Close
Faqja 30 prej 30 FillimFillim ... 20282930
Duke shfaqur rezultatin 581 deri 596 prej 596

Tema: Femijt Tan

 1. #581
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime n 123 postime

  Pr: Femijt Tan

  Shpirti i Shpirtit tim - Amela


  Emri: 12003991_693852130745875_2898942778016459686_n.jpg

Shikime: 327

Madhsia: 20.8 KB

  Emri: 11986404_1020629611302125_899181650772818853_n.jpg

Shikime: 333

Madhsia: 36.8 KB

  Emri: hih.jpg

Shikime: 322

Madhsia: 42.4 KB
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 2. 5 antart m posht falenderuan tetovarja87 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  alnosa (07-01-2016),B@Ne (29-09-2015),Etna Etna (14-03-2016),Foleja_ (17-10-2015),martini1984 (09-03-2016)

 3. #582
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime n 123 postime

  Pr: Femijt Tan

  Sidhe mbesa ime nga Vellai Thoreja

  Emri: 12009795_1202588389767577_7268003825207914047_n.jpg

Shikime: 356

Madhsia: 41.3 KB

  Emri: 11866252_1008823022482784_4284013478604002674_n.jpg

Shikime: 325

Madhsia: 24.9 KB


  Ketu Amela dhe Thoreja

  Emri: 12032609_1027509197280833_605633996_n.jpg

Shikime: 317

Madhsia: 49.7 KB
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 4. 7 antart m posht falenderuan tetovarja87 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  alnosa (03-11-2015),B@Ne (29-09-2015),Busy Girl (23-11-2015),Etna Etna (14-03-2016),martini1984 (09-03-2016),skender76 (23-10-2015),Xhenet.M.S. (01-11-2015)

 5. #583
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

  Pr: Femijt Tan

  Me jete te gjate Tetovare

 6. 2 antart m posht falenderuan B@Ne pr mendimin e shprehur n kt postim:

  martini1984 (09-03-2016),tetovarja87 (10-10-2015)

 7. #584
  i/e regjistruar Maska e ai djali ...
  Antarsuar
  19-09-2015
  Vendndodhja
  greece
  Postime
  121
  Faleminderit
  10
  18 falenderime n 17 postime

  Pr: Femijt Tan

  Citim Postuar m par nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Shpirti i Shpirtit tim - Amela


  Emri: 12003991_693852130745875_2898942778016459686_n.jpg

Shikime: 327

Madhsia: 20.8 KB

  Emri: 11986404_1020629611302125_899181650772818853_n.jpg

Shikime: 333

Madhsia: 36.8 KB

  Emri: hih.jpg

Shikime: 322

Madhsia: 42.4 KB
  marshalla zoti ti ruaj gjithmone

 8. 2 antart m posht falenderuan ai djali ... pr mendimin e shprehur n kt postim:

  alnosa (03-11-2015),martini1984 (09-03-2016)

 9. #585
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime n 123 postime

  Pr: Femijt Tan

  flm bane dhe ai djali...amin
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 10. Anetart m posht kan falenderuar tetovarja87 pr postimin:

  B@Ne (30-09-2015)

 11. #586
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime

  Pr: Femijt Tan

  Emri: IMG_9112.jpg

Shikime: 279

Madhsia: 31.3 KB

  Djali im do me na fut n'telashe,
  ne foshnjore ka fillu me gocat.

  Kujt i ngjau kshu?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 12. 7 antart m posht falenderuan hot_prinz pr mendimin e shprehur n kt postim:

  alnosa (03-11-2015),B@Ne (23-10-2015),bsdev (01-03-2017),Etna Etna (14-03-2016),Foleja_ (17-10-2015),martini1984 (09-03-2016),skender76 (23-10-2015)

 13. #587
  white pearle
  Antarsuar
  15-02-2005
  Vendndodhja
  Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  15 falenderime n 3 postime

  Pr: Femijt Tan

  Zana dhe Arti
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 14. 7 antart m posht falenderuan golden lady pr mendimin e shprehur n kt postim:

  alnosa (03-11-2015),B@Ne (23-10-2015),Busy Girl (23-11-2015),martini1984 (09-03-2016),skender76 (03-11-2015),tetovarja87 (09-03-2016),Xhenet.M.S. (11-11-2015)

 15. #588
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime

  Pr: Femijt Tan

  Te gjithe anetarve qe kan postuar foto te femijve te tyre ,nga zemra ju uroj jete te gjate e te lumtur ...
  Te gjithe/a te bukur/a
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 16. 2 antart m posht falenderuan Xhenet.M.S. pr mendimin e shprehur n kt postim:

  bsdev (01-03-2017),tetovarja87 (23-06-2016)

 17. #589
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime n 424 postime

  Pr: Femijt Tan

  Citim Postuar m par nga hot_prinz Lexo Postimin
  Emri: IMG_9112.jpg

Shikime: 279

Madhsia: 31.3 KB

  Djali im do me na fut n'telashe,
  ne foshnjore ka fillu me gocat.

  Kujt i ngjau kshu?
  pyetje me vend Kujt ti kete ngjare valle?? Ty jo njer hot se ty te kemi flori nuk merresh ti me femra :P
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 18. Anetart m posht kan falenderuar Busy Girl pr postimin:

  martini1984 (09-03-2016)

 19. #590
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime

  Pr: Femijt Tan

  Citim Postuar m par nga Busy Girl Lexo Postimin
  pyetje me vend Kujt ti kete ngjare valle?? Ty jo njer hot se ty te kemi flori nuk merresh ti me femra :P
  Buse prit nje moment,
  po nuk e kap per dore vetem kete, por i ka 3 goca qe i kap per dore.

  Kete gjermanen (Veronika), nje italiane (Laura) dhe nje kroate (Eva), plus tjera qe une si njof.

  Pastaj, nje nate duke u kthyer prej nje feste, e kishte kete gocen per dore dhe kur erdhi koha t'ndahen, cuni thonte se dua t'shkoj te kjo goca me flejte, ajo goca thonte se donte t'shkonte cuni atje, pastaj filloi ajo goca t'qante, pastaj filloi cuni t'qante, tamam si romeo me xhulijeten.

  Pastaj, i thashe une cunit ta degjonte edhe e ema e asaj goces, "cuni im eshte heret t'shkosh me fjete te kjo goca", pastaj mami i asaj goce qeshte duke ma bo me sy, ehh qe hoqa t'zite e ullirit ate nate une.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 20. #591
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime n 424 postime

  Pr: Femijt Tan

  haahhaahha dmth kshu duke i rene nga kina ti po me thua qe djali qeka kopja jote moreee ahahahhaha
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 21. #592
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime n 123 postime

  Pr: Femijt Tan

  Amela Karamela ime...

  Emri: 12512470_1001903263236389_7832410824677720466_n.jpg

Shikime: 160

Madhsia: 18.8 KB

  Emri: 12717795_752208694910218_3155033658616394912_n.jpg

Shikime: 156

Madhsia: 18.1 KB

  Emri: 12790928_757376751060079_5877328679497417864_n.jpg

Shikime: 155

Madhsia: 49.5 KB

  Emri: 12803157_761590133972074_8787125432136497832_n.jpg

Shikime: 152

Madhsia: 21.8 KB

  Emri: 12809647_761590090638745_8914179165955087229_n.jpg

Shikime: 149

Madhsia: 22.1 KB

  Emri: 12804607_761590260638728_7224717163546247794_n.jpg

Shikime: 138

Madhsia: 22.1 KB
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 22. 2 antart m posht falenderuan tetovarja87 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  alnosa (30-08-2016),martini1984 (09-03-2016)

 23. #593
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime

  Pr: Femijt Tan

  Sa e bukur tetovare! U befte 110 vjee. Jetofte e shendetshme dhe e lumtur!

  Hot ta paska kput kryt djali. Me jete te gjate.

 24. Anetart m posht kan falenderuar anita340 pr postimin:

  alnosa (30-08-2016)

 25. #594
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime n 161 postime

  Thumbs up Pr: Femijt Tan

  Citim Postuar m par nga hot_prinz Lexo Postimin
  Emri: IMG_9112.jpg

Shikime: 279

Madhsia: 31.3 KB

  Djali im do me na fut n'telashe,
  ne foshnjore ka fillu me gocat.

  Kujt i ngjau kshu?
  Po pra KUJT!

 26. 2 antart m posht falenderuan martini1984 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  alnosa (30-08-2016),tetovarja87 (17-06-2016)

 27. #595
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime n 123 postime

  Pr: Femijt Tan

  Amela Karamela mue :*


  Emri: 13344583_810460962418324_8641461899105618768_n.jpg

Shikime: 101

Madhsia: 38.3 KB

  Emri: 13332913_810461049084982_3513643782703013005_n.jpg

Shikime: 98

Madhsia: 41.1 KB

  Emri: 13428459_810041365793617_1121334870386022206_n.jpg

Shikime: 101

Madhsia: 69.5 KB

  Emri: 13346721_809369479194139_7695661568283850010_n.jpg

Shikime: 94

Madhsia: 39.7 KB
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 28. 2 antart m posht falenderuan tetovarja87 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  alnosa (30-08-2016),Xhenet.M.S. (01-10-2016)

 29. #596
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime n 123 postime

  Pr: Femijt Tan

  Emri: 13902768_840750052722748_4262895229548484792_n.jpg

Shikime: 83

Madhsia: 62.6 KB

  Amela karamela mue dhe pas saj mue jam :P
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 30. 2 antart m posht falenderuan tetovarja87 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  bsdev (01-03-2017),Xhenet.M.S. (12-02-2017)

Faqja 30 prej 30 FillimFillim ... 20282930

Tema t Ngjashme

 1. Nj epidemi e rrezikshme
  Nga Apolloni31 n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-05-2009, 16:08
 2. Disa nga Ilacet me te zakonshme dhe efektet e tyre
  Nga Vinjol n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:12
 3. Atropina
  Nga Vinjol n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:11
 4. T msosh aktrimin njhersh me abetaren
  Nga TiLoNcE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 09:48
 5. Femijet anemik behen agresiv!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-12-2004, 18:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •