Close
Faqja 2 prej 30 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 596

Tema: Femijt Tan

 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-03-2003
  Vendndodhja
  Bruksel
  Mosha
  47
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  prape sindi
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "E mira vjen nga Zoti,e keqja eshte kusht i egzistences se krijeses"

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Antarsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pej
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 3 postime
  Elsa,Driloni dhe Loriku ne Liqe
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Duajeni njri tjetrin.

 3. #23
  FBI Maska e Sarah
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Larg Dashurise se Pare
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sarah me nenen e ne tjetren me kushurirat e saj ne nje ceremoni fejese
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  In the Lord,however,woman is not independent of man, nor is man independent of woman. For as woman came from man, so also man is born of woman. But everything comes from God.

  I Corinthians 11:11 (NIV)

 4. #24
  FBI Maska e Sarah
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Larg Dashurise se Pare
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ketu dy kukllat qe vetem per pic rane ne ujdi se ndryshe bejne lufte.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  In the Lord,however,woman is not independent of man, nor is man independent of woman. For as woman came from man, so also man is born of woman. But everything comes from God.

  I Corinthians 11:11 (NIV)

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-09-2005
  Vendndodhja
  Prishtine, Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Ja edhe une disa foto

  Engjujt, fmijet e dy motrave te mija Genci me Elsen dhe Dreni me Drinin
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 6. #26
  Mi lav ja. Maska e Eminemka
  Antarsuar
  27-06-2004
  Vendndodhja
  Boston,Ma ( me white-shefqetin--shadow))) :)
  Mosha
  14
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ............
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Sometimes it's the smallest decisions that can change your life forever.

 7. #27
  ZAN MALI Maska e DIDIBE
  Antarsuar
  10-05-2003
  Vendndodhja
  PRISHTINA
  Mosha
  46
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  dreni e dua shume

  ja fotoja e DRENIT
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  DENIANA

 8. #28
  ZAN MALI Maska e DIDIBE
  Antarsuar
  10-05-2003
  Vendndodhja
  PRISHTINA
  Mosha
  46
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  DRENI e don shum kitaren
  si duket kur te rritet do te behet nje kitaris i mir
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  DENIANA

 9. #29
  ZAN MALI Maska e DIDIBE
  Antarsuar
  10-05-2003
  Vendndodhja
  PRISHTINA
  Mosha
  46
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ketu duket me mir
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  DENIANA

 10. #30
  ZAN MALI Maska e DIDIBE
  Antarsuar
  10-05-2003
  Vendndodhja
  PRISHTINA
  Mosha
  46
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  DRENI si gjithnje i buzqeshur
  ktu sht n ditlindjen e tij te tret
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  DENIANA

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-09-2005
  Vendndodhja
  Prishtine, Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Prap foto nga une

  Po i postoj prap dia fotografi te nipave dhe mbeses time (femijeve te motrave)
  Genci Elsa, Dreni Drini
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 12. #32
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-09-2005
  Vendndodhja
  Prishtine, Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Prap Genci me Elsen
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 13. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-09-2005
  Vendndodhja
  Prishtine, Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  dhe prap Gencushi me Elsushen
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-09-2005
  Vendndodhja
  Prishtine, Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  dhe Prap te dy pllumbat e tezes
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 15. #35
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-09-2005
  Vendndodhja
  Prishtine, Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  .................................................. ........
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 16. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Ne krahet e embel te gjumit dhe mamakes
  dhe buzeqeshja e pare
  dy yjet e mamit dhe babit dhe botes!!!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  Ndryshuar pr her t fundit nga Manulaki : 16-09-2005 m 12:02
  Te shptohesh do t thot t transformohesh prej Perendise, t ribhesh ashtu si Ai donte q ne t ishim q nga fillimi!

 17. #37
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Antarsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Ky eshte kusheririm im Fabi, eshte 3 vjec, dhe eshte nje djale shume i mire
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Antarsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pej
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 3 postime
  Lola,Loni,Loli dhe Lada ne bjeshk...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Duajeni njri tjetrin.

 19. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-09-2005
  Vendndodhja
  Prishtine, Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Dreni dhe Drini

  Prap une me dy pellumba, kesaj radhe me Drenin dhe Drinin
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 20. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-09-2005
  Vendndodhja
  Prishtine, Kosove
  Mosha
  41
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Drenushi me Drinin

  .................................................. ...............
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

Faqja 2 prej 30 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Nj epidemi e rrezikshme
  Nga Apolloni31 n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-05-2009, 17:08
 2. Disa nga Ilacet me te zakonshme dhe efektet e tyre
  Nga Vinjol n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 09:12
 3. Atropina
  Nga Vinjol n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 09:11
 4. T msosh aktrimin njhersh me abetaren
  Nga TiLoNcE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 10:48
 5. Femijet anemik behen agresiv!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-12-2004, 19:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •