Close
Faqja 2 prej 17 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 325
  1. #21
    PermaTar Forever... Maska e Sy_Jeshili{21}
    Anëtarësuar
    20-10-2005
    Vendndodhja
    Ne Usa
    Postime
    45
    Pershendetje

    Duke lexuar rregullat e pergjithshme per moderator, edhe une shpreha deshiren qe t'ju bashkanngjitem juve ne moderim.

    Kam lexuar me vemendje te gjithe ato rregulla dhe mendoj se mund te ndihmoje ne mirembajtjen sa me te mire te forumit.

    Do doja te ndihmoj rubriken e prezentimeve ku jane edhe shumica e posteve dhe temave dhe mendoj se andej duhet te kete nje kontroll pak me te madhe.

    Shpresoj se kerkesa ime do te merret me seriozitet nga stafi i forumit dhe puna ime per kete komunitet qe kam bere dhe bej dua te vlersohet edhe ketu.

    Ju flm, Lazarti
    Plumbi Tregon Gjithmon Te Verteten

  2. #22
    .. Maska e km92
    Anëtarësuar
    24-08-2005
    Vendndodhja
    Kumanovë
    Postime
    4,210

    Smile

    Citim Postuar më parë nga Albo
    Na nevojitet ndihem ne moderimin e ketyre forumeve:

    - Sondazhe dhe Votime

    Te interesuarit, duhet qe te lexojne mesazhin e kreut ne kete teme perpara se te aplikojne, duke u njohur me kriteret e aplikimit. Nese mendoni se i permbushni ato, mund te bene kerkese si pergjigje ndaj kesaj teme.

    Albo

    Pershendetje Albo

    Pasi e pashe qe kerkohej mod tek Nenforumi Votime dhe Sondazhe desha te aplikoj edhe une per moderatore tek ai nenforum pasi edhe duhet nje kontroll me i madh atje dhe mendoj qe mund ta bej ate nqs keni mundesi te me ktheni pergjigje
    Shpresoj se ky aplikim per mod te merret para sysh nga stafi i F/Sh

    Flm

    Me rrepspekt Mariachi

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anëtarësuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    Pershendetje...

    Un e kam lene nje mesazh ketu, po me sa shof qenkan spastruar mesazhet dhe me duhet ta le dhe nje here...

    Jam i interesuar per MODERATOR ne nen-forumin LOJRA NE KOMPJUTER, VOTIME DHE SONDAZHE dhe FUTBOLLI ... Shpresoj qe te pakten ne nje nga keto nen-forume te kete nje vend te lire.

    Po le dhe disa te dhena te miat :

    Emri : LEDIO
    Mosha : 21 e gjysem
    Vendodhja : Bukuresht

    Shume i apasionuar pas sportit dhe lojrave ne PC

    Hajt gjith te mirat ...

    P.S Dhe nese nuk merret parasysh kerkesa, te pakten lini nje mesazh ketu ose ndonje MP do bente mire .
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e leci
    Anëtarësuar
    14-01-2003
    Vendndodhja
    Goetheanum,Italy
    Postime
    1,742
    Kokashta.
    Do te kontaktojme me mp ne qofte se kerkesa juaj merret parasysh nga stafi.
    Kalofshi mire
    Quod timor cladis.
    Sed intuitum amet elit vitae est

  5. #25
    Moderator Maska e AdmiraL
    Anëtarësuar
    25-05-2004
    Vendndodhja
    Rheinfelden - Baden-Württemberg
    Postime
    759
    - Aktualitete Shoqerore (vizitor i rregullt dhe i respektuar ne te)
    - Sondazhe dhe Votime
    Pershendetje Albo.

    Keto te dyja mund te i mbaj dhe vetem pasi besoj dhe e di veten qe mundem.

    Kisha pase deshire dhe une qe te ju ndihmoj.Dhe pse kam pase gjithmone deshire qe te jem pjese e stafit tuaj por skam mundur.

    Info: Jam Nga Kosova.
    Mosha: 19+ vjec.
    Student.
    Forum rri gjith diten dhe naten deri dikur.

    Keshtu qe po nqse te nevoitem Albo me lajmro ne MP.

    HoteL-MadriD
    Forca MILAN - is Champion and only Champion!

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anëtarësuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    Pas sa kohesh merren parasysh keto kerkesat per MODERATOR. Edhe nese nuk ka pergjigje pozitive shkruani ketu te pakten qe ta dime dhe ne.

    Hajt kalofshi mire dhe po pres nje pergjigje por jo pas 2010-es :P
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  7. #27
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Une Kushtrim Alias RaPSouL kisha deshire te bej nje kerkes per moderator ne neneforumin e Prezantoni Veten në Forum po pati ndonje vend ju kisha lut per nje mod acc per mua po pati mundesi besoj se i plotesoj gjith regullat e lexuara me lart

    me respekt RaPSouL

  8. #28
    Akulli Maska e DiGiTeX
    Anëtarësuar
    30-04-2002
    Vendndodhja
    Diku Rreth Botes
    Postime
    368
    Aplikim
    ________________________________________
    Po ju bej nje C.V timen te shkurter ketu qe te njifemi pak me shume me te gjithe ju qe jeni ose aplikoni kerkesa per moderator.

    Emri:Ervis
    Mbiemri:Caushaj
    Vendelindja:Vlorë
    Vendebanimi:Vlorë [Momentalish]
    Mosha:20
    Hoby:Futbolli,Muzika,Mjekesia.

    Besoj se ky mini C.V i imi do tju mjaftoje per momentin,biles nqs ju kerkoni akoma me shume te dhena per mua une do te isha i gateshem tju jepja gjithcka qe do me kerkohej nga ju.

    Pasi lexova dhe postimin e Stterolla une mendoj se jam i denje per tu bere nje MOD i forumit shqiptar ne disa nen-forume.
    1-frekuentues i rregullt i Forumit, prej me shume se 2 vjet e gjysem me kete nickname qe kam tani,por dhe me perpara kam pasur nje nickname tjeter Vlonjat_shpirt -Me pelqen futbolli,muzika,mjekesia (por me sa shof asnjeri prej tyre nuk ka nevoje tani per tani per moderim,shpresoj qe te lirohet nonje vend)
    2-jam i apasionuar pas sporteve te ndryshme dhe besoj se do ta beje mesemiri punen e nje moderatori ne ato nen-forume,por kete gje po jua le juve ne dore te vendosni.
    3-megjithese dega e studimit eshte Mjekesi profilizuar [Gjinekologji], mund te them se deri tani, 80% e lendeve qe kam zhvilluar kane qene lende [ Biologji,kimi,anatomi,etj etj]
    -nuk jam racist, nuk i perkrah levizjet e ketij lloji,jam cun i shoqerueshem me te gjithe llojet e njerezve dhe sakrifikoj veten per ti ndihmuar te gjithe me se kam mundesi.
    4-jam shume i hapur per diksutim, deri ne ate pike kur diskutimi merr ngjyra ashpersie, mund te tregohem "i keq", ashtu sic mund te behet secili nga ne, por i evitoj keto situata.
    5-Kete kerkese po e beje meqenese une kam dhe disa viti anetar i staffit #shqiperia ne chatin e Albasoul Network,atje besoj se kam dhene dhe po jam kontribut te mjaftueshem keshtu qe deshroj qe dhe ne forum te jap kontributin tim sado i “vogoel” qofte ai.

    Mund te moderoj cilindo nga forumet e meposhtme!

    Albumi Fotografik
    Votime dhe Sondazhe
    Tema Shoqerore
    Kuzhina Shqiptare dhe e huaj
    Ekonomi & Biznes
    Futbolli

    Nuk dua t'ju duket e cuditshme nese nuk kam zgjedhur ndonje nga nenforumet te cilat une i quaj "te rendesishme", per vete faktin se te moderosh ne nje nga ato, duhet me te vertete perkushtim e paanesi, dhe per momentin, nuk do doja te zhgenjeja njeri!

    Nuk do jem kunder asnje prej ofertave ose propozimeve tuaja!

    Ju faleminderit per leximin e kesaj teme.
    Se shpejti....shpresoj,,, !!

    VISI !
    Ndryshuar për herë të fundit nga Lioness : 10-01-2007 më 22:29
    "Merrja te mirėn tė ardhmes, hidhja te keqen tė kaluarės"

  9. #29

    Post Kerkese Per Moderator

    Pershendetje Quhem Bruno 19 Vjec Se Shpejti 20.
    Jam Teper I Apasjunuar Mbas Sportit Edhe Do Kishja Shume Deshire Te Punoja Me Gjith Shpirt Per Kete Forum, Do Kishja Deshire Te Me Jepni Nje Shanc. Ne Forum Rrije Te Pakten 5 Ore Ne Dite Edhe Me Pelqen Shume Pasi Eshte Nje Argetim I Kendshem. Do Doja ju Thoja Qe Kam Nje Lloje Experience Me Forumet Pasi Me Pare Ne 2001 Ishja SuperModerator I Nje Forumi Anglez Por Un Jam Shqiptar Edhe Me Pelqen Te Shkruaj Shqip Prandaj Dhash Dorheqien Atje Nje Vit Me Pare Edhe Fillova Kerkimet Per Nje Website Shqipetar Edhe Nje Dite Gjeta Kete Edhe Ju Them Do E Kem Per Kenaqsi Te Bej Te Pamunduren Per Kete Website Ju Flm Edhe Respekte Te Gjith Stafit Te Forumit WwW.ForumiShqiptar.Com
    What Goes Around, Comes Around

  10. #30
    mos e luaj; I DEBUAR! Maska e qoska
    Anëtarësuar
    17-05-2004
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    837
    Ej pa ta provojme ta marrim kalane nga brenda tek nenforumi i informatikes.

    Si thoni i keni dy pare mend sa te me jepni mua moderator ne nenforumin e informatikes?!

    Apo edhe ketu duhet me kalu nga ai ekzistuesi :O.

    Hajt tung.

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e saimiri-uk
    Anëtarësuar
    13-01-2003
    Vendndodhja
    All over Albania
    Postime
    252
    Kerkese Per Moderator ose krijim i nje nyje Stervitje/ushtrime Gym!
    Do te kisha deshire te krijohej nje teme krejtesisht e re vetem per stervitje ne gym.
    Shkoj ne gym/palester rregullisht dhe dua te ndajme informacione rreth shendetit, stervitjes dhe mbajtjes se trupit ne forme. Kur sheq qe shume shqiptare kane hanger e jane anj dhe kane krijuar nje gome rezerve makine ne bark atehere kjo teme eshte teper e rendesishme. Mund te ndajme informacione dhe ndihmojme njeri tjetrit, frymezojme dhe fokusojme njeri tjetrin rreth stervitjes fizike.
    Obesity (dhjamosja) e shoqerise shqiptare eshte armiku i ri i mfshehur i shoqerise tone.
    Me renien e komunizmit dhe futjen e ekonominse se tregut te lire sasia e ushqimit u shtua ne vatrat shqiptare por tafmaqarlluku dhe babezia per te grene fazhdojne ne tiparet e karakterit shqiptar si ne kohen e komunizmit.
    Ketu ne UK ka shume individe te suksesshem financiarisht ne fusha te ndryshme te jetes, shume te pasur dhe kane lene mbas dore shendetin dhe sot e kesaj dita e derdhin krejt pasurine per te pasur shendetin perseri, por...?
    Keshtu qe jepini ndryshimit nje shans me kete teme inkurajuese!
    Pershendetje
    Ndryshuar për herë të fundit nga saimiri-uk : 27-03-2007 më 21:26

  12. #32
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17
    Citim Postuar më parë nga saimiri-uk
    Kerkese Per Moderator ose krijim i nje nyje Stervitje/ushtrime Gym!
    Do te kisha deshire te krijohej nje teme krejtesisht e re vetem per stervitje ne gym.
    Shkoj ne gym/palester rregullisht dhe dua te ndajme informacione rreth shendetit, stervitjes dhe mbajtjes se trupit ne forme. Kur sheq qe shume shqiptare kane hanger e jane anj dhe kane krijuar nje gome rezerve makine ne bark atehere kjo teme eshte teper e rendesishme. Mund te ndajme informacione dhe ndihmojme njeri tjetrit, frymezojme dhe fokusojme njeri tjetrin rreth stervitjes fizike.
    Obesity (dhjamosja) e shoqerise shqiptare eshte armiku i ri i mfshehur i shoqerise tone.
    Me renien e komunizmit dhe futjen e ekonominse se tregut te lire sasia e ushqimit u shtua ne vatrat shqiptare por tafmaqarlluku dhe babezia per te grene fazhdojne ne tiparet e karakterit shqiptar si ne kohen e komunizmit.
    Ketu ne UK ka shume individe te suksesshem financiarisht ne fusha te ndryshme te jetes, shume te pasur dhe kane lene mbas dore shendetin dhe sot e kesaj dita e derdhin krejt pasurine per te pasur shendetin perseri, por...?
    Keshtu qe jepini ndryshimit nje shans me kete teme inkurajuese!
    Pershendetje
    Po shpreh gadishmerine per te ndihmuar me moderimin dhe pasurimin e forumit te mjekesise?

    Albo

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e saimiri-uk
    Anëtarësuar
    13-01-2003
    Vendndodhja
    All over Albania
    Postime
    252
    Po shpreh gadishmerine per te ndihmuar me moderimin dhe pasurimin e forumit te mjekesise?
    Jo mjekesia eshte dicka me vete, dhe te krijonim nje teme Stervitje Fizike, Shendeti etj. Ku te diskutonim vetem per ushtrime ne palester. Ushtrime per shpatullat, krahet, abs (muskujt e barkut), kembet etj.
    Gjithashtu mund te sillnim informacione rreth ushqimeve dhe permbajtjen kalorike te tyre. Do diskutohet perse trejnimi fizik rregullisht ju mban trupin ne forme dhe zgjat jeten dhe cilesine e saj, ul stresin dhe merzitjen ne individe.
    Po te hapet si nenteme ne mjekesi nuk eshte e pershtatshme pasi mjekesia tingellon paksa shqetesuese dhe per njerez me probleme.
    Nuk duket e pershtatshme as tek sporti pasi aty vetem diskutohet rreth sporteve te huaja dhe shqiptar dhe jo rreth trejnimit fizik.
    Saimiri
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e King_Arthur
    Anëtarësuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
    Postime
    2,411
    pershendetje te gjitheve .

    meqe kam kohe qe perdor forumin shqiptar dhe jam nje antar i rregullt , jam administrator ne nje forum . jam moderator ne dy forume , kerkoja te me jepet nje shans dhe mua te jem moderator ne F/SHQIPTAR .
    fushat qe kerkoj te moderoj jane :
    sporti shqiptar
    politika

    jam i gatshem te jap ndihmesen time ne moderimin sa me mire te forumit

    ju faleminderit .

  15. #35
    R[love]ution Maska e Hyllien
    Anëtarësuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    Mobil Ave.
    Postime
    7,708
    Citim Postuar më parë nga saimiri-uk
    Jo mjekesia eshte dicka me vete, dhe te krijonim nje teme Stervitje Fizike, Shendeti etj. Ku te diskutonim vetem per ushtrime ne palester. Ushtrime per shpatullat, krahet, abs (muskujt e barkut), kembet etj.
    Gjithashtu mund te sillnim informacione rreth ushqimeve dhe permbajtjen kalorike te tyre. Do diskutohet perse trejnimi fizik rregullisht ju mban trupin ne forme dhe zgjat jeten dhe cilesine e saj, ul stresin dhe merzitjen ne individe.
    Po te hapet si nenteme ne mjekesi nuk eshte e pershtatshme pasi mjekesia tingellon paksa shqetesuese dhe per njerez me probleme.
    Nuk duket e pershtatshme as tek sporti pasi aty vetem diskutohet rreth sporteve te huaja dhe shqiptar dhe jo rreth trejnimit fizik.
    Saimiri
    Po ide shume e mire kjo. Jo vetem per stervitje normale, por dhe per arte te ndryshme si TaiChi, Karate, Taekwoondo apo dhe sporte te tjera. Fatkeqsisht nuk kam shume eksperience me keto me siper se sapo kam rifilluar perseri por ama di shume shqiptare qe kane arritur te dana 2 e rripit te zi, po patem ndonje ne forum mund te ndihmoj ose edhe po spaten do i terhiqet vemendja te ndihmoj. Me duket dicka shume me vlere, puna eshte vetem se kush do e mirembaj dhe perkthej ne shqip(sic ben Dariusi me shkencen psh).
    "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

  16. #36
    Administratore Maska e Fiori
    Anëtarësuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    Sugjerimet tuaja do të merren parasysh. Do diskutoj me supermoderatorët e forumit në lidhje me shtimin e një nënforumi ndoshta tek forumi i mjeksisë si dhe në lidhjen e shtimit të një moderatori tek sportet.

    Për më shumë informacione do ju dërgoj mesazhe private në ditët në vazhdim.


    Përshëndetje

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e saimiri-uk
    Anëtarësuar
    13-01-2003
    Vendndodhja
    All over Albania
    Postime
    252
    Sugjerimet tuaja do të merren parasysh. Do diskutoj me supermoderatorët e forumit në lidhje me shtimin e një nënforumi ndoshta tek forumi i mjeksisë si dhe në lidhjen e shtimit të një moderatori tek sportet.

    Për më shumë informacione do ju dërgoj mesazhe private në ditët në vazhdim.
    Faleminderit
    Mire do te ishte qe kjo nyje te mos humbiste ne nje nenteme thashethemesh sportive apo problemeve mjeksore por nejse ju e dini me mire. Nese duhet te paguajme ndonje fature per krijimin e temes dhe trafikun nuk ka problem, jua sjell ne poste cfaredo lloj shume!
    Tung

  18. #38
    i/e regjistruar Maska e King_Arthur
    Anëtarësuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
    Postime
    2,411
    Citim Postuar më parë nga Fiori
    Sugjerimet tuaja do të merren parasysh. Do diskutoj me supermoderatorët e forumit në lidhje me shtimin e një nënforumi ndoshta tek forumi i mjeksisë si dhe në lidhjen e shtimit të një moderatori tek sportet.

    Për më shumë informacione do ju dërgoj mesazhe private në ditët në vazhdim.


    Përshëndetje

    faleminderit per marrjen ne parasysh , shpresoj te caktohet me i miri .

  19. #39
    Administratore Maska e Fiori
    Anëtarësuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    Nga smod morra disa pergjigje dhe si perfundim vendosem mos hapnim nje nenforum te ri per keto arsye:

    Tani per tani shume tema nga ato te cilat kerkoni te diskutoni tek forumi i ri mbulohen tek forumi 'Bukuria dhe Estetika". Ai forum ka tema per dieten, kalorite etj Ndersa nq se doni te diskutoni fizikun nga aspekti shendetsor, mund ta beni kete gje fare mire tek forumi i mjeksisre. Dhe nq se doni ta diskutoni ne aspektin sportiv atehere fare mire mund te perdoren forumet e sporteve (shembull: Sporti neper Bote etj).

    Arsyeja kryesore per kete qendrim eshte fakti se hapja e nenforumeve per cdo lloj pasioni qe ka nje anetar do conte ne dublimin e temave te ndryshme.


    Duke shpresuar ne mirekuptim!

    Pershendetje,
    Fiori

  20. #40
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anëtarësuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248

    Pershendetje Stafi!

    Pershendetje te gjithe stafit te Forumit.Mbas 1 fare kohe pjesemarrjeje ne Forum po e bej edhe une kerkesen per tu bashkangjitur stafit tuaj.


    Temat te cilat frekuentoj me shume jane: Tema Shoqerore si edhe Ne kerkim te Romances.

    Ja edhe pak informacion rreth meje:

    Emri: Drini
    Mbiemri: Personal
    Datelindja: 25/01/1979
    Vendlindja: Fier
    Vendndodhja: Ravenna (Itali)
    Profesioni: Student ( Giurisprudenza) Drejtesi.

    Mendoj se do arrij edhe une te jap kontributin tim si Moderator ne kete forum edhe te behem pjese e Stafit Tuaj.

    Me Respekt Drini.

Faqja 2 prej 17 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Gjuha shqipe po vritet pa mëshirshëm! A po shkojmë drejt humbjes së gjuhës?
    Nga projekti21_dk në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 168
    Postimi i Fundit: 28-05-2009, 17:57

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •