Close
Faqja 6 prej 17 FillimFillim ... 4567816 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 120 prej 321
 1. #101
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Antarsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me kete qe shkruajte ti sigurisht .................... qe avash se mos te te bejne mod.hahahah:P
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 2. #102
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Preng Sherri Lexo Postimin
  E paraqes Krkesn time pr Moderator ndrsa sa i prket kushteve besoj q i plotsoj ngaq kam t kryer shkolln filestare pastaj at mesatare dhe n fund Universitare!
  Un dua t jem moderator vetm n nj Rubrik:
  KOMUNITETI MUSLIMAN!
  Pse akoma s'mora prgjigje pr kt krkesn time?

 3. #103
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-10-2006
  Postime
  996
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Preng Sherri Lexo Postimin
  Pse akoma s'mora prgjigje pr kt krkesn time?
  Po ti si mund te jesh moderator te komuniteti musliman , kur nuk je musliman ?.
  Pastaj aty jan dy moderator dhe nuk nevoiten me shum.
  Urrejtja ndaj armikut, dyfishon forcn e nj populli

 4. #104
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Antarsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,969
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Preng Sherri Lexo Postimin
  Pse akoma s'mora prgjigje pr kt krkesn time?
  E ke problem ti po te bej edhe une kerkese per moderator tek forumi mysliman e shohim kush fiton ne nje gare te lire e demokratike ?
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 5. #105
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga celyy Lexo Postimin
  Po ti si mund te jesh moderator te komuniteti musliman , kur nuk je musliman ?.
  Pastaj aty jan dy moderator dhe nuk nevoiten me shum.
  Ktu mir e ke sepse un jam shqiptar, me fe e me kanun! Por t studiosh fet e t tjerve si t arabve, europianve, budistve sht njsoj si t studiosh Kimi, fizik, gjeografi!
  Pra, sduhet t jesh patjetr arab pr t moderuar n temn pr fen arabe!

 6. #106
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Hyj-Njeriu Lexo Postimin
  E ke problem ti po te bej edhe une kerkese per moderator tek forumi mysliman e shohim kush fiton ne nje gare te lire e demokratike ?
  Po si gjithnj: fiton kuantiteti e jo kualiteti!

 7. #107
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  Citim Postuar m par nga StterollA Lexo Postimin
  [*]Te jeni i/e moshes +18 vjec
  Jam ne moshen e duhur
  [*]Te jeni frekuentues te rregullt te forumit per nje periudhe +6 muajsh.
  frekuentues i rregullt per 3 vjet rradhazi.
  [*]Te frekuentoni rregullisht nenforumin qe kerkoni te moderoni duke kontrubuar me artiktuj, shembuj, e opinionet tuaja
  Me sa kam dhe do kem mundesi.
  [*]Te keni njohuri mbi lemine qe permbeledh nenforumi
  Patjeter
  [*]Te jeni familjarizuar me Rregullat e Forumit
  Do ta studioj ne thellesi.
  [*]Te jeni serioze dhe respektoni ato rregulla
  As qe behet fjale qe po
  [*]Te keni fituar respektin e anetareve tjere
  Them se ne nje fare mase e kam fituar, uroj mos ta humb.
  [*]Te jeni te afte te komunikoni me anetaret e thjeshte dhe te zgjidhni probleme potencjale
  As qe diskutohet kjo.
  [*]Te jeni kreativ, entuziast dhe te afte te punoni ne grup me anetaret tjere te stafit
  Mezi pres te punoj me anetaret e tjere te stafit.


  Tani duke pat parasysh ato kriteret me siper, do kisha deshire te moderoja ne nje ose me shume nenforume, listen e te cileve po e jap me poshte:
  • Toleranca Fetare
  • Agnosticizem dhe Ateizem
  • Filozofi, Sociologji dhe Psikologji
  • Tema Shoqerore
  • Informatike dhe Internet


  Faleminderit.

 8. #108
  Proud to be Kosovare
  Antarsuar
  11-07-2008
  Vendndodhja
  Ne vendin e romantizmit haha
  Postime
  54
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  I plotesoj kushtet te jem moderatore une ?
  Jeto!

 9. #109
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Faleminderit pr aplikimet q keni br, s shpejti do t njoftoheni me mesazhe private.

  Gjith t mirat.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 10. #110
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  Faleminderit pr aplikimet q keni br, s shpejti do t njoftoheni me mesazhe private.

  Gjith t mirat.
  Hiq dika s'po mund t besoj!
  ka s'b vaki( ka's ndodh)

 11. #111
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga Preng Sherri Lexo Postimin
  Hiq dika s'po mund t besoj!
  ka s'b vaki( ka's ndodh)
  Komuniteti Musliman moderohet nga dy moderator dhe stafi nuk e sheh t nevojshm shtimin e nj moderatori t tret n at pjes t forumit.


  Gjith t mirat.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 12. #112
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  Komuniteti Musliman moderohet nga dy moderator dhe stafi nuk e sheh t nevojshm shtimin e nj moderatori t tret n at pjes t forumit.


  Gjith t mirat.
  Ani , ani por un vullnetarisht do ta bja kt gj! Pastaj nse jan dy ( si pun Jurie sht i dshirueshm numri tek) dhe nse hasin n vshtirsi pr t sjel vendime, me vota dalin baras: n kt mnyr i treti sht i mirseardhur!
  Mendohuni pak para se t vendosni si latint e vjetr: tre her mat nj her prej!
  Nse nuk m zgjedhni mua, pr t moderuar te Komuniteti Musliman, s paku; a kam t drejt ankese dhe n cilat instanca?
  Me kt rast do t dshiroja q INA Ramen ta ljm mnjan ngaq n koh t fundit ka me se t merret?

  Pushime t kndshme pr gjith besimtart e devotshm siQ jam un!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Preng Sherri : 19-07-2008 m 06:43

 13. #113
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  I gjith stafi i Forumit Shqiptar bn pun vullnetare.

  Forumi q krkon t bsh pjes moderohet nga 2(dy) moderator, 1(nj) administrator, 2(dy) supermoderator. Moderatort respektojn vendimet e njeri-tjetrit dhe nse kan ndonj problem ku mendimet e tyre nuk prputhen kontaktojn me administratorin apo supermoderatort q moderojn n at forum.

  Lidhur me ankesn nuk e shoh t arsyeshme pasi nuk jemi t detyruar t t shtojm mod.


  Gjith t mirat n vazhdim.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 14. #114
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  I gjith stafi i Forumit Shqiptar bn pun vullnetare.

  Forumi q krkon t bsh pjes moderohet nga 2(dy) moderator, 1(nj) administrator, 2(dy) supermoderator. Moderatort respektojn vendimet e njeri-tjetrit dhe nse kan ndonj problem ku mendimet e tyre nuk prputhen kontaktojn me administratorin apo supermoderatort q moderojn n at forum.

  Lidhur me ankesn nuk e shoh t arsyeshme pasi nuk jemi t detyruar t t shtojm mod.


  Gjith t mirat n vazhdim.
  Ani pra a bn te rubrika e Kuzhins?
  Nuk bn mor kshtu, me pru vendime si me kan ndonj gjykats nga Iraku; menjher njerzit n varje!
  Edhe Ju duhet me ua dhn njerzve ( mua) rastin pr me moderue te Komuniteti Musliman sepse pa ua dhn " njerezve rastin" Ju se dini se si moderon ai! Pasi s'po ma jepni rastin si keni mundsi t dini se si moderoj un?
  Ju merrni Ardit Gjebren edhe Ardi Krastn bni bashk dhe prap se prap s'do t munde t moderojn m "mir se un".
  Edhe un kt krkesn time e kam br nga presionet e shumta q m kan br Komuniteti Musliman duke mu lutur q t jem " prijs dhe moderator" i tyre!
  Un e kam pranuar krkesn e tyre me knaqsi!
  Pranone edhe Ju timen?
  P.S.
  A ka mundsi disi me ndonj Konto bankare dikund sa pr adet?

 15. #115
  USAlbania
  Antarsuar
  27-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Edhe me 172 postime behesh moderator ?

  http://forumishqiptar.com/member.php?u=36438

 16. #116
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga Coca-Cola Lexo Postimin
  Edhe me 172 postime behesh moderator ?

  http://forumishqiptar.com/member.php?u=36438
  Nuk shoh ndonj problem n kt mes.

  Moderator nuk bhen ata antar q kan shum postime.

  Moderator shtohen ata antar q i prkushtohen vrtet forumit q krkojn t mbulojn. Antari n fjal i prmbush t gjitha kriteret e vendosura nga stafi pr t qn moderator.


  Gjith t mirat.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 17. #117
  USAlbania
  Antarsuar
  27-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  Nuk shoh ndonj problem n kt mes.

  Moderator nuk bhen ata antar q kan shum postime.

  Moderator shtohen ata antar q i prkushtohen vrtet forumit q krkojn t mbulojn. Antari n fjal i prmbush t gjitha kriteret e vendosura nga stafi pr t qn moderator.


  Gjith t mirat.

  Kriteriumi per Moderatoret:

  * Te jeni i/e moshes +18 vjec
  * Te jeni frekuentues te rregullt te forumit per nje periudhe +6 muajsh.
  * Te frekuentoni rregullisht nenforumin qe kerkoni te moderoni duke kontrubuar me artiktuj, shembuj, e opinionet tuaja
  * Te keni njohuri mbi lemine qe permbeledh nenforumi
  * Te jeni familjarizuar me Rregullat e Forumit
  * Te jeni serioze dhe respektoni ato rregulla
  * Te keni fituar respektin e anetareve tjere
  * Te jeni te afte te komunikoni me anetaret e thjeshte dhe te zgjidhni probleme potencjale
  * Te jeni kreativ, entuziast dhe te afte te punoni ne grup me anetaret tjere te stafit  Thjesht jam kurrioz te di si i ka permbush keta kriteriume qe kam nenvizur me te zeze ?

 18. #118
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  T shqetson fakti se ai sht br mod.?

  1. Temat e hapuar nga antari: http://forumishqiptar.com/search.php?searchid=2195740 , tregojn se sht kreativ pr forumin n fjal. Pra ka pasuar forumin me informacione.
  2. Postimet e bra nga antari http://forumishqiptar.com/search.php?searchid=2195743 tregojn sesa i prkushtuar sht ndaj forumit.
  3. Rregullat nuk i ka thyer ndonjher.
  4. T fitosh respektin e antarve nuk do t thot t fitoj respektin tnd q var hundt kur ju a ka br t qart se nuk lejohen reklamat apo pirateria n forum, por respektin e qindra antarve q lexojn (prfshi ktu edhe respektin tim).

  Shkurt, nuk ju ka krkuar njeri t luani rolin e avokatit pse filani shtohet mod. Thjesht, stafi e sheh t arsyeshme shtimin e tij. Kaq!

  Gjith t mirat e shpresoj t mos t vin m ide t uditshme n kok.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 19. #119
  USAlbania
  Antarsuar
  27-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  T shqetson fakti se ai sht br mod.?

  1. Temat e hapuar nga antari: http://forumishqiptar.com/search.php?searchid=2195740 , tregojn se sht kreativ pr forumin n fjal. Pra ka pasuar forumin me informacione.
  2. Postimet e bra nga antari http://forumishqiptar.com/search.php?searchid=2195743 tregojn sesa i prkushtuar sht ndaj forumit.
  3. Rregullat nuk i ka thyer ndonjher.
  4. T fitosh respektin e antarve nuk do t thot t fitoj respektin tnd q var hundt kur ju a ka br t qart se nuk lejohen reklamat apo pirateria n forum, por respektin e qindra antarve q lexojn (prfshi ktu edhe respektin tim).

  Shkurt, nuk ju ka krkuar njeri t luani rolin e avokatit pse filani shtohet mod. Thjesht, stafi e sheh t arsyeshme shtimin e tij. Kaq!

  Gjith t mirat e shpresoj t mos t vin m ide t uditshme n kok.
  Na falni, krkimi nuk pati rezultate. Ju lutem provoni fjal t tjera.

  Na falni, krkimi nuk pati rezultate. Ju lutem provoni fjal t tjera.


  Si mund te fitohet respekti me 150 postime ?


  Thjesht ne jemi te interesuar te dime se cka nodh ne forum. Nese mendoni se ne ketu jemi robot per te shtypyr vetem ne tastiere apo ju mendoni se eshte vetem ''pune stafi'' atehere gaboheni. Shendrojeni ne forum famlijar shoqeror dhe kerceni valle. Ju duhet te jeni me te hapur dhe me mikprites me anetaret hiqeni prej vetes at kryenaltsine pasi jemi ne ata qe e mbajme te gjalle forumin.

 20. #120
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Shtyp ktu: http://forumishqiptar.com/member.php?u=36438 dhe krko mbi temat e hapura dhe t bra nga antari.

  Ku qndron problemi pr shtimin e tij si moderator?
  Jeta ime, mban emrin e saj..

Faqja 6 prej 17 FillimFillim ... 4567816 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Gjuha shqipe po vritet pa mshirshm! A po shkojm drejt humbjes s gjuhs?
  Nga projekti21_dk n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 168
  Postimi i Fundit: 28-05-2009, 17:57

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •