Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  35
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Gezuar Vitin E Ri 2005 dhe Krishtlindjet.

  Do doja tju uroja Gezuar Festat....


  shumica nga ju jeni large nga familja por nuk behet ndryshe....mundohuni ti keni ne mendje njerzit qe dashuroni dhe ti mbani ne zemren tuaj dhe do ndjeni me afer....
  gezuar Vitin e Ri 2005

  """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """"""""""""""""roeli""""""""""""""""""""""""""""" """""""""""""""""
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 2. #2
  süsses Mädchen Maska e Pink^ Pearl
  Anėtarėsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  .
  Mosha
  38
  Postime
  240
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Gezuar edhe ty !

 3. #3
  Larguar nga Forumi Maska e sdb
  Anėtarėsuar
  05-06-2004
  Mosha
  41
  Postime
  54
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pse mer juve ne Azi ndodheni!? Sido qofte Per shume vjet Krishtlindjen!

 4. #4
  gjithmone e me larg
  Anėtarėsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Mosha
  40
  Postime
  573
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  gezuar edhe pse festat e fundvitit me trishtojne gjithmone
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 5. #5
  <--- ']['he |)r.JonI---> Maska e `wOw`
  Anėtarėsuar
  05-12-2004
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gezuar Krishlindjet dhe Vitin e Ri 2005
  -=-=-=-=| Me respekt `wOw` |=-=-=-=-
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::
  :::::|-------------------|:::::
  :::::|---']['he |)r.JonI---|:::::
  :::::|-------------------|:::::
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  32
  Postime
  360
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ju uroj te gjithe shqiptareve ne Azi gezuar krishtlindjet dhe vitin e ri 2005 !

  LeNNoN !
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-09-2008
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gezuar Krishtlindjet edhe Vitin e ri

Tema tė Ngjashme

 1. Ja Na Erdhi Viti I Ri
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 03-12-2008, 13:13
 2. Gezuar 2005!
  Nga Kryeplaku nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-12-2004, 16:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •