Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 84 prej 84
 1. #81
  Perjashtuar
  Antarsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardan
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime n 19 postime

  Pr: Shqiptart n Turqi,Azi......

  Une kam disa te aferm (Kusherinj) ne Turqi, ata vijne nganjehere ne Kosove, jane lindur e rritur ne Turqi, por shqipen e flasin, mirepo megjithate jo rrjedhshem. Atyre iu eshte imponuar edhe mbiemrat t'i nderrojne, njeri nga ta eshte biznesmen dhe kur ishte ne Kosove me dha nje vizitkart te biznesit te tij dhe emrin e mbiemrin e kishte keshtu "Feim 'Kurtulush' (Hoda)" ky ne thonjeza ishte mbiemer turk, kurse ky tjetri ne kllapa eshte mbiemri te cilin edhe une e mbaj!! Ne se edhe njehere vijne, do t'i kerkoj atyre qe te me gjejne ndonje lloj forumi ose rrjet social qe shqiptaret e Turqise rrijne me teper dhe do te futem aty. Do t'i prezantohem dhe do t'i jap linkun e Forumit Shqiptar, a ben??

 2. #82
  Revolucioni sht afr Maska e Nuh Musa
  Antarsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  vjen, austri
  Mosha
  43
  Postime
  4,579
  Faleminderit
  26
  143 falenderime n 133 postime

  Pr: Shqiptart n Turqi,Azi......

  Citim Postuar m par nga Gon! Lexo Postimin
  Une kam disa te aferm (Kusherinj) ne Turqi, ata vijne nganjehere ne Kosove, jane lindur e rritur ne Turqi, por shqipen e flasin, mirepo megjithate jo rrjedhshem. Atyre iu eshte imponuar edhe mbiemrat t'i nderrojne, njeri nga ta eshte biznesmen dhe kur ishte ne Kosove me dha nje vizitkart te biznesit te tij dhe emrin e mbiemrin e kishte keshtu "Feim 'Kurtulush' (Hoda)" ky ne thonjeza ishte mbiemer turk, kurse ky tjetri ne kllapa eshte mbiemri te cilin edhe une e mbaj!! Ne se edhe njehere vijne, do t'i kerkoj atyre qe te me gjejne ndonje lloj forumi ose rrjet social qe shqiptaret e Turqise rrijne me teper dhe do te futem aty. Do t'i prezantohem dhe do t'i jap linkun e Forumit Shqiptar, a ben??
  ...........ja tezaket e nje shoku ketu ne vjene qe jane shperngul diku para 40 viteve, tash njeri prej tyre e ecen biznesin edhe neper europe, nder tjera edhe ne vjene, dhe e viziton shpesh djalin e tezes. E flasin akoma shqipen truallsore te tetoves.

  http://www.siptarmobilya.com/en/anasayfa

  tung
  albanish by nature

 3. #83
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Antarsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime

  Pr: Shqiptart n Turqi,Azi......

  Po si jo,faleminderit,GON...

 4. #84
  i/e regjistruar Maska e Mustili
  Antarsuar
  02-11-2012
  Vendndodhja
  Stamboll
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptart n Turqi,Azi......

  in bajrampasha adem jashari park

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema t Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Sknderbeu
  Nga Arbushi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 13:46
 2. Si lindi harmonia fetare n Shqipri?
  Nga Albo n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 127
  Postimi i Fundit: 27-10-2010, 08:41
 3. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 4. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33
 5. Shqiptart Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •