Close
Faqja 7 prej 17 FillimFillim ... 56789 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 321
 1. #121
  USAlbania
  Antarsuar
  27-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  Shtyp ktu: http://forumishqiptar.com/member.php?u=36438 dhe krko mbi temat e hapura dhe t bra nga antari.

  Ku qndron problemi pr shtimin e tij si moderator?
  Nuk eshte problemi tek personi por menyra se si eshte bere. Duam transparence te pakten.

 2. #122
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga Coca-Cola Lexo Postimin
  Nuk eshte problemi tek personi por menyra se si eshte bere. Duam transparence te pakten.
  Je vrtet interesant... njse sht e kot t vazhdosh t diskutosh me ju.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 3. #123
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  35
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  clay more, ckemi?
  po ate postimin tim ka per ta marr njeri parasysh?!
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 4. #124
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Aplikimi juaj sht marr nn shqyrtim nga stafi. Fatmirsisht stafi vendosi t mos t t jap t drejtn e moderimit n forum.


  Ps. Gjithashtu ju hiqet e drejta t aplikoni prsri.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #125
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Pershendetje stafit te forumit dhe gjith anetarve
  Desha te bej nje kerkes per aplikim per moderator ne nenforumin toleranca fetare
  Frekuentoj kete forum gati 2 vjet
  kam moshen e duhur
  Nuk kam paragjyke mbi asnje fe edhe pse jam musliman
  respektoj gjitha besimet nder shqiptar

  Besoj se do te mirret parasysh kerkesa ime

 6. #126
  ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
  Antarsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  InsaNe In The MembranE
  Mosha
  33
  Postime
  897
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 7 postime

  Post Kerkese per Moderator

  Pershendetje te gjitheve ,

  Lista e nenforumeve qe deshiroj te moderoj vijon si me poshte :
  1-Ne kerkim te romances
  2-Psikologji-filozofi-sociologji

  [*]Te jeni i/e moshes +18 vjec - Jam 21 vjec
  [*]Te jeni frekuentues te rregullt te forumit per nje periudhe +6 muajsh. - Kam 4 vjet i regjistruar dhe rreth 6 vjet qe e frekuentoj forumin
  [*]Te frekuentoni rregullisht nenforumin qe kerkoni te moderoni duke kontrubuar me artiktuj, shembuj, e opinionet tuaja - Me shpesh nga te gjitha nenforumet e frekuentoj Ne kerkim te romances
  [*]Te keni njohuri mbi lemine qe permbeledh nenforumi - Besoj qe i kam keto njohuri !
  [*]Te jeni familjarizuar me Rregullat e Forumit - Sigurisht qe jam familjarizuar pasi kam 4-5 vjet qe shkruaj rregullisht ne forum !
  [*]Te jeni serioze dhe respektoni ato rregulla - Natyrisht qe i rrespektoj
  [*]Te keni fituar respektin e anetareve tjere - Mendoj se e kam fituar rrespektin e antareve te tjere dhe kte e shofh ne prgjigjet qe ata u japin temave qe un hap , pergjigjeve te mija ne tema te ndryshme dhe ne komentet qe me japin neper reputacione
  [*]Te jeni te afte te komunikoni me anetaret e thjeshte dhe te zgjidhni probleme potencjale - Mendoj se jam i afte ta bej
  [*]Te jeni kreativ, entuziast dhe te afte te punoni ne grup me anetaret tjere te stafit[/list]- Jam i afte te punoj ne grup dhe me te tjeret


  Me rrespekt LlaCiPaCi
  Ndryshuar pr her t fundit nga LlaCiPaCi : 04-10-2008 m 14:26
  * Im a Slow Walker...But i Never Walk BaCk *

 7. #127
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Un akoma jam kandidat pr moderim te komuniteti musliman me " krkesen etyre"

 8. #128
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Antarsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,667
  Faleminderit
  7
  11 falenderime n 11 postime
  Po sikur une te kerkoja qe te behem moderator psh tek nenforumi musliman ai plotesoj kushtet a jo ?!

  Me Respekt
  GV_USA
  WE WILL NOT GO DOWN!

 9. #129
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Gostivari_usa Lexo Postimin
  Po sikur une te kerkoja qe te behem moderator psh tek nenforumi musliman ai plotesoj kushtet a jo ?!

  Me Respekt
  GV_USA
  Ti nse je musliman arab dhe me gjuh arabe nse i b lutjet at'her s'i plotson kushtet kshtu q duhet t lajmerohesh tek forumet arabe! Nse lutesh n gjuhn shqipe dhe nse n kok v PLISIN n vend t do far kapu4ave t arabve ather mundesh mu lajmerue!
  Un i plotsoj kto kushte sepse n veten time s'kam asgj me arabet por jam shqiptar i fes muslimane q praktikoj lutjet pr Zotin!
  E pse pr Zotin?
  Sepse Zoti nse ia nderroj emrin dhe ja bj Allah do t'm drgoj n Xhehnem duke m thn:
  " Un ta kam dh Ty gjuhn dhe n Gjuhen tnde t kam treguar se si e kam emrin ndersa ti m ke v nofk t nj gjuhe tjetr".
  Nse je" has" shqiptar pa kurrfar identifikimi arab un ta jap voten time pr moderator!
  Edhe dika desha me t'than. Nse ke najfar xhamije nga arabia haram t'koft se ma mir me ngjit foton e xhamis s Kovave n Prishtin se ato xhamiat e hamamave t gjuheve t huaja dhe t popujve dhe shteteve t tjera!

 10. #130
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Pasi lexova postimin tend, me erdhi ne mendje se mund te me vije per mbare te aplikoj per tu bere Moderator i nje ose disa prej nenforumeve te listuar!

  -frekuentues i rregullt i Forumit, prej me shume se 6 muajsh, por jame aktiv shume , jam mbi 18 vjec.

  Cilin nenforum keni deshire te moderoni.
  -Bashkpatriott e mi n bot-Ne veanti me shum Shqipe nga Kosova

  -Me pak fjale na pershkruani pse ju pelqen te moderoni nenforumin ne fjale dhe cili eshte vizioni juaj per te.

  -Do me Pelqente qe te jepja sadopak nje kontribut te Vogel ne Forum
  Pasi jame nga Kosova jame shume jame afer realitetit te perditshem,mendoj qe do kontriboja sa do pak ne forum per gjerat qe kan te bejne me Kosoven
  Problemet,hallet,te mirat ,te keqijat qe ballafaqohen te gjthe ato Shqipe nga Kosova si mbrenda ashtu edhe JAshte vendi

  -Mund te shkruani edhe informacjone shtese si ato personale
  Siq e ceka jame nga Kosova dhe mendoj qe do jepja nje kontribut per kete nenForum

  Nuk kam ekperience si Moderator. Cfare ndihme ofroni?
  Nuk kam ndonje Eksperience sa i perket Moderimit por mendoje me kalimin e kohet kame arritur te familjarizohem sadopak me Antaret e Forumit

  Nuk edi tani me se sa eshte ne jete kjo teme pasi qenka qe nje kohe bukur te gjate por mendoj qe kjo kerkese te shqyrtohet dhe nese plocoje kriteret per moderim
  Per fund mendova qe te jape disa te dhena personale:
  Emriisnik
  Mosha:19
  Vendijilan-Kosove

 11. #131
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Do dergoj perseri kerkesen per moderator ne nenforumin e tolerances fetare .

  Jam 20 vjeqar.

  Kam 2 vite qe jam i rregullte ne kete forum.

  Besoj se kam mjaft aftesi per te udhehequr kete nenforum.

  Jam i familjarizuar me rregullat .

  Jam serioz dhe i respektoj rregullat e forumit.

  Besoj qe kam respektin e te tjerve them nga reputacionet qe marr .

  Jam i afte te punoj edhe ne grup me te tjeret per te miren e forumit .

  Dergoj perseri kete kerkes duke marr parasysh qka eshte duke ndodh ne kete nenforum dhe nga mungesa e nje moderatori aty eshte duke u bere "lufte" ndermjet shqiptarve .

  Me respekt Kushtrimi nga Gjilani

 12. #132
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Eshte marr parasysh kerkesa ime , e them sepse skam marr as pergjigje pozitive e as negative ?

 13. #133
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Xhamia nuk ka nevoje te shkruash 100 here per te njejten gje. Nese do jete e nevojshme dhe kandidatura jote do konsiderohet e vlefshme atehere do kontaktohesh direkt nga stafi. Duke shkruar per te njejten gje pa nderprerje nuk te ben moderator. Mos u shqeteso se kerkesat e antareve lexohen te gjitha me vemendje.

 14. #134
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Xhamia nuk ka nevoje te shkruash 100 here per te njejten gje. Nese do jete e nevojshme dhe kandidatura jote do konsiderohet e vlefshme atehere do kontaktohesh direkt nga stafi. Duke shkruar per te njejten gje pa nderprerje nuk te ben moderator. Mos u shqeteso se kerkesat e antareve lexohen te gjitha me vemendje.
  Nuk ke qellimi im qe me 100 her te behem mod. por thjesht e shkrujta se dyti her sepse nuk kam marr asnje pergjigje e mendova ndoshta ka kalu pa u vene re kerkesa ime .

  Kalofsh nje nate te bukur.

 15. #135
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Antarsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  jam oliinter dhe bej kerkese per moderator tek forumi i futbollit.

  kam kohe te lir dhe mund te merrem shume gjate me forumin.

  kuptohet nese deshirojn bosat nese jo nuk ka problem se ate temen e interit e mbaj gjall vetem
  vari leshte

 16. #136
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Citim Postuar m par nga xhamia Lexo Postimin
  Nuk ke qellimi im qe me 100 her te behem mod. por thjesht e shkrujta se dyti her sepse nuk kam marr asnje pergjigje e mendova ndoshta ka kalu pa u vene re kerkesa ime .

  Kalofsh nje nate te bukur.
  Nuk eshte e thene te marresh pergjigje.

 17. #137
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime
  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Nuk eshte e thene te marresh pergjigje.
  Nuk do ishte mire Darius tu kthehej pergjigje poz. apo neg. qofte secilit anetar qe ben aplikim? Nuk e di. E shikoj si rruge me te mire si anetare te te njejtit forum qe jemi.
  Feelings change - memories don't.

 18. #138
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Citim Postuar m par nga dea_07 Lexo Postimin
  Nuk do ishte mire Darius tu kthehej pergjigje poz. apo neg. qofte secilit anetar qe ben aplikim? Nuk e di. E shikoj si rruge me te mire si anetare te te njejtit forum qe jemi.
  Dea se vendos une ate gje. Ashtu ka qene prej kohesh dhe asaj i bindem dhe une.

 19. #139
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 7 postime
  Une dua t bhem moderator i ruajtjes s drejtshrimit dhe pastrimit t injorantve.

  Bashkangjitur do t gjeni CV time dhe Cover Letter (fatkeqsisht n gjuhn Angleze).
  Skedart e Bashkngjitur Skedart e Bashkngjitur

 20. #140
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga dea_07 Lexo Postimin
  Nuk do ishte mire Darius tu kthehej pergjigje poz. apo neg. qofte secilit anetar qe ben aplikim? Nuk e di. E shikoj si rruge me te mire si anetare te te njejtit forum qe jemi.
  Aplikimet lexohen nga stafi i forumit dhe t gjitha aplikimet merren n konsiderat nga stafi administrativ. Ndonjher ndodh q stafi t kontrolloj antart nga momenti q ato aplikojn sepse nuk mund t kontrollojm t gjith antart e forumit dhe sapo ai/ajo t bj krkes t marr prgjigje pozitive/negative.

  Ka plot raste aplikimi ku antart marrin menjher prgjigje negative. Psh. aplikimi q ka br oliinter, ai merr direkt prgjigje negative sepse para disa kohsh sht prjashtuar nga forumi pr prdorimin e fjalorit banal. Ka ofenduar antart/stafin e forumit.  T gjitha krkesat shqyrtohen, mos u bni merak...
  Jeta ime, mban emrin e saj..

Faqja 7 prej 17 FillimFillim ... 56789 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Gjuha shqipe po vritet pa mshirshm! A po shkojm drejt humbjes s gjuhs?
  Nga projekti21_dk n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 168
  Postimi i Fundit: 28-05-2009, 17:57

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •