Close
Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516
Duke shfaqur rezultatin 301 deri 320 prej 320
 1. #301
  Citim Postuar m par nga bayern Lexo Postimin
  Bamba qeka i kualifikum per ket pune.
  Rri mire se ta sula prap sendin!

 2. Anetart m posht kan falenderuar Bamba pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #302

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Do moderoja me kenaqesi dhe duke pare se eshte ber e nevojshme nderhyrja te nenforumi Agnosicizem dhe Ateizem
  Revolution 1848

 4. Anetart m posht kan falenderuar EuroStar1 pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #303
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Prshndetje stafi drejtues i Forumit !

  Nse sht e mundur t kem akses pr moderimin e postimeve te nnforumi Kinematografia dhe televizioni. Kam njohuri t mjaftueshme mbi filmin, teatrin dhe regjin , dhe pr m tepr jam i apasionuar pas kinematografis Shqiptare. M s shumti do t doja t moderoja postimet e mija n at nn forum , pasi kam nj bagazh t madh informacionesh t mbledhura mbi Kinematografin Shqiptare q do t kisha dshir ( me lejen tuaj ) q ta pasuroja forumin prkats.

  Ju falemiderit.
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 6. Anetart m posht kan falenderuar Wordless pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #304

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Me beni mua moderator te pergjithshem! Kam me pak se nje muaj por kame bere kontribut shume te madh ne krahasim me kohen qe kam qene, dhe besoj se postet e mija flasin vete per karkaterin tim te ndershem dhe palevizshem nga drejtesia. Kur hyj une ne kete forum sikur ndricon forumi. Une jame nje nga anetaret me interesant ketu dhe nje nga me te sjellshmit. Une i kam ofruar respekt dhe vllazeri te tereve! Sic e keni pare jame shume i edukuar dhe i ditur. Keta alabaket e ketij forumi do te perfitonin shume nga ngritja e pozites sime ne moderator! Shume te padrejta qe ekzistojne ne kete forum do te zhdukeshin po qe se do vihesha une ne pozite. Por moderator nuk eshte mjaft per keto ndryshime themeluese kaq te rendesishme. Pozita e administratorit do me jepte me shume krahe qe futem mire kesaj pune e ta nderroje kete forum ne nje nga me te miret dhe te respektueshmit. Ky forum ka nevoje per nje person me moton: pyet jo c'fare mundet te beje ky forym per mua por c'fare mundet te beje une per kete forum. Sic e keni vene re me sjelljen time shembullore ky person i ndershem dhe zemer madh jame une. Ky forum ka nevoje per nje person si une! Pres pergjigje te mire se shpejti, jo per mua por per forumin!
  "An Evil Spirit hath innoculated our race with the hideous gospel of submissiveness, of degeneracy"

 8. Anetart m posht kan falenderuar hof pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 9. #305

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Citim Postuar m par nga hof Lexo Postimin
  Me beni mua moderator te pergjithshem! Kam me pak se nje muaj por kame bere kontribut shume te madh ne krahasim me kohen qe kam qene, dhe besoj se postet e mija flasin vete per karkaterin tim te ndershem dhe palevizshem nga drejtesia. Kur hyj une ne kete forum sikur ndricon forumi. Une jame nje nga anetaret me interesant ketu dhe nje nga me te sjellshmit. Une i kam ofruar respekt dhe vllazeri te tereve! Sic e keni pare jame shume i edukuar dhe i ditur. Keta alabaket e ketij forumi do te perfitonin shume nga ngritja e pozites sime ne moderator! Shume te padrejta qe ekzistojne ne kete forum do te zhdukeshin po qe se do vihesha une ne pozite. Por moderator nuk eshte mjaft per keto ndryshime themeluese kaq te rendesishme. Pozita e administratorit do me jepte me shume krahe qe futem mire kesaj pune e ta nderroje kete forum ne nje nga me te miret dhe te respektueshmit. Ky forum ka nevoje per nje person me moton: pyet jo c'fare mundet te beje ky forym per mua por c'fare mundet te beje une per kete forum. Sic e keni vene re me sjelljen time shembullore ky person i ndershem dhe zemer madh jame une. Ky forum ka nevoje per nje person si une! Pres pergjigje te mire se shpejti, jo per mua por per forumin!
  lol fantastik!!
  beheni kryeminister kete tipin!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Do Not Tread On : 27-07-2014 m 14:53
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 10. #306

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Citim Postuar m par nga hof Lexo Postimin
  Me beni mua moderator te pergjithshem! Kam me pak se nje muaj por kame bere kontribut shume te madh ne krahasim me kohen qe kam qene, dhe besoj se postet e mija flasin vete per karkaterin tim te ndershem dhe palevizshem nga drejtesia. Kur hyj une ne kete forum sikur ndricon forumi. Une jame nje nga anetaret me interesant ketu dhe nje nga me te sjellshmit. Une i kam ofruar respekt dhe vllazeri te tereve! Sic e keni pare jame shume i edukuar dhe i ditur. Keta alabaket e ketij forumi do te perfitonin shume nga ngritja e pozites sime ne moderator! Shume te padrejta qe ekzistojne ne kete forum do te zhdukeshin po qe se do vihesha une ne pozite. Por moderator nuk eshte mjaft per keto ndryshime themeluese kaq te rendesishme. Pozita e administratorit do me jepte me shume krahe qe futem mire kesaj pune e ta nderroje kete forum ne nje nga me te miret dhe te respektueshmit. Ky forum ka nevoje per nje person me moton: pyet jo c'fare mundet te beje ky forym per mua por c'fare mundet te beje une per kete forum. Sic e keni vene re me sjelljen time shembullore ky person i ndershem dhe zemer madh jame une. Ky forum ka nevoje per nje person si une! Pres pergjigje te mire se shpejti, jo per mua por per forumin!


  hof for President !
  lol
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #307
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  hof;..... Sic e keni pare jame shume i edukuar dhe i ditur...............
  .

  ............Keta alabaket e ketij forumi
  MOS I NDY TEMAT no name

 12. #308

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Ky forum ka nevoje per nje person me moton: pyet jo c'fare mundet te beje ky forym per mua por c'fare mundet te beje une per kete forum.
  Se kisha lexuar kete ! Kjo ishte me perla nga te gjitha !  Qytetar Nderi !
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 13. #309
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Se kisha lexuar kete ! Kjo ishte me perla nga te gjitha !  Qytetar Nderi !

  Gabim,

  Grek nderi  Pas qeqen nderit...


  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 14. Anetart m posht kan falenderuar Xhuxhumaku pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 15. #310
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Sa asht rroga per me moderu ? Ngelem klas puntore tan jeten, kerkush nuk po na ngren ne detyr lol
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 16. #311
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  fshiji Albo k eto te vjetrat fshiji se qenka bere si chit-chat
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 17. #312
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  deshira im e flakt ta drejtoj diaspore shqiptar jam nga maqedonia

 18. #313
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  une si legjenda dua moderim ne forum shtypy i dites nese lejohet kjo kerkese

 19. #314
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  legjenda kerkon albo te jete me aktive te menagjoj forum ne shum aspekt te vendos moderatore te ri

 20. #315
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Citim Postuar m par nga Oketa Lexo Postimin
  Po si su lodhe mer burr i dheut
  punetor trim asnjehere nuk lodhi

 21. #316
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  une legjenda premtojn aktivitet gjer ne forum

 22. Anetart m posht kan falenderuar legjenda12 pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 23. #317
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  po bej ni apel miqesore albo te mere parasysh kerkese tim per moderatore ne forum shtype i dites

 24. Anetart m posht kan falenderuar legjenda12 pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 25. #318
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  po kerkoj nder e respekt nga stafi per mirato kerkese tim per moderatore

 26. #319
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Duro deri n qershor
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 27. Anetart m posht kan falenderuar Wordless pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 28. #320
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213

  Pr: Aplikime pr Moderator!

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Duro deri n qershor
  po kaloj qershor vlla po pres pergjigie e albo
  per moderator

Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516

Tema t Ngjashme

 1. Gjuha shqipe po vritet pa mshirshm! A po shkojm drejt humbjes s gjuhs?
  Nga projekti21_dk n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 168
  Postimi i Fundit: 28-05-2009, 17:57

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •