Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24

Tema: Trahana

 1. #21
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Cdo vend e ben ndryshe gatimin zdo te thote qe nje eshte i sakte edhe nje jo
  ne me shume hanim trahana edhe petka ne mengjez edhe e benim te thjeshte
  edhe nga njeher edhe me pak pasturma ose pasterma brenda.....

 2. #22
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  44
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga dardajan Lexo Postimin
  Kurse mishi me i mire ne kete rast eshte mishi pasterma, mbreti i cdi lloj mishi.


  Mir per ujin sqeke dakort po per ato te tjerat dakort je ? jo po qe ti japim nje udhezues te sakte shoqes se eshte nuse e re dhe ka per here te pare tha se ka bere ndonjeher. Prandaj qe te mos turperohet duhet tja tregojme mire se si behet, " trahanaja" se kemi me eksperience, dhe e kemi bere shum here sdiomos kur kemi dale me shpi me vete.
  Heren e fundit qe kam bere trahana ka qen para 20 vitesh, po per ujin dhe qepen sapo telefonova mamane pertej oqeanit ...., dhe asaj s'ja kam fare friken se eshte guzhinjere number one .
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Postime
  1,683
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga donna76 Lexo Postimin
  Heren e fundit qe kam bere trahana ka qen para 20 vitesh, po per ujin dhe qepen sapo telefonova mamane pertej oqeanit ...., dhe asaj s'ja kam fare friken se eshte guzhinjere number one .
  Meqe paske 20 vjet pa ngrene trahana, dhe meqe serdhe as per drek me honger makarona ose oriz, po te ftoj me ngrne trahana ateher, vetem se haet ne mengjes dhe vecanerisht te dielen.

 4. #24
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  44
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga dardajan Lexo Postimin
  Meqe paske 20 vjet pa ngrene trahana, dhe meqe serdhe as per drek me honger makarona ose oriz, po te ftoj me ngrne trahana ateher, vetem se haet ne mengjes dhe vecanerisht te dielen.
  Grazie per l'invito, kismet... po trahanan ku e gjete?
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Per cfare ju ka marre malli te hani?!
  Nga Sweet Brunettee nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 228
  Postimi i Fundit: 09-02-2006, 21:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •