Close
Faqja 7 prej 17 FillimFillim ... 56789 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 325
  1. #121
    USAlbania
    Anëtarësuar
    27-05-2008
    Vendndodhja
    With money you can buy a bed, but not sleep.
    Postime
    524
    Citim Postuar më parë nga ClaY_MorE Lexo Postimin
    Shtyp këtu: http://forumishqiptar.com/member.php?u=36438 dhe kërko mbi temat e hapura dhe të bëra nga anëtari.

    Ku qëndron problemi për shtimin e tij si moderator?
    Nuk eshte problemi tek personi por menyra se si eshte bere. Duam transparence te pakten.

  2. #122
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Citim Postuar më parë nga Coca-Cola Lexo Postimin
    Nuk eshte problemi tek personi por menyra se si eshte bere. Duam transparence te pakten.
    Je vërtetë interesant... nëjse është e kotë të vazhdosh të diskutosh me ju.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  3. #123
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anëtarësuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    clay more, ckemi?
    po ate postimin tim ka per ta marr njeri parasysh?!
    Dhe kau i mirë po s'e ngacmove, s'tërheq në brazdë.

  4. #124
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Aplikimi juaj është marrë nën shqyrtim nga stafi. Fatmirësisht stafi vendosi të mos të të japë të drejtën e moderimit në forum.


    Ps. Gjithashtu ju hiqet e drejta të aplikoni përsëri.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  5. #125
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Pershendetje stafit te forumit dhe gjith anetarve
    Desha te bej nje kerkes per aplikim per moderator ne nenforumin toleranca fetare
    Frekuentoj kete forum gati 2 vjet
    kam moshen e duhur
    Nuk kam paragjyke mbi asnje fe edhe pse jam musliman
    respektoj gjitha besimet nder shqiptar

    Besoj se do te mirret parasysh kerkesa ime

  6. #126
    ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
    Anëtarësuar
    10-01-2004
    Vendndodhja
    InsaNe In The MembranE
    Postime
    895

    Post Kerkese per Moderator

    Pershendetje te gjitheve ,

    Lista e nenforumeve qe deshiroj te moderoj vijon si me poshte :
    1-Ne kerkim te romances
    2-Psikologji-filozofi-sociologji

    [*]Te jeni i/e moshes +18 vjec - Jam 21 vjec
    [*]Te jeni frekuentues te rregullt te forumit per nje periudhe +6 muajsh. - Kam 4 vjet i regjistruar dhe rreth 6 vjet qe e frekuentoj forumin
    [*]Te frekuentoni rregullisht nenforumin qe kerkoni te moderoni duke kontrubuar me artiktuj, shembuj, e opinionet tuaja - Me shpesh nga te gjitha nenforumet e frekuentoj Ne kerkim te romances
    [*]Te keni njohuri mbi lemine qe permbeledh nenforumi - Besoj qe i kam keto njohuri !
    [*]Te jeni familjarizuar me Rregullat e Forumit - Sigurisht qe jam familjarizuar pasi kam 4-5 vjet qe shkruaj rregullisht ne forum !
    [*]Te jeni serioze dhe respektoni ato rregulla - Natyrisht qe i rrespektoj
    [*]Te keni fituar respektin e anetareve tjere - Mendoj se e kam fituar rrespektin e antareve te tjere dhe kte e shofh ne prgjigjet qe ata u japin temave qe un hap , pergjigjeve te mija ne tema te ndryshme dhe ne komentet qe me japin neper reputacione
    [*]Te jeni te afte te komunikoni me anetaret e thjeshte dhe te zgjidhni probleme potencjale - Mendoj se jam i afte ta bej
    [*]Te jeni kreativ, entuziast dhe te afte te punoni ne grup me anetaret tjere te stafit[/list]- Jam i afte te punoj ne grup dhe me te tjeret


    Me rrespekt LlaCiPaCi
    Ndryshuar për herë të fundit nga LlaCiPaCi : 04-10-2008 më 14:26
    * Im a Slow Walker...But i Never Walk BaCk *

  7. #127
    i/e regjistruar Maska e Preng Sherri
    Anëtarësuar
    19-02-2007
    Postime
    1,274
    Unë akoma jam kandidat për moderim te komuniteti musliman me " kërkesen etyre"

  8. #128
    Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
    Anëtarësuar
    12-08-2005
    Vendndodhja
    Atje ku nuk me gjeni dot!
    Postime
    3,639
    Po sikur une te kerkoja qe te behem moderator psh tek nenforumi musliman ai plotesoj kushtet a jo ?!

    Me Respekt
    GV_USA
    WE WILL NOT GO DOWN!

  9. #129
    i/e regjistruar Maska e Preng Sherri
    Anëtarësuar
    19-02-2007
    Postime
    1,274
    Citim Postuar më parë nga Gostivari_usa Lexo Postimin
    Po sikur une te kerkoja qe te behem moderator psh tek nenforumi musliman ai plotesoj kushtet a jo ?!

    Me Respekt
    GV_USA
    Ti nëse je musliman arab dhe me gjuhë arabe nëse i bë lutjet at'herë s'i plotson kushtet kështu që duhet të lajmerohesh tek forumet arabe! Nëse lutesh në gjuhën shqipe dhe nëse në kokë vë PLISIN në vendë të do farë kapu4ave të arabëve atherë mundesh mu lajmerue!
    Unë i plotësoj këto kushte sepse në veten time s'kam asgjë me arabet por jam shqiptarë i fesë muslimane që praktikoj lutjet për Zotin!
    E pse për Zotin?
    Sepse Zoti nëse ia nderroj emrin dhe ja bëj Allah do t'më dërgoj në Xhehnem duke më thënë:
    " Unë ta kam dhëë Ty gjuhën dhe në Gjuhen tënde të kam treguar se si e kam emrin ndersa ti më ke vë nofkë të një gjuhe tjetër".
    Nëse je" has" shqiptarë pa kurrfarë identifikimi arab unë ta jap voten time për moderator!
    Edhe diçka desha me t'than. Nëse ke najfarë xhamije nga arabia haram t'koftë se ma mirë me ngjitë foton e xhamis së Kovaçëve në Prishtinë se ato xhamiat e hamamave të gjuheve të huaja dhe të popujve dhe shteteve të tjera!

  10. #130
    Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
    Anëtarësuar
    08-02-2008
    Postime
    1,220
    Pasi lexova postimin tend, me erdhi ne mendje se mund te me vije per mbare te aplikoj per tu bere Moderator i nje ose disa prej nenforumeve te listuar!

    -frekuentues i rregullt i Forumit, prej me shume se 6 muajsh, por jame aktiv shume , jam mbi 18 vjec.

    Cilin nenforum keni deshire te moderoni.
    -Bashkëpatriotët e mi në botë-Ne veçanti me shumë Shqipe nga Kosova

    -Me pak fjale na pershkruani pse ju pelqen te moderoni nenforumin ne fjale dhe cili eshte vizioni juaj per te.

    -Do me Pelqente qe te jepja sadopak nje kontribut te Vogel ne Forum
    Pasi jame nga Kosova jame shume jame afer realitetit te perditshem,mendoj qe do kontriboja sa do pak ne forum per gjerat qe kan te bejne me Kosoven
    Problemet,hallet,te mirat ,te keqijat qe ballafaqohen te gjthe ato Shqipe nga Kosova si mbrenda ashtu edhe JAshte vendi

    -Mund te shkruani edhe informacjone shtese si ato personale
    Siq e ceka jame nga Kosova dhe mendoj qe do jepja nje kontribut per kete nenForum

    Nuk kam ekperience si Moderator. Cfare ndihme ofroni?
    Nuk kam ndonje Eksperience sa i perket Moderimit por mendoje me kalimin e kohet kame arritur te familjarizohem sadopak me Antaret e Forumit

    Nuk edi tani me se sa eshte ne jete kjo teme pasi qenka qe nje kohe bukur te gjate por mendoj qe kjo kerkese te shqyrtohet dhe nese plocoje kriteret per moderim
    Per fund mendova qe te jape disa te dhena personale:
    Emriisnik
    Mosha:19
    Vendijilan-Kosove

  11. #131
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Do dergoj perseri kerkesen per moderator ne nenforumin e tolerances fetare .

    Jam 20 vjeqar.

    Kam 2 vite qe jam i rregullte ne kete forum.

    Besoj se kam mjaft aftesi per te udhehequr kete nenforum.

    Jam i familjarizuar me rregullat .

    Jam serioz dhe i respektoj rregullat e forumit.

    Besoj qe kam respektin e te tjerve them nga reputacionet qe marr .

    Jam i afte te punoj edhe ne grup me te tjeret per te miren e forumit .

    Dergoj perseri kete kerkes duke marr parasysh qka eshte duke ndodh ne kete nenforum dhe nga mungesa e nje moderatori aty eshte duke u bere "lufte" ndermjet shqiptarve .

    Me respekt Kushtrimi nga Gjilani

  12. #132
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Eshte marr parasysh kerkesa ime , e them sepse skam marr as pergjigje pozitive e as negative ?

  13. #133
    Xhamia nuk ka nevoje te shkruash 100 here per te njejten gje. Nese do jete e nevojshme dhe kandidatura jote do konsiderohet e vlefshme atehere do kontaktohesh direkt nga stafi. Duke shkruar per te njejten gje pa nderprerje nuk te ben moderator. Mos u shqeteso se kerkesat e antareve lexohen te gjitha me vemendje.

  14. #134
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Citim Postuar më parë nga Darius Lexo Postimin
    Xhamia nuk ka nevoje te shkruash 100 here per te njejten gje. Nese do jete e nevojshme dhe kandidatura jote do konsiderohet e vlefshme atehere do kontaktohesh direkt nga stafi. Duke shkruar per te njejten gje pa nderprerje nuk te ben moderator. Mos u shqeteso se kerkesat e antareve lexohen te gjitha me vemendje.
    Nuk ke qellimi im qe me 100 her te behem mod. por thjesht e shkrujta se dyti her sepse nuk kam marr asnje pergjigje e mendova ndoshta ka kalu pa u vene re kerkesa ime .

    Kalofsh nje nate te bukur.

  15. #135
    2010 Triplete Maska e oliinter
    Anëtarësuar
    14-11-2004
    Postime
    2,806
    jam oliinter dhe bej kerkese per moderator tek forumi i futbollit.

    kam kohe te lir dhe mund te merrem shume gjate me forumin.

    kuptohet nese deshirojn bosat nese jo nuk ka problem se ate temen e interit e mbaj gjall vetem
    vari leshte

  16. #136
    Citim Postuar më parë nga xhamia Lexo Postimin
    Nuk ke qellimi im qe me 100 her te behem mod. por thjesht e shkrujta se dyti her sepse nuk kam marr asnje pergjigje e mendova ndoshta ka kalu pa u vene re kerkesa ime .

    Kalofsh nje nate te bukur.
    Nuk eshte e thene te marresh pergjigje.

  17. #137
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar më parë nga Darius Lexo Postimin
    Nuk eshte e thene te marresh pergjigje.
    Nuk do ishte mire Darius tu kthehej pergjigje poz. apo neg. qofte secilit anetar qe ben aplikim? Nuk e di. E shikoj si rruge me te mire si anetare te te njejtit forum qe jemi.
    Feelings change - memories don't.

  18. #138
    Citim Postuar më parë nga dea_07 Lexo Postimin
    Nuk do ishte mire Darius tu kthehej pergjigje poz. apo neg. qofte secilit anetar qe ben aplikim? Nuk e di. E shikoj si rruge me te mire si anetare te te njejtit forum qe jemi.
    Dea se vendos une ate gje. Ashtu ka qene prej kohesh dhe asaj i bindem dhe une.

  19. #139
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anëtarësuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,822
    Une dua të bëhem moderator i ruajtjes së drejtshrimit dhe pastrimit të injorantëve.

    Bashkangjitur do të gjeni CV time dhe Cover Letter (fatkeqsisht në gjuhën Angleze).
    Skedarët e Bashkëngjitur Skedarët e Bashkëngjitur

  20. #140
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Citim Postuar më parë nga dea_07 Lexo Postimin
    Nuk do ishte mire Darius tu kthehej pergjigje poz. apo neg. qofte secilit anetar qe ben aplikim? Nuk e di. E shikoj si rruge me te mire si anetare te te njejtit forum qe jemi.
    Aplikimet lexohen nga stafi i forumit dhe të gjitha aplikimet merren në konsideratë nga stafi administrativ. Ndonjëherë ndodh që stafi të kontrollojë anëtarët nga momenti që ato aplikojnë sepse nuk mund të kontrollojmë të gjithë anëtarët e forumit dhe sapo ai/ajo të bëjë kërkesë të marrë përgjigje pozitive/negative.

    Ka plot raste aplikimi ku anëtarët marrin menjëherë përgjigje negative. Psh. aplikimi që ka bërë oliinter, ai merr direkt përgjigje negative sepse para disa kohësh është përjashtuar nga forumi për përdorimin e fjalorit banal. Ka ofenduar anëtarët/stafin e forumit.



    Të gjitha kërkesat shqyrtohen, mos u bëni merak...
    Jeta ime, mban emrin e saj..

Faqja 7 prej 17 FillimFillim ... 56789 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Gjuha shqipe po vritet pa mëshirshëm! A po shkojmë drejt humbjes së gjuhës?
    Nga projekti21_dk në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 168
    Postimi i Fundit: 28-05-2009, 17:57

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •