Close
Faqja 3 prej 17 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 321
 1. #41
  Moderator Maska e Pratolini
  Antarsuar
  10-01-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  724
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 her n 1 postim
  Kerkoj te aplikoj per moderator ne pjesen Filozofi-Psikologji.

  Shume fjale nuk po them sepse ndoshta jane te teperta. Pretendoj qe kerkesa ime te merret parasysh dhe angazhohem te sjell ndryshime te rendesishme ne ate pjese te forumit.
  Gjithmone kam qene i idese qe nje moderator nuk duhet thjesht te fshije apo ndryshoje disa mesazhe te forumit. Pa dyshim qe per te qene gjithmone koherent dhe atraktiv, forumi duhet te jete ne ndryshim te vazhdueshem per t ju pershtatur sa me mire kerkesave te anetareve.

  Pres pergjigje !

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  35
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Pershendetje !!!

  SI ma keni kaluar njehere mire ju kam!!


  Meqe Jam nje Antar, qe e frekuentoj shum shpesh F/Shqiperia, dhe mu mbush Mendja me ber nje kerkes per tu ber mod, ne kete forum , do doja qe te behesha tek keto dy tema, Bashkpatriott e mi n bot , dhe Prshndetje dhe urime .

  Me pak fjale jam aktiv dhe i dobishem per shoqerine Virtuale


  ajde mendoheni iher per hajer  Emri: BaLLaKumi
  Mbiemri: BABA
  Datelindja: 17/04/1984
  Vendlindja: Elbasan
  Vendndodhja: Shqiperi (elbasan)
  Profesioni: Turist
  Syte: trengjyrsh
  Gjatesia: 1.87
  Hobi: Casino  Respekt BABA.
  Ndryshuar pr her t fundit nga BaBa : 19-06-2007 m 18:15
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 3. #43
  Moderator Maska e Pratolini
  Antarsuar
  10-01-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  724
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 her n 1 postim
  Me falni por nuk ju duket dhe ju se po vonohen pak keto procedurat ???
  Dua te them, nese eshte problem konsensusi ( sepse moderatoret duhet te jene konsensual sipas sugjerimeve te organizmave nderkombetare), atehere le te fillojme negociatat, megjithese kam frike se edhe ketu Fatos Nano do fitonte.

  Ps : Po mundet sa me shpejt pergjigje ju lutem ! Respekte

 4. #44
  ...beyond Maska e Alienated
  Antarsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga Pratolini
  Kerkoj te aplikoj per moderator ne pjesen Filozofi-Psikologji.

  Shume fjale nuk po them sepse ndoshta jane te teperta. Pretendoj qe kerkesa ime te merret parasysh dhe angazhohem te sjell ndryshime te rendesishme ne ate pjese te forumit.
  Gjithmone kam qene i idese qe nje moderator nuk duhet thjesht te fshije apo ndryshoje disa mesazhe te forumit. Pa dyshim qe per te qene gjithmone koherent dhe atraktiv, forumi duhet te jete ne ndryshim te vazhdueshem per t ju pershtatur sa me mire kerkesave te anetareve.

  Pres pergjigje !
  Je anetaresuar me date: 11-01-2007 dhe po kerkon moderimin me date 15-06-2007!
  Kot per kuriozitet, te te pyes - lexove gje ca thoshin rregullat ne hyrje te kesaj teme. Te kesh frekuentuar forumin per me shume se 6 muaj o mik! Prit dhe nje muaj dhe mbase te japin nje pergjigje!

  Se paku s'e bere si ne ate forumin tjeter ku konkurove te njejten dite qe u regjistrove ne te!
  Koha sht e maskarenjve
  Por atdheu i Shqiptarve

 5. #45
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga Alienated
  Je anetaresuar me date: 11-01-2007 dhe po kerkon moderimin me date 15-06-2007!
  Kot per kuriozitet, te te pyes - lexove gje ca thoshin rregullat ne hyrje te kesaj teme. Te kesh frekuentuar forumin per me shume se 6 muaj o mik! Prit dhe nje muaj dhe mbase te japin nje pergjigje!

  Se paku s'e bere si ne ate forumin tjeter ku konkurove te njejten dite qe u regjistrove ne te!

  Deshire te kete se heret a vone do e braktise vete po he. U duket moderimi pushtet cunave dhe gocave Harroni qe ktheheni ne nje forme apo ne nje tjeter shenjestra te fyerjeve te anetareve dhe njekohesisht pastrues mjaft te mire ne koridoret e forumit. Mendoni mire cfare kerkoni pastaj turruni me yxhym.


  Dito.

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-05-2007
  Postime
  202
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Vetem piken e dyte te kerkesave nuk plotesoj, pra aspektin gjashte mujor te te qenit i antaresuar ne forum. Sidoqofte po bej nje kerkese per te qene moderator ne nenforumet e letersise dhe temave shoqerore.
  respekte

 7. #47
  :)
  Antarsuar
  28-02-2006
  Postime
  188
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Meqenese e plotesoj dhe piken dy kerkesave , aplikoj (dhe do te isha e kenaqur edhe nese do te isha ne liste pritjeje), per moderim tek kategoria e Letersise.

  Faleminderit Stafit!

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pyes kot : pse duhet te jesh mbi 18?
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 9. #49
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-05-2007
  Postime
  202
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga adidu
  Vetem piken e dyte te kerkesave nuk plotesoj, pra aspektin gjashte mujor te te qenit i antaresuar ne forum. Sidoqofte po bej nje kerkese per te qene moderator ne nenforumet e letersise dhe temave shoqerore.
  respekte

  E terheq mbrapsht kerkesen, sepse nuk mendoj se jam i afte per te bere rolin e moderatorit.

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e mondishall
  Antarsuar
  28-11-2006
  Vendndodhja
  Ne Selanik te Greqise
  Mosha
  62
  Postime
  2,692
  Faleminderit
  0
  57 falenderime n 49 postime
  Oooh, pse ky ndrim mendjeje, pa u tharre ende boja, mik adidu? Nese s'e pranon rregulli, tjeter gje, po prit njehere se mos ndodh ndonje ndryshim ligjor per afatet dhe c'eshte me e rendesishmja, prit mendimet tona. Une psh jam dakord per ju, por edhe per *PaLmA*. Respekt mondishall

 11. #51
  :)
  Antarsuar
  28-02-2006
  Postime
  188
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga mondishall
  Oooh, pse ky ndrim mendjeje, pa u tharre ende boja, mik adidu? Nese s'e pranon rregulli, tjeter gje, po prit njehere se mos ndodh ndonje ndryshim ligjor per afatet dhe c'eshte me e rendesishmja, prit mendimet tona. Une psh jam dakord per ju, por edhe per *PaLmA*. Respekt mondishall

  He pra, Mondi...nuk e di as une, kush mund te kete ndikuar ne lekundshmerine e adidut. Mbase paska qene momenti i papershtatshem imi, per ti shkruar pas. Por ishte nje teme, qe e lexova rastesisht...duke ndjekur temat aq interesante hapur kohet e fundit prej tij. Gjithsesi, terheqja mu duk disi tekanjoze...dhe sidomos kur kemi parasysh, qe ketu shkruajne vetem ata qe jane mbi 18 vjec.

  P.s Respekte per ju Mondishall.
  Ju lexoj me kenaqesi.
  Palma.

 12. #52
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Kryetem: Aplikim pr Moderator (Tem me disa faqe 1 2 3)

  Lexime 6,007

 13. #53
  il capitano Maska e SKAFISTI_VL
  Antarsuar
  02-12-2003
  Vendndodhja
  n/a
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  //////
  Diktatura e stafit te FSH - KLIKO
  //////
  Ca do qe te heqi qafe sheqi ty ? lol
  " proud to be an Interista "

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  35
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime

  Wink

  Citim Postuar m par nga BaBa
  Pershendetje !!!

  SI ma keni kaluar njehere mire ju kam!!


  Meqe Jam nje Antar, qe e frekuentoj shum shpesh F/Shqiperia, dhe mu mbush Mendja me ber nje kerkes per tu ber mod, ne kete forum , do doja qe te behesha tek keto dy tema, Bashkpatriott e mi n bot , dhe Prshndetje dhe urime .

  Me pak fjale jam aktiv dhe i dobishem per shoqerine Virtuale


  ajde mendoheni iher per hajer  Emri: BaLLaKumi
  Mbiemri: BABA
  Datelindja: 17/04/1984
  Vendlindja: Elbasan
  Vendndodhja: Shqiperi (elbasan)
  Profesioni: Turist
  Syte: trengjyrsh
  Gjatesia: 1.87
  Hobi: Casino  Respekt BABA.  Pershendetje Stafi F.SH


  Po kemi si ju kam mire ?!?! Po he ca u ba per Aplikimin e babes sna dhat nje Pergjigje po mbush Postimi qe kam ber vitin (.


  Ajd se flasim kur tkeni kohe ndonje nga ju te stafit .  PS: ba sa i zan me pun qenka ky forumi jon re amani moj  Respekt BABA.
  Ndryshuar pr her t fundit nga BaBa : 06-08-2007 m 10:08
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e perdoruesi
  Antarsuar
  28-07-2007
  Vendndodhja
  ku te jete e nevojshme
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje pasi kam pare se si funksionon ky forum vendosa te antaresohem dhe shum shpejt te behem moderator ne keto nen forume Prezantoni Veten n Forum dhe Emigracioni .Kjo kerkese behet se e shof qe mund te jap dhe une ndihnen time ne kete forum pasi kam marre ne adminisrim nje qender interneti jam me shume i lidhur me internetin dhe keshtu mund tju ndihmoj ne nje fare menyre.

  Faleminderit

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 7 postime
  Me sa shof paska shume kohe qe nuk e kane vene re kete teme Admin dhe SMOD te forumit ndaj spo bej Aplikimin tim per moderator.

 17. #57
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Fakti qe smod apo admin nuk pergjigjen shpesh ne kete teme ska te beje me injorimin e kerkesave tuaja por thjesht me nje procedure qe ndiqet ne pranimin e moderatoreve te rinj. Nese brenda stafit te admin/smod bihet dakort per nje kandidature te caktuar atehere personi kontaktohet privatisht. Nese ka kundershtime ndaj nje kandidature ne te njejten menyre ai/ajo perseri kontaktohen privatisht me mesazhin e refuzimit. Pastaj ka dhe nje dicka tjeter, jo gjithmone forumi ka nevoje per moderatore te rinj. Ka raste kur kerkesat tuaja jane te panevojshme per momentin dhe pergjigja vjen kur lind nevoja per moderatore te rinj. Nuk eshte aspak mosperfillje apo injorim, thjesht praktike 'pune' ne forum.

 18. #58
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  jam mbi 18 vjeq dhe e frekuentoj shum nen forumin bota shpirterore perkatesisht nen forumin musliman .
  cila eshte arsyja pse dua te behem eshte sepse ne kete nenforum mbizotron vetem nje ide . e ajo ide eshte e moderatorit dhe qdo shkrim qe nuk i pelqen e fshin dhe kjo nuk eshte ne rregull dhe dua qe te korigjoj kete sepse nuk mund gati asnjeri prej anetarve te shkruaj sidomos per shkenc .
  besoj se do te mund te jap pergjigje nese me kerkohet po jo vetem nga un po ne bashkpunim te plote edhe me moderatoret tjere
  e pres pergjigjen tuaj .
  kalofshi mir

 19. #59
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  qaq shum po pertoni te me ktheni pergjigje a
  veq dy fjal po ose jo ska ma shum per kete pyejte qe ju qova un

 20. #60
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Xhamia mjafton t lexosh postimin e br nga Darius dhe do ta kuptosh pse nuk ke marr prgjigje. Nuk sht e nevojshme t postosh 2 her pr t njjtn krkes.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

Faqja 3 prej 17 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Gjuha shqipe po vritet pa mshirshm! A po shkojm drejt humbjes s gjuhs?
  Nga projekti21_dk n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 168
  Postimi i Fundit: 28-05-2009, 17:57

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •