Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anėtarėsuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220

    Arrow Ku mund tė gjej?

    Pershndteje Forumi-sta.

    Kam kerku shum her por nuk kam mund te gjej por ndoshta ndoj njeri nga ju do me ndihmoni rreth kerkimeve te Lojrave te Futbollit prej 1994 E deri me 2000 Kam deshir ti shoh se si ka qen futbolli i asaj kohe , sepse kam qen me i vogel dhe sme ka interesu shum Futbolli.
    Pyetja eshte se a mund te gjej Loj futbolli ktu ne Internet te bej Download , dhe ti shikoj. .sepse kam deshir ta dije.

    Gjith te mirat.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

  2. #2
    !Welcome! Maska e StormAngel
    Anėtarėsuar
    05-02-2003
    Vendndodhja
    Zurich, Switzerland
    Postime
    6,846
    Gjilanasi_csi
    Shif kontrollo www.90soccer.com
    We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anėtarėsuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Citim Postuar mė parė nga StormAngel
    Gjilanasi_csi
    Shif kontrollo www.90soccer.com

    Ore bro un spo dua FOTO , por dua LOJ. te shikoj .

    Nejse thnx edhe hec ne chat.. rrim pak..

    Gjith te mirat.
    Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anėtarėsuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    O gjilanso lale per te pare loj ne internet s'para gjen ! Per mendimin ti duhet te rrish me shume para televizorit dhe te ndjekesh kanalin EuroSport sepse ka emisione kur jepen te gjithe boterorat nga i pari i fituar nga Uruguaj dhe deri tek i fundit i fituar nga Brazili ! Nqft se arrin ti shohesh te pershendes me ate golin e maradone te bere ne boterorin 90 te fituar nga argjentina kundra anglise ne finale ( golin e pare , jo ate me dore ) ! Do doja te te ndihmoja te te thoja ndonje adrese ku mund ti shihje por dhe une kam kerkuar se dhe une jam i fiksuar ti shoh keto sidomos golat e maradones ! Pershendetje ! Ruspekt 4 soccer !
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  5. #5
    wWw.WebShqip.Com Maska e vodafone_1
    Anėtarėsuar
    11-05-2004
    Vendndodhja
    Italy Torino
    Postime
    189
    lale nje gje me e shpejte mund ti kesh ose mund ti gjesh duke kerkuar ne google sepse aty ke edhe shum site te ndryshme te skuadrave gjithashtu edhe videoclipe te golave.

  6. #6
    !Welcome! Maska e StormAngel
    Anėtarėsuar
    05-02-2003
    Vendndodhja
    Zurich, Switzerland
    Postime
    6,846
    www.download.com
    provo edhe kėtė.
    Se tė tė kisha pranė do ti jipja cd-tė qė unė kam.
    We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

  7. #7
    Perjashtuar Maska e Bėrrnutsi
    Anėtarėsuar
    09-09-2004
    Postime
    183
    Citim Postuar mė parė nga kokashta
    O gjilanso lale per te pare loj ne internet s'para gjen ! Per mendimin ti duhet te rrish me shume para televizorit dhe te ndjekesh kanalin EuroSport sepse ka emisione kur jepen te gjithe boterorat nga i pari i fituar nga Uruguaj dhe deri tek i fundit i fituar nga Brazili ! Nqft se arrin ti shohesh te pershendes me ate golin e maradone te bere ne boterorin 90 te fituar nga argjentina kundra anglise ne finale ( golin e pare , jo ate me dore ) ! Do doja te te ndihmoja te te thoja ndonje adrese ku mund ti shihje por dhe une kam kerkuar se dhe une jam i fiksuar ti shoh keto sidomos golat e maradones ! Pershendetje ! Ruspekt 4 soccer !
    Goli i Maradones ne cerekfinalen e 86' ai nga mesfusha qe kerkon te thush ti ishte goli i dyte , ai me dore ishte i pari.
    E kam pa 100 here videon si ja futi Shiltonit por se kam linkun qe ta fusja ketu.

    Rreth pyetjes se temes , eshte e veshtire te gjesh linke ku ti besh download pasi kasetat shiten me leke , jane prone e Fifas dhe Uefas.
    E vetmja gje qe te rekomandoj eshte ti shkarkosh me Edonkey po te doli gjo aty.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Bėrrnutsi : 17-12-2004 mė 04:46

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •