Close
Faqja 13 prej 17 FillimFillim ... 31112131415 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 241 deri 260 prej 325
  1. #241
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    10-05-2006
    Postime
    3,344
    Citim Postuar më parë nga RaPSouL Lexo Postimin
    Të dha përgjigjen Darius, ishte një gabim i vogël drejtshkrimor.
    Mira qe te nxori Darius nga situata se ca do kishe bere i ziu ti ,po perdridheshe sa andej ,kendej .
    ____________________________

    Ps : Rrofsh Darius

  2. #242
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anëtarësuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    Nga ana juaj me duket se nuk shihet se ç'fare eshte duke ndodhur me nenforumin Toleranca Fetare ?? Kendej nga une po.

    Aplikojë edhe nje here per moderator tek Toleranca Fetare, me lejoni te jem vetem nje jave, dhe do e shiheni se si shkojn gjerat.
    Ky nenforum eshte mbushur me ofendime dhe sharje !!!
    Burri 1 X flet !

  3. #243
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    si nuk e bona nji lutje per mod.

    u plakem puntor te socializmit

  4. #244
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anëtarësuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    * Te jeni i/e moshes +18 vjec
    * Te jeni frekuentues te rregullt te forumit per nje periudhe +6 muajsh.
    * Te frekuentoni rregullisht nenforumin qe kerkoni te moderoni duke kontrubuar me artiktuj, shembuj, e opinionet tuaja
    * Te keni njohuri mbi lemine qe permbeledh nenforumi
    * Te jeni familjarizuar me Rregullat e Forumit
    * Te jeni serioze dhe respektoni ato rregulla
    * Te keni fituar respektin e anetareve tjere
    * Te jeni te afte te komunikoni me anetaret e thjeshte dhe te zgjidhni probleme potencjale
    * Te jeni kreativ, entuziast dhe te afte te punoni ne grup me anetaret tjere te stafit
    Jam shume i sigurt se i plotesoj gjitha keto kushte per moderator ne foruminshqiptar.
    Aplikoj edhe nje here per moderator per tek Toleranca Fetare ose Komuniteti Musliman, me shprese se kesaj here do marr nje pergjegje perfundimtare.


    The_Capital.
    Burri 1 X flet !

  5. #245
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,509
    A ka nai ven bosh per moderator?...Apo eshte krize edhe ketu ne forum....

  6. #246
    i/e regjistruar Maska e busavata
    Anëtarësuar
    22-10-2008
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    4,023
    Citim Postuar më parë nga busavata Lexo Postimin
    unë i plotsoj të gjitha kushtet për moderator tek nen-forumi Muzika Botrore ...

    dy here e kam shpreh dëshiren , edhe jan fshi postimet ... kjo asht hera e tretë edhe e fundit ...


    p.s. ma të mirë per ket nen-forum nuk mundeni me gjet

    ju faliminderoj për vendimin qe do ta merni ...
    pse nuk po pergjigjeni !!???

  7. #247
    U detyrova te fshija pothuajse nje faqe te tere me pergjigje. Ju lutem mos e ktheni dhe kete teme ne avazin tuaj te chit chatit. Ata antare qe njihen si ekzemplare te komenteve vend e pa vend, qe prishin vazhdimisht temat me chit chate nuk do jene kurre pjese e stafit. As mos u lodhni te kerkoni.

  8. #248
    Agnosticizem dhe Ateizem

    Pershendetje
    Revolution 1848

  9. #249
    i/e regjistruar Maska e The_Capital
    Anëtarësuar
    09-12-2009
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    1,366
    Citim Postuar më parë nga STEPHENN Lexo Postimin
    Agnosticizem dhe Ateizem dhe une meqe Eurostar nuk eshte ne ate nivel timin ! Flm
    Mos te lutem !

    Njera prej kushteve per t'u bere admin.
    E ploteson t'i kete ?!

    * Te jeni frekuentues te rregullt te forumit per nje periudhe +6 muajsh.
    Burri 1 X flet !

  10. #250
    Perjashtuar Maska e Deni_Boy
    Anëtarësuar
    19-10-2005
    Vendndodhja
    Milano
    Postime
    2,322

    Kerkes Per Moderator

    Kriteriumi per Moderatoret:

    Te jeni i/e moshes +18 vjec - 20 Vjeç
    Te jeni frekuentues te rregullt te forumit per nje periudhe +6 muajsh. - 5 Vjet
    Te frekuentoni rregullisht nenforumin qe kerkoni te moderoni duke kontrubuar me artiktuj, shembuj, e opinionet tuaja - Rregullisht cdo dit, me shum mbasdite pasi jam ne pun
    Te keni njohuri mbi lemine qe permbeledh nenforumi - I kam lexuar me qindra her
    Te jeni familjarizuar me Rregullat e Forumit - Gjithashtu
    Te jeni serioze dhe respektoni ato rregulla - I respektoj, skam marr ndonjeher verejtje
    Te keni fituar respektin e anetareve tjere - Mendoj se e kam fituar, perderisa kam nje reputacion te madh ne forum


    Cfare te shkruaj ne aplikim?

    -Cilin nenforum keni deshire te moderoni. - Tek nenforumi i Humorit Shqiptar - Lojra dhe rebuse



    Pak info nga vetja

    Emri: DeniS
    Mosha: 20
    Vendëlindja: Tirane
    Vendëbanimi: MilanO
    Online: 8 - 12 or ne dit !

    ps: shpresoj që Admin & Smod ta marrin parasysh kërkesën time, pasi jam ndër antarët e vjeter të forumit !

    Gjith të mirat.
    deniboy

  11. #251
    Uroj qe Denisi te shtohet Moderator,pasi e njoh personalisht ne jeten reale.

    Mendoj se e merito te jet pjes e stafit sepse e merito vertet ne cdo aspekt.

    Per mua jam PRO shtimit Te deniboy moderator te nen forumet i Humorit Shqiptar - Lojra dhe rebuse.

    Gjith te mirat!
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  12. #252
    i/e regjistruar Maska e alketi83
    Anëtarësuar
    28-06-2010
    Postime
    3,611
    Citim Postuar më parë nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
    Uroj qe Denisi te shtohet Moderator,pasi e njoh personalisht ne jeten reale.

    Mendoj se e merito te jet pjes e stafit sepse e merito vertet ne cdo aspekt.

    Per mua jam PRO shtimit Te deniboy moderator te nen forumet i Humorit Shqiptar - Lojra dhe rebuse.

    Gjith te mirat!
    Gjithashtu e perkrah kete qe tha Angel69, vertet nuk e njoh personalisht por me duket

    nje njeri me prespektiv dhe me pasion reth faktit qe do te behet moderator

    i nenforumit te Humorit Shqiptar - Lojra dhe rebuse . . .

  13. #253
    Kerkesat per moderator ne Forumin Shqiptar nuk jane te njejta me kerkesat per operator chati ku mbeshteten kandidaturat nga antaret. Nuk ka nevoje per shprehje simpatie apo aprovuese nga antaret apo moderatoret e tjere. Ate e vendosin smod dhe admin sipas vezhgimit qe i bejne nje antari, kontributit te tij ne forum dhe seriozitetit qe ka treguar. Mos shkruani me komente mbeshtetese se nuk merren fare parasysh.

  14. #254
    Shprehi deshiren qe te behem moderator tek Komuniteti musliman.
    "Shqiptar, Elhamdulilah"

  15. #255

  16. #256
    Citim Postuar më parë nga Darius Lexo Postimin
    Ti ske per tu bere moderator kurre !!!
    Nuk eshte pergjigje kjo, un te pyeta se pse !
    Eshte e patolerueshme qe njerez si pa-doreza ta ndytin ate rubrik !
    Eshte gjithashtu per keqardhje qe u jep perkrahje ketyre ekstremisteve !
    "Shqiptar, Elhamdulilah"

  17. #257
    Ai nenforum i ka dy moderatore qe e kryejne me se miri punen e tyre. Ska nevoje per moderatore te tjere. Tjetra, ti sje per moderator. Te mungon toleranca, je ekstremist dhe ske as taktin me te vogel per te komunikuar me antaret. Keto mjaftojne si arsye qe te mos behesh kurre moderator. Tani mjaft me kerkese llogarie se sjam i detyruar te te kthej pergjigje. Bere nje kerkese, more nje pergjigje. Ska vend per komente.

  18. #258
    Mundet JU LUTEM te vini nje moderator tek nenforumi ateist/agnostik? E di qe aty ka moderator, por do duheshe dikush tjeter me aktiv, nuk po them te hiqni ata qe nuk jane aktiv, por te pakten te shtoni dikend aktiv. Ai nenforum eshte bere me aktivi, edhe eshte e pamundur te komunikosh me dikend pa t'i hipur nervat ata ne maksimum, sepse ne ate nenforum bejne propagande fetare, edhe kjo bie ndesh me rregullat baze te atyre nenforumeve, edhe nuk ndodh asgje. Pastaj fillojne nervat edhe fyerjet, sepse nuk duroj dot qe nje psikopat me miq imagjinar te me thote qe jam njeri i felliqur sepse nuk besoj ne mikun e tij imagjinar Zotin. Nese nuk e bene askush ate pune, e beje une, une shkruaj cdo dite. Jam 18 vjec prej 35 vitesh , i kam 875 pike reputacioni, nuk di tjeter, nejse nuk kam qejf t'i fyeje ata kalamaj, por vetem acarohem kur ata me quajne serb sepse flas Shqip, ndersa ata qe flasin Arabisht na qenkan shqiptar, aty ja filloj me fyerjet une sepse faktikisht kjo eshte tamam tallje tr@pi. Ju lutem me jepni pergjigje.
    IN INFERIS MELIUS EST REGNARE QUAM IN COELIS SERVIRE

  19. #259
    el kafirun Maska e chino
    Anëtarësuar
    04-02-2008
    Postime
    4,952
    Erdha te perseris aplikimin tim per moderator tek komuniteti musliman.

    A jemi popull i madh a jo? Po, pra. Atehere na takon te behemi te paret, te cilet ne krye te nenforumit musliman e vejne kaurrin me te madh te shqiptareve pas leke zakarias.

  20. #260
    Kosovë e Shqiperi nje Maska e aska_peja
    Anëtarësuar
    30-01-2006
    Vendndodhja
    gjermani
    Postime
    362
    A ka mundesi une mu bo moderator baco? Valla e kom meritu, qdo dit ka 10 or ne forum, edhe tana te perjashtojn pi forimt njo 10 dit pa faj.
    Po njo 5 a gjasht moderatorve ja u kom qu kaj lutje memi shly te gjitha postimet, me ma mshel adresen komple se po du mu largu, nuk reagon kerkush, ateher bonemni moderator baco, e kom fitu sigurt

Faqja 13 prej 17 FillimFillim ... 31112131415 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Gjuha shqipe po vritet pa mëshirshëm! A po shkojmë drejt humbjes së gjuhës?
    Nga projekti21_dk në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 168
    Postimi i Fundit: 28-05-2009, 17:57

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •