable
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  Ndryshuar pr her t fundit nga AngelGirl : 05-10-2005 m 07:35
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e rudi c33
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  albania
  Mosha
  47
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ja zevendesuam cigaren me lepirese.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  skyline

 12. #52
  FBI Maska e Sarah
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Larg Dashurise se Pare
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sarushi ne plazh.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  In the Lord,however,woman is not independent of man, nor is man independent of woman. For as woman came from man, so also man is born of woman. But everything comes from God.

  I Corinthians 11:11 (NIV)

 13. #53
  FBI Maska e Sarah
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Larg Dashurise se Pare
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me vellain e vogel qe e do cum.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  In the Lord,however,woman is not independent of man, nor is man independent of woman. For as woman came from man, so also man is born of woman. But everything comes from God.

  I Corinthians 11:11 (NIV)

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e rudi c33
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  albania
  Mosha
  47
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  elvio ne diten e par
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  skyline

 15. #55
  FBI Maska e Sarah
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Larg Dashurise se Pare
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Zemrat e vogla
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  In the Lord,however,woman is not independent of man, nor is man independent of woman. For as woman came from man, so also man is born of woman. But everything comes from God.

  I Corinthians 11:11 (NIV)

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e rudi c33
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  albania
  Mosha
  47
  Postime
  280
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  albi me elvion

  diikushit dhe Cupke_pe_Korce
  gjithsesi faleminderit un jam nuni elvios

  elvio eshte femija e shokut tim
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  skyline

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e susglob
  Antarsuar
  05-08-2005
  Vendndodhja
  MALDEN, MA
  Mosha
  40
  Postime
  164
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Po ve dhe une gocen time.

  Alex 10 muajshe ne Marina Bay
  Emri: 6'11'0562.JPG

Shikime: 541

Madhsia: 16.1 KB

  Alex party i ditelidjes pare.
  Emri: 7'31'052.JPG

Shikime: 509

Madhsia: 16.3 KB

  Emri: 7'31'055.JPG

Shikime: 514

Madhsia: 20.0 KB
  Ndryshuar pr her t fundit nga susglob : 09-11-2005 m 21:05

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e susglob
  Antarsuar
  05-08-2005
  Vendndodhja
  MALDEN, MA
  Mosha
  40
  Postime
  164
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Dita qe dolem nga spitali. O zot sa stres dhe mendoja "Now what??" Por te gjitha shkuan shume mire.
  Emri: a 014.JPG

Shikime: 525

Madhsia: 14.9 KB

  Alex gati 9 muajshe sa kishte filluar te hecte.
  Emri: alex9m.JPG

Shikime: 519

Madhsia: 22.9 KB
  Ndryshuar pr her t fundit nga susglob : 09-11-2005 m 21:03

 19. #59
  leni Maska e bidita
  Antarsuar
  15-06-2004
  Vendndodhja
  kosove
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ky eshte Bliri im!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-08-2004
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Eric perseri

  Ja dhe nje updated foto e Eric qe tani mbush 2 vjec.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Faqja 3 prej 30 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Nj epidemi e rrezikshme
  Nga Apolloni31 n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-05-2009, 16:08
 2. Disa nga Ilacet me te zakonshme dhe efektet e tyre
  Nga Vinjol n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:12
 3. Atropina
  Nga Vinjol n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:11
 4. T msosh aktrimin njhersh me abetaren
  Nga TiLoNcE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 09:48
 5. Femijet anemik behen agresiv!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-12-2004, 18:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •