Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 28 prej 28
  1. #21
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anėtarėsuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491

    Pėr: Si ju ka ikur frika? :)

    Frike kam thellesine po sme arriten kembet me kap paniku
    ke te gjej perpara kap vetem te shpetoj haah akoma se kam hequr vjet isha ne plazh dhe kisha kusheririn mbrapa une po beja pak not zhabe kur pash qe sme arrinin kembet i hypa ne qaf burrit te huaj e ngaterrova hahaha
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

    Prudence (04-07-2014)

  3. #22
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anėtarėsuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419

    Pėr: Si ju ka ikur frika? :)

    Frike....qe te me kete lene kujtime dhe te me kete shqetesuar kaq sh sa pershkruan rexhina...nuk kam pasur kurre konkretisht nga dicka.
    Kam kuptuar vone vone...qe edhe kur ndjej frik(per momentin) reagimi im eshte qe e kontrolloj ate, nuk e jap veten dhe perpiqem ta mposht.Me vjen krejt e natyrshme.
    Mos me ben kjo gje, trime? ka sh mundesi.
    "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

  4. #23
    i/e regjistruar Maska e par
    Anėtarėsuar
    10-09-2010
    Postime
    818

    Pėr: Si ju ka ikur frika? :)

    Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
    Frike kam thellesine po sme arriten kembet me kap paniku
    ke te gjej perpara kap vetem te shpetoj haah akoma se kam hequr vjet isha ne plazh dhe kisha kusheririn mbrapa une po beja pak not zhabe kur pash qe sme arrinin kembet i hypa ne qaf burrit te huaj e ngaterrova hahaha


    hahahahahahahahahahah

    uji dhe zjarri duhet patur frike korentin po e po,

    qenkemi keq me peshqit ne te dy
    Morali & Miresia
    Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

  5. #24
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anėtarėsuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491

    Pėr: Si ju ka ikur frika? :)

    perzotin frik eshte kot ska dal llafi deti mbyt ate qe ska frik se ate qe ka si ben gje se nuk hyn thell ai
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  6. #25
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: Si ju ka ikur frika? :)

    Pas nje aksidenti te frikshem me makine kohet e fundit, ku isha me familjen dhe ngiste burri, me ka zene tmerri. Nuk hipi dot ne makine me te tjere po se ngava une makinen. Eshte aksidenti i dyte i rende qe ndodhem dhe ne asnjeren nuk kam qene une ajo qe e ngisja. Kam humbur besimin te te tjeret kur vjen puna te ngarja e makines. Dhe femijet pas aksidentit me thone qe ngite ti makinen se je shofere me e mire moj ja le babit. lol
    Hipi tani me shoqen e merzis tere rrugen. Me burrin po e po. Nuk e shijoj fare udhetimin. Tere rrruges rri me frike. I "bezdis" me- Jo ska vene rripin ky, kjo. Jo i rri shume afer. Jo je shume shpejt per trafikun- e blahblah Nuk e di sado do zgjasi kjo frike por po me torturon shume. Boooh!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 08-07-2014 mė 09:25
    Feelings change - memories don't.

  7. #26
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262

    Pėr: Si ju ka ikur frika? :)

    Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
    Pas nje aksidenti te frikshem me makine kohet e fundit, ku isha me familjen dhe ngiste burri, me ka zene tmerri. Nuk hipi dot ne makine me te tjere po se ngava une makinen. Eshte aksidenti i dyte i rende qe ndodhem dhe ne asnjeren nuk kam qene une ajo qe e ngisja. Kam humbur besimin te te tjeret kur vjen puna te ngarja e makines. Dhe femijet pas aksidentit me thone qe ngite ti makinen se je shofere me e mire moj ja le babit. lol
    Hipi tani me shoqen e merzis tere rrugen. Me burrin po e po. Nuk e shijoj fare udhetimin. Tere rrruges rri me frike. I "bezdis" me- Jo ska vene rripin ky, kjo. Jo i rri shume afer. Jo je shume shpejt per trafikun- e blahblah Nuk e di sado do zgjasi kjo frike por po me torturon shume. Boooh!

    mima dhe mua me ka filluar kjo frike qe kur pata nje aksident me burrin, dhe nje kur isha vetem…kur e nis burri makinen kam frike, eshte sikur se besoj, gjtihemone i them "po shkon shume shpjet, po i afrohesh, ndalo njecike, rri pak larg"…ai irritohet dhe me thot "nuk jam un personi qe prishi makinen komplet"…sadoqe kisha un nje akisdent me te rend sec pati burri, ai aksidenti i vogel i burrit me tromatizoj me shume
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  8. #27
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anėtarėsuar
    06-01-2008
    Postime
    7,489

    Pėr: Si ju ka ikur frika? :)

    He, ashtu eshte kur i jep burri makines duhet me pas frike. Kur eshte vetem nuk ben asnjehere aksident,kur ka navigatorin ne krah ateher duhet me pas frik. Pa i hyp makines fillo navigatori;"hec shpejt se jemi von","mer ēelsat,krif floket,hap dritaren,mer ēadren dhe prit sa te bohem gati". Mbasi pret gjysem ore degjohet prap navigatori;"ik perpara e ndiz makinen"-se natyrisht makina puno me qymyr. Mbas gjithe ketyre peripecive,mbas 3-4 oresh vjen radha te hipesh ne makin,mbasi ke prit 3-4 ore degjon;" nxito po ec avash","ku e kam celularin","vej ripin ndiz dritat regullo pasqyren se do boj tualetin." Ujin e more ?","gjellen e hoqa",lavatricen e vuna,mund te ikim,po nuk gjej buzkuqin."Prit sa ta gjej se ne ēant e kam" Ne ēanten e navigatorit nuk gjehet kalamoni i gjall e jo te gjehet buzkuqi,me fut kalamonin mbrena ne ēant edhe ai humb. Mbasi kontrollon 1 ore resht del vet dhe buzkuqi nga merzitja. Mbasi vjen ēasti i shumepritur dhe Zoti ka degju gjith lutjet e tuja vjen momenti me u nis. Sa nisesh degjohet navigatori;"hec avash",""mos ngaterro rrugen", ktheu majtas se eshte me shkurt".-Eshte e ndalume ! "Ateher kthehu djadhtas".-Edhe djadhtas eshte e ndalume. "Vazhdo drejt po i bihet gjate" -Me u kthy mbrapē nuk i bie me shkurt he ?.
    Lene pastaj kur navigatori fillon te pershkruaj natyren:" Ki mendjen shif rrugen","e pe dyqanin qe ishte me ulje","hec avash", "ishte nje fustan i kuq ne vetrin"

    Shoferi shkret duhet te pergjigjet;-po,po,fjal eshte ajo si nuk e pash fustanin e kuq ! Nuk ndalova tek stop-i vetem me pa fustanin ! Se po nuk u pergjigje fillo navigatori;"ku e ke mendjen","me degjon kur te flas ? -Jo mi ēa flet,jom shurdh vetem nga njoni vesh,per te degju ty nuk pash semaforin ! Edhe e fundit fare,ku nuk i shpeton dot aksidentit. Pak ēaste perpara aksidentit. Navigatori:"me shif ne sy kur te flas". Bum.

  9. 2 antarėt mė poshtė falenderuan SERAFIM DILO pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

    *~Rexhina~* (17-10-2015),Foleja_ (17-10-2015)

  10. #28
    i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
    Anėtarėsuar
    03-11-2023
    Vendndodhja
    Tokė
    Postime
    675

    Pėr: Si ju ka ikur frika? :)

    Unė i kam frikė qentė, e akoma nuk mė ka ikur frika .

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •