Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221

  Arrow Ku mund t gjej?

  Pershndteje Forumi-sta.

  Kam kerku shum her por nuk kam mund te gjej por ndoshta ndoj njeri nga ju do me ndihmoni rreth kerkimeve te Lojrave te Futbollit prej 1994 E deri me 2000 Kam deshir ti shoh se si ka qen futbolli i asaj kohe , sepse kam qen me i vogel dhe sme ka interesu shum Futbolli.
  Pyetja eshte se a mund te gjej Loj futbolli ktu ne Internet te bej Download , dhe ti shikoj. .sepse kam deshir ta dije.

  Gjith te mirat.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 2. #2
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Gjilanasi_csi
  Shif kontrollo www.90soccer.com
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Citim Postuar m par nga StormAngel
  Gjilanasi_csi
  Shif kontrollo www.90soccer.com

  Ore bro un spo dua FOTO , por dua LOJ. te shikoj .

  Nejse thnx edhe hec ne chat.. rrim pak..

  Gjith te mirat.
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  O gjilanso lale per te pare loj ne internet s'para gjen ! Per mendimin ti duhet te rrish me shume para televizorit dhe te ndjekesh kanalin EuroSport sepse ka emisione kur jepen te gjithe boterorat nga i pari i fituar nga Uruguaj dhe deri tek i fundit i fituar nga Brazili ! Nqft se arrin ti shohesh te pershendes me ate golin e maradone te bere ne boterorin 90 te fituar nga argjentina kundra anglise ne finale ( golin e pare , jo ate me dore ) ! Do doja te te ndihmoja te te thoja ndonje adrese ku mund ti shihje por dhe une kam kerkuar se dhe une jam i fiksuar ti shoh keto sidomos golat e maradones ! Pershendetje ! Ruspekt 4 soccer !
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 5. #5
  wWw.WebShqip.Com Maska e vodafone_1
  Antarsuar
  11-05-2004
  Vendndodhja
  Italy Torino
  Mosha
  37
  Postime
  189
  lale nje gje me e shpejte mund ti kesh ose mund ti gjesh duke kerkuar ne google sepse aty ke edhe shum site te ndryshme te skuadrave gjithashtu edhe videoclipe te golave.

 6. #6
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  www.download.com
  provo edhe kt.
  Se t t kisha pran do ti jipja cd-t q un kam.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 7. #7
  Perjashtuar Maska e Brrnutsi
  Antarsuar
  09-09-2004
  Postime
  183
  Citim Postuar m par nga kokashta
  O gjilanso lale per te pare loj ne internet s'para gjen ! Per mendimin ti duhet te rrish me shume para televizorit dhe te ndjekesh kanalin EuroSport sepse ka emisione kur jepen te gjithe boterorat nga i pari i fituar nga Uruguaj dhe deri tek i fundit i fituar nga Brazili ! Nqft se arrin ti shohesh te pershendes me ate golin e maradone te bere ne boterorin 90 te fituar nga argjentina kundra anglise ne finale ( golin e pare , jo ate me dore ) ! Do doja te te ndihmoja te te thoja ndonje adrese ku mund ti shihje por dhe une kam kerkuar se dhe une jam i fiksuar ti shoh keto sidomos golat e maradones ! Pershendetje ! Ruspekt 4 soccer !
  Goli i Maradones ne cerekfinalen e 86' ai nga mesfusha qe kerkon te thush ti ishte goli i dyte , ai me dore ishte i pari.
  E kam pa 100 here videon si ja futi Shiltonit por se kam linkun qe ta fusja ketu.

  Rreth pyetjes se temes , eshte e veshtire te gjesh linke ku ti besh download pasi kasetat shiten me leke , jane prone e Fifas dhe Uefas.
  E vetmja gje qe te rekomandoj eshte ti shkarkosh me Edonkey po te doli gjo aty.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Brrnutsi : 17-12-2004 m 04:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •