Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
  1. #21
    zbulojeni vete Maska e camomilla
    Anėtarėsuar
    22-10-2005
    Vendndodhja
    firenze
    Postime
    63
    cka te beje raca me zgjatjen e marteses? po te ishte mentaliteti i shqiptareve i hapur ndaj divorceve,do ta shihnit sa do zgjatnin martesat edhe midis shqiptareve.une njoh nje vajze italiane qe i ka prindrit; te jatin italian e te jemen polake.ajo me te jemen flet polakshe e me te jatin flet italisht.e njoh familje shqiptare qe femijve ne vend qe tu mesojne shqipen u mesojne italishten.une per vete jam martuar kete vere me italjan dhe ju them nje gje.nuk do ta humbja asnje dite te jetes time me nejt me nje njeri vec per interes.zemra nuk komandohet ne baze te rraces.jete te lumtur e sa me te gjate ciftit.per inat te botes.

  2. #22
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    1

    bukur

    Jam nje mendje me ty kamomile.

  3. #23
    Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
    Anėtarėsuar
    12-09-2002
    Vendndodhja
    nė realitetin e hidhur
    Postime
    2,202
    Sa here fejohet apo martohet ndonje shqiptar me ndonje te huaj ose i thurrim histori ne fshatin ku jetoi ose, ne nje rast ideal, i dedikojme nje artikull!

    Fillimisht qellimi i ketyre artikujve eshte te tregojne shqiptaret 'hamshore' (kot nuk i shkruajme vetem per meshkujt me te huajat keta artikuj) por po ta kapesh ceshtjen ne thelb, duket qarte: ne Shqiptaret jemi popull me llogjike skllavi qe e ulim veten aq poshte saqe edhe kur nje e/i huaj dashurohet me Shqiptar/e i thurrim histori! O Zot cfare injorance! A thu se jemi komb pa testikula apo vagine apo komb pa zemer.... dhe keshtu kur nje Shqiptar i ve ne ushtrim keto (organin seksual apo zemren) me nje te huaj... meriton nje artikull apo nje vend ne 'albanian gines'.

    Europa po mbushet me bastarde shqiptare kurse keta tycat rrine akoma duke 'i mbajtur pishtarin' filanit apo fistekut!

  4. #24
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-10-2005
    Postime
    15
    mire paske bo br e burre bravo vetem punet e tua shikoji bye greetings for you

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

  1. SPIRITUALITETI: Kapitulli IV - Dashuria ėshtė virtyti mė i madh
    Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 01-10-2006, 14:57
  2. Koncepti i Dashurisė Kristiane
    Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 14-08-2005, 19:05
  3. Dashuria rilind ēdo ditė
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 10-07-2005, 09:57
  4. Lumi i zjarrtė
    Nga Matrix nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 25-02-2005, 08:04
  5. Dashuria Romanca Dhe Shen Valentini
    Nga Klevis2000 nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 15-02-2005, 12:20

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •