Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 84
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Barlet23
  Antarsuar
  31-10-2005
  Vendndodhja
  ke Ura Tabakve
  Postime
  214
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  E paske gjet Troyin he ?!!! lezetshem aty !! megjithate une dal me shume per rafting dhe ne fund jave luaj golf ke National golf course, duhet ta kesh degjuar!!
  Une punoj per nje Real Estate agency dhe mbuloj zonen e Belekut dhe te Sides!! Puna eshte mrekulli , partys jane pothuaj perdite, dielli shkelqen, alkoli dhe femrat bejne te veten, e cfare tjeter ti kerkosh jetes!!!!

 2. #42
  Islam
  Antarsuar
  29-06-2006
  Postime
  42
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Kryeministri Sali Berisha viziton Turqin [/SIZE]

  N prpjekje pr bashkpunim m t mir n fushn politike dhe at ekonomike, kryeministri i Shqipris Sali Berisha sht duke zhvilluar vizit dy ditshe n Turqi, ku po takohet me zyrtart m t lart t shtetit. M hert, Berisha sht pritur nga homologu i tij turk, Rexhep Taip Erdogan ndrsa do t ket takime edhe me komunitetin e bisnesit turk.
  -------------------------------------------------------------------------------

 3. #43
  Perjashtuar
  Antarsuar
  20-10-2005
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga shylak
  Une jam nga turqi..Pershendetje te gjithve.

  shum po me vjen mir qe e ke ruajtur gjuhen e bukur shqipe,te lumte mesoje dhe mos e haro,kam shum deshir te kem kontakt me shqiptart e turqis ma se shumti jam i brengosur s e ata mund ta humbin gjuhen ruajtjja e gjuhes shqipe nder arbresh te italis dhe shqiptar te turqis me intereson shum,do te kisha deshir qe ete bej te pamunduren qe atyre te ju hspetoj gjuha amtare pasi na duhen te gjith mergimtaret

  email.integro_fat@hotmail.com

  disa vargje per shqiptart e mergimit

  Ruane gjuhen iliriane
  gjuh amtare at gjuh nane
  mos harroni n shekuj kurr
  ku e ka rrjedhen ku pat gurr
  t gjith shqiptart ku rrini nda
  n dhena t huaja e shpernda
  at gjuhe nane ta pertrini
  brez pas pas brezi,mir ta dini
  mos e leni kurr mbas dore
  t lashten gjuh t bukur arbnore

 4. #44
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Pershendetje Te gjithve Emigranteve ne Turqi
  #VamosArgentina

 5. #45
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Antarsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  34
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendetje o thekthi...
  edhe ketu erdhe ti se nuk le sofer pa hyre

 6. #46
  Islam
  Antarsuar
  29-06-2006
  Postime
  42
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga thekthi
  Pershendetje Te gjithve Emigranteve ne Turqi
  Pershendetje thekthi prej ka je ti me dit?? A je nga turqi?

 7. #47
  Perjashtuar
  Antarsuar
  20-10-2005
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Shqiptarve te mergimit
  shkrruan poeti xhelal ferizi

  O ju shqiptart o te turqis
  merreni ng jak ket ,shkrim,t,shqipnis
  penda ime ,n,ngjyr,t,etnis,
  po,ju,thrret,me rreze,e,gjak,
  kah ka,shqipe,i,ri,e,plak,
  mbledhni,forc,mbledhni,bashkim,
  mos,harroni,gjakun,trim,
  gjuhen,t,lasht,mbshtjellne,me,drit,
  edhe rrenjet,m,ia,ujit,
  mos ia leni me iu tha,
  sa,miljon,qejeni ,nda,
  tokes,t,parve,me fole
  ku ,nga shqipja jeni le
  rrjedha juaj esht ,iliriane
  mbshtjellne shqipen me drit hane
  ,t,mos,e,ndryshk koha, e huaj
  ,t,mos,hyn,shkrirja n, gjakun tuej
  ,t,mos humb,gurren trysnija
  ,t,,mbajn-kullim,foset e mija,
  gjuhen gjuhen,me gjak,ari,
  mbshtjelle,n,fe,e,rod,shqiptari.
  kndellni,t,lasht,ju,at,vetdije,
  ruani,germat,n,ndiell,etnije
  ,t,mos,i prek,ndryshku,i,harreses
  lyeni,e,mbshtjellni,n rreze t beses
  ju arbresh e ju n turqi,
  ne amerik,e,ne,rumani,
  kah,buz,deti,i,detiti,t,zi
  ehde,ju,tjer,te,berberis,
  kah shkretirat,e siris
  t fala shum ju ban poeti
  me lot pende shterrr sa deti
  fjal per fjal,tue marr prej pende
  shtrone atje neper kuvende
  pendes time porosin
  lidhne n gjak me gjuhetnin
  m qoni,t,fala,edhe ju n, pend
  n gjuht ebukur rend me rend
  se mnadje penda e shkembimit
  qyn me gzim prej permallimit
  se kjo maje qe rrjedh ngjyr
  lot kristali i shkojn per ftyr
  dridhet gjoksit thell,tu prek
  drue se gjuha don me i vdek
  dron,se shqipja esht stermek
  per faj t,gjithve e,t qeveris
  donme u myk shqipja e etnis
  anadollit te turqis
  me ju shterr fjalet,kristale
  gjith ku jet bejn n ,fusha e male
  edhe kah bursae stambolli
  kah bregdetie anadolli
  edhe n siri,edhe ne jordan
  ku duel shqipja an per an,
  me dy krih ,flutroj,n,drit han,
  edhe n drit dielli tue shtegtue
  ndertij qerdhet,gjuh tue rue
  me ata shekuj pesqind vjet
  gjithkah anve n bot tu u,tret
  penda ime flet murrizit
  leht rrin n dor t xhelal ferizit
  un qe shkruaj gjithmin pa pa pra
  me ket pend qe m,rrin tue kja,
  ju thrra ju moter e vlla
  me kto vargje ju me u ndesh
  gjithkah jeni ju arbresh
  ne greqi ne ata ishuj
  n ,tjera vende n,per gadishuj,
  botes mbar,kur,rrini,n fe,
  shqip tue fol mbi gur e dhe
  shqip me jet,nen diell tu nxe
  nxenu n diell,e,n gjuh shqiptare
  mos harroni abetare
  mos harroni,gjuh qiellore
  gjak traditat zakonore
  vargjet mija,perqafoni
  penden time ta kujtoni
  fjalt me rreze e porosi
  ju shqiptar ne at turqi
  ju arbresh en kalabri
  ne egjpt,kah ,nxejn zallinat
  ju ne europ ku bjerrni stinat
  mos u shkrini rrini n ,gjak
  t gjith shqiptart,lidhnu me i lak
  me nji lak t zgjatun prej dielli
  rrze shqipe,zgjat prej qielli
  merrni ,shpres qe,si,ingjija
  ju a dhuron ah perendija
  mbani syt gjith kah shqipnija
  mos harroni mos harroni
  dirten t parve ta kekroni
  gjuhen t lasht ju ta kujtoni
  shkrini mund shkrini pak dije
  mbledhni fllade mbledhni hije
  mbledhni pika prej etnije
  pika pika me n takim ,t shpreses
  n ,meteor,e,n,gjak,,t,qendreses
  ti bashkojm,fijet e rrezes
  gjithkush n, kahje kah vjen ,dheut
  n,pik,takim,me,fjal,te,atdheut
  ju sternipa,t,skenderbeut,
  te agronit te iliris
  mos harroni gjuh te etnis
  mos per hir te prendis
  edhe pseshteti s ka gjak
  qeverija gjith rrin plaak
  kush sua ndez,damrt me flak
  qe me vlue ah gjuh e vjeter
  kush per ju s dergon ndoj leter
  as ndoj liber abetare
  me msue fmijt gjuhen shqiptare
  por qe u tash meket pend
  po j htrras ju rend me rend
  ta formoni nga i kuvend
  e t kerkoni per etni
  liber shqip n lexim per fmi
  ah shpetoni at etni
  se ne kurr spatem ,kshilltar
  as puntor e pushtetar
  se na lan gjithmon mbas dore
  kto pushtete krahinore
  me inate e gjih klanore
  tu i sherbye gjith hasmit t huej
  prandaj n lot ti mos na gjuej
  o tretur mergimtar
  se edhe ne jemi shtegtar
  na ka qit shtetin pazar
  as nde rmend si bjen per ne
  ku kem gjuh as ku kem fe
  prandaj hatri ty mos t jet
  mergimtar mbi dhe e det
  ju arbresh kah jeni tret
  duhet duart me i pervjel vet
  edhe ju shqiptar n turqi
  mos u mbshtetni n qeveri
  se ne kurr besa s kem pas
  as n, te ardhmen s ,do t, kem gjas
  me pas krah e furnizime
  per me eruejt gjuh origjine
  edhe faren ton aq trime
  duhet vet te krijojm pika
  tue fillue nga amerika
  kontinentit,varge vi
  t, nisim pun ,t,nisim etni,
  t,mos,lejojm,nder ne tradhti,
  pika,pika,n,pik,takime,
  ta sheptojm gjuhen me shkrime
  e me fjal,n,komunikime
  sa miljon qe jan n,turqi
  ne ukrain,edeti t, zi
  edhe n t largten tasmani
  ne zeland,e det me det
  gjuha jon te mos mbet shkret,
  ti mbaj gjall gjurm e adet
  dal ngadal te nis me u rit
  me ringjall shprehje e tradit
  gjithkush n pika tue ujit
  e mos kqyrni qeveri
  se ndojher s ,ka pas n,shqipni,
  as nder troje ,as s do t,ket
  sa te jan gjall po tok e det
  pse karrigen e duan t, nxet
  jo per gjakun qe esht tret
  nuk mendon kurr pushtetari
  se,e ka mendjen te dollari
  ne urdher t ,keq qe i jep pronari
  e ka mendjen te padroni
  jo,n mergim te komb i joni
  ku n, per pika jan shpernda
  si ato qyqe kush tue kja
  shkrihet shqipja e don me u,tha
  edhe pse zjarrt e gjall deshira
  plot me etje pret dit t mira
  por dit t mir qe u esht ofrue
  pend e dije me i bashkue
  kush nji pik me lot e fjal
  kush me shkrim,ma mir me dal
  t marrim krih ne er e mal
  edh shpres t marrim gjallri
  n, diell,e han me energji
  e,t,bashkojm,vullnet si gur
  forc,e hap,e pend me i thur
  t gjith tue ,pas cakun n nji pik
  burr a grue a djal a, qik
  t gjitha shtresat,t gjith ngapak
  e ta ruajm gjuhen me gjak
  edhe fisin,e bashkimin
  pun te mir e krodinimin
  kshtu mandej ruhet etnija
  edhe plot mbuste shqipnija
  per qdo vjet ,me fise t mija
  kush n, ndoj kurs,ngapak tue msue
  kush shqipnin tue vititue
  them se gjuha ka me u,,,rue
  kan me kndue shqip t gjith nder mote
  ka me u rue ah gjuha jote
  nan shqipni gjithkah mbi dhe
  mergimtart ,ku rrijn tue bre
  me merzi ah gur e dhe
  se mungon organizimi
  mungon pika kah drejtimi
  mungon nisja kah takimi
  mungon pika magnetike
  po mungon shpresa qelike
  per me e lidh iniciativen
  perme elidh at pun aktiven
  per me pas,po ma shum shpresa
  me kerkue ma shum adressa
  origjinen permbi dhe
  t gjith shqiptart ku kan fole
  n gjuh te huaja ku jan ble
  jo se ble jan me deshir
  por se koha i ka shit lir
  ata fare se kan dit
  sen gjuh t huej ngadal kan rrshqit
  pa u diktue e tu u merzit
  edhe gjithkah ,me lot tue kja
  thon per t gjall ata jan tha
  por se njoft s e kan kontraten
  kuhs me kryq u bleu uraten
  kush me i gjy po diell e han
  i msoj njerkes me i than nan
  prnadaj them se ata jan ble
  tinza tyre n qdo fole
  se jan ba pazar pa le
  her latinit e her junanit
  her ati turkut e italianit
  her europes e her sllavianit
  kta tue ndjet ne troje te veta
  kur pa prit esht hap kuleta
  shtete t etshme per pazare
  per at krime e pun barbare
  msheftas gjith kan kuvendue
  si shqipnin ah me e shterrue
  si me i ble e si me e shue
  me i a marr faren per veti
  me e qit dheu e matan deti
  veq me shterr njiher me far
  per me shkri nder nderkombtar
  kshtu kan shit e kshtu kan ble
  tinza shpine ne pa e ndje
  ba pazar kan turqe shkje
  edhe rus me serbian
  edhe greku me talian
  por sot shqipe e maleve t mija
  sot qe ngjall esht koha e dija
  or te mbar do t ket shqipnija
  n,qoft se ju me gjak t vullnetit
  me ngjyr pende sa ujt t detit
  i afrohni internetit
  kus me pend kush me pak fjal
  ne i bashkim te gjith me dal
  gjuhe toke me ringjall
  po ju thret ju penda ime
  me e kjtue at shqipni trime
  se n ballkan ka mbet jetime
  por se nqoft se bijt e saj
  kah jan botes s kaj me skaj
  njiher n vit turren ne atdhe
  kue kan pas t ,paren fole
  them se shqipja ka me u nxe
  e ,vetmueme s, ka ,meu ndje
  ka me u dridh si urragani
  shkja e rus e far junani
  kan me u dridh po deri n,leqe
  qe na dehsten n,qthurje t keqe
  dilni tash pra dor per dore
  kush nji laps kush nji fletore
  msone mir gjhen erabnore
  mandej dil e lypni mbar
  kush me fis e kush me far
  gjithkah dheut ah nderkombtar
  ku rrijn tret gjaku shqiptar
  neper pika ku u shernda
  merrni fjal si vllau me vlla
  pa ndoj hile n, gjuh,e gjak
  tue kerkue rrugen pa lak
  tue kerkue t lashtin ogjak
  tue kerkue ju origjinen
  tue shkrue gjuhen,e pertrimjen
  themse e gjeni,jet shkelqimen
  them se gjeni shpres e bes
  kush pendue po nuk do t mbes
  por kur anve gjithkah t detit
  gjith kah dheu po i planetit
  te bashkohen bijt t gyrbetit
  do te ndjehet n fuqi nana
  prap n shqipni nxejn diell e hana

  poeti
  xhelal ferizi ,nga mitrovica me shkrimet e tij thrret shqiptart neper bot,
  qe te bashkohen per shpetimin gjuhes amtare,pa kqyr qeveri as rrethana tjera
  pa u demoralizu pa e lshu priten per ringjalljen e bashkatdhetarve qe jan ne humbjee siper te gjuhes amtare,nga shkurtpmasija dhe moskontakti.
  fajet i ka qeverija shqiptare ne te gjitha trojet etnike qe qellimisht i len mergimtart me u shkri dhe me hum gjuhen,duke shikuar vetem interesate saj te biznesit dhe duke len larg athdeut mergaten.
  por ne qeveri mos llogaritnmi asnjiher vetem ne forcat tuaja.
  shpetojeni kombin gjall kulturen ringjallini athdeun dhe shqiptarizmen jemi afri trisdhjet miljon shqiptar neper bote ,
  ne rumani ne ukrain,ne turqi efro 9 miljon,ne kalabri ne amerik ne europ, tunizi siri,egjipt,e kudo ,prandaj propozoj qe te lidhen pikat dhe te merret iniciativ qe femijve te tyre tu dergohet libra falas ,ket iniciativ duhet ta marrin shtypshkronjat shqiptare dhe biznesment shqiptar pa marr paras ysh qendrimin,e qeveris.
  qeverija le te sillet si te doj por populli ka punen e vet dhe nuk bazohet fare ne qeveri ne e,dijm se si sileln ata me ne,upa puna tash me shekuj.
  qoft edhe ne nji shkres apo leter iniciative nuk pergjegjen se kan hallet e tyre,qe te mbes sa ma e vdekur etnija jon ,qe te varfrohet kombi qe te vdes qenja jon kombtare e shpernda neper bote duke hum gjuhe kultur duke humb diaspora vetem te na mjeli dijn t e marrinpara prej nesh kur hyjm ne kufi,asgje tjeter nuk ju intereson.-. por ne nuk duhet te thyhemi nga planet e tyre ndeshkimore,perkundrazi per inat te shumkujt duhet te bashkohemi fort rreth shqiptarizmit rereth gjuhes tone rreth fuqis shpirtnore dhe qendreses.
  .

  xhelal ferizi poet shkruan vazhdimisht dhe thur vargje ne sherbimte mirsis dhe te perparimit kombtar te lidhjeve t e forta ,te rigjenerimit dhe te shpreses te ringjalljess e qelizave dhe moralit kombtar.

  perktahne poetin dhe mbajeni poetin,e ai ju thur vargje te gjithve kush dnerton kala shqiptare kush qet nji gur ne themelin e shqiptarizmit.

  Mos e leni poetin vetem

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e LuLiKraS
  Antarsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  181
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Dy Fshatra ( katund/de) , Shqiptare ne TURQI....


  VIDEO :
  http://www.youtube.com/watch?v=oE5EqsTWoio

  Mund tashikoni....

 9. #49
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Antarsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  34
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Gjithashtu Shqiptaret ne Turqi kane website - forumin e tyre

  www.arnavutum.com ( administratori aty eshte kushuriri i ALBO's ketu tek FSH )

 10. #50
  i/e larguar Maska e GL_Branch
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  Arbany
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  jo nje forum por 5 forume i kane

  arnavutum.com
  arnavut.com
  arnavutuz.biz
  arnavutuz.com (ose arnavutuz.net)

  edhe nje tjeter eshte por spo me kujtohet faqja.

 11. #51
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Antarsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  34
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Plus edhe blogu im rreth shqiperise ne turqisht :=)

  http://albanian4ever.blogcu.com Ju pres ta vizitoni

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e amaro
  Antarsuar
  21-02-2003
  Vendndodhja
  NenToke
  Mosha
  40
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  ky blogu yt i bukur lali, pergezimet e mia me te sinqerta.
  Money Makes Man act Funny

 13. #53
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Antarsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  34
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Flm Amaro

  Se Shpejti do ve edhe videoclipe e muzike Shqiptare Por cti bej qe e ka ndaluar YOU TUBE telekomi turk hahahahaha

  kurse MP3 do ve se shpejti kur te kem kohe te lire

 14. #54
  i/e larguar Maska e GL_Branch
  Antarsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  Arbany
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  White ti jeton turqi si student apo je zhvendosur atje me familje?

 15. #55
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Antarsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  34
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga GL_Branch
  White ti jeton turqi si student apo je zhvendosur atje me familje?
  une ketu jam si student

  familja eshte ne Shqiperi

  por ketu ka edhe shuuuume Shqiptare qe jane me familjet e tyre.

 16. #56
  HA...PI...RRI... Maska e sexi
  Antarsuar
  19-10-2006
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Merhaba arkadaşlar...Nasıl sınız...Ben iyiyim...Ne yapiyosunuz...
  Hepsininiz selam varmış...Grşrz Sexi...

  Ndoshta kam bo ca gabime por me aq sa kam filluar te mesoj jo keq...Hahahahaa...
  Jetoj dhe une ne Istanbul...

 17. #57
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Antarsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  34
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hehe...

  yok sende yanlis yok

  Hepsininiz selam varmiş degil Hepinize Selam var

  Po ne istanbul me studime apo familje ?

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Stefan07
  Antarsuar
  08-04-2007
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  32
  Postime
  140
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  o laramana,folni shqip...tmos e kishni dite shqipen nuk do kishit pasur mundesi te mesoni turqishten apo naj gjuhe tjeter...
  Turkiye'de okuyan butun arnavut ogrencilerini basarili dielrim...

 19. #59
  Armandoboni.com Maska e White_Shadow:)
  Antarsuar
  28-02-2005
  Vendndodhja
  Duke ikur ne hene per te dale nje xhiro nga MArsi me EMInene
  Mosha
  34
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  shih ky ; edhe thote mos flisni turqisht edhe flet vete :P ///

  hey meqe ra fjala ' kete vere do i bjeje ndonjerit ose ndonjeres rruga per alanya - antalya - kemer ?

  Ju presim ne Aeroport nese doni

 20. #60
  hej jeta eshte si e krijo Maska e dianausa
  Antarsuar
  08-09-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  hi

  Citim Postuar m par nga White_Shadow:)
  Pershendetje ... une jam ne antlaya kete vere ... ne se ka ndonjeri ne mendje te vi vetem te me dergoje nje meszh privat e mund ta pres edhe ne AYT Airport

  hehehe

  ----
  shihemi
  une dua te vi ne antalia per nja 10 dite me pushime me jep ndonje web per te gjet cmimet me te mira te hoteleve
  vij nga fillimi i shttorit
  hej jeta eshte si e krijojme

Tema t Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Sknderbeu
  Nga Arbushi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 13:46
 2. Si lindi harmonia fetare n Shqipri?
  Nga Albo n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 127
  Postimi i Fundit: 27-10-2010, 08:41
 3. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 4. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33
 5. Shqiptart Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •