Close
Faqja 2 prej 17 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 321
 1. #21
  PermaTar Forever... Maska e Sy_Jeshili{21}
  Antarsuar
  20-10-2005
  Vendndodhja
  Ne Usa
  Postime
  45
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje

  Duke lexuar rregullat e pergjithshme per moderator, edhe une shpreha deshiren qe t'ju bashkanngjitem juve ne moderim.

  Kam lexuar me vemendje te gjithe ato rregulla dhe mendoj se mund te ndihmoje ne mirembajtjen sa me te mire te forumit.

  Do doja te ndihmoj rubriken e prezentimeve ku jane edhe shumica e posteve dhe temave dhe mendoj se andej duhet te kete nje kontroll pak me te madhe.

  Shpresoj se kerkesa ime do te merret me seriozitet nga stafi i forumit dhe puna ime per kete komunitet qe kam bere dhe bej dua te vlersohet edhe ketu.

  Ju flm, Lazarti
  Plumbi Tregon Gjithmon Te Verteten

 2. #22
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Smile

  Citim Postuar m par nga Albo
  Na nevojitet ndihem ne moderimin e ketyre forumeve:

  - Sondazhe dhe Votime

  Te interesuarit, duhet qe te lexojne mesazhin e kreut ne kete teme perpara se te aplikojne, duke u njohur me kriteret e aplikimit. Nese mendoni se i permbushni ato, mund te bene kerkese si pergjigje ndaj kesaj teme.

  Albo

  Pershendetje Albo

  Pasi e pashe qe kerkohej mod tek Nenforumi Votime dhe Sondazhe desha te aplikoj edhe une per moderatore tek ai nenforum pasi edhe duhet nje kontroll me i madh atje dhe mendoj qe mund ta bej ate nqs keni mundesi te me ktheni pergjigje
  Shpresoj se ky aplikim per mod te merret para sysh nga stafi i F/Sh

  Flm

  Me rrepspekt Mariachi

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Pershendetje...

  Un e kam lene nje mesazh ketu, po me sa shof qenkan spastruar mesazhet dhe me duhet ta le dhe nje here...

  Jam i interesuar per MODERATOR ne nen-forumin LOJRA NE KOMPJUTER, VOTIME DHE SONDAZHE dhe FUTBOLLI ... Shpresoj qe te pakten ne nje nga keto nen-forume te kete nje vend te lire.

  Po le dhe disa te dhena te miat :

  Emri : LEDIO
  Mosha : 21 e gjysem
  Vendodhja : Bukuresht

  Shume i apasionuar pas sportit dhe lojrave ne PC

  Hajt gjith te mirat ...

  P.S Dhe nese nuk merret parasysh kerkesa, te pakten lini nje mesazh ketu ose ndonje MP do bente mire .
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e leci
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Goetheanum,Italy
  Postime
  1,747
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Kokashta.
  Do te kontaktojme me mp ne qofte se kerkesa juaj merret parasysh nga stafi.
  Kalofshi mire
  Quod timor cladis.
  Sed intuitum amet elit vitae est

 5. #25
  Besimtar Musliman Maska e HoteL-MadriD
  Antarsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Wrttemberg
  Mosha
  33
  Postime
  738
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  - Aktualitete Shoqerore (vizitor i rregullt dhe i respektuar ne te)
  - Sondazhe dhe Votime
  Pershendetje Albo.

  Keto te dyja mund te i mbaj dhe vetem pasi besoj dhe e di veten qe mundem.

  Kisha pase deshire dhe une qe te ju ndihmoj.Dhe pse kam pase gjithmone deshire qe te jem pjese e stafit tuaj por skam mundur.

  Info: Jam Nga Kosova.
  Mosha: 19+ vjec.
  Student.
  Forum rri gjith diten dhe naten deri dikur.

  Keshtu qe po nqse te nevoitem Albo me lajmro ne MP.

  HoteL-MadriD
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Pas sa kohesh merren parasysh keto kerkesat per MODERATOR. Edhe nese nuk ka pergjigje pozitive shkruani ketu te pakten qe ta dime dhe ne.

  Hajt kalofshi mire dhe po pres nje pergjigje por jo pas 2010-es :P
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 7. #27
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Une Kushtrim Alias RaPSouL kisha deshire te bej nje kerkes per moderator ne neneforumin e Prezantoni Veten n Forum po pati ndonje vend ju kisha lut per nje mod acc per mua po pati mundesi besoj se i plotesoj gjith regullat e lexuara me lart

  me respekt RaPSouL

 8. #28
  Akulli Maska e DiGiTeX
  Antarsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Diku Rreth Botes
  Postime
  378
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Aplikim
  ________________________________________
  Po ju bej nje C.V timen te shkurter ketu qe te njifemi pak me shume me te gjithe ju qe jeni ose aplikoni kerkesa per moderator.

  Emri:Ervis
  Mbiemri:Caushaj
  Vendelindja:Vlor
  Vendebanimi:Vlor [Momentalish]
  Mosha:20
  Hoby:Futbolli,Muzika,Mjekesia.

  Besoj se ky mini C.V i imi do tju mjaftoje per momentin,biles nqs ju kerkoni akoma me shume te dhena per mua une do te isha i gateshem tju jepja gjithcka qe do me kerkohej nga ju.

  Pasi lexova dhe postimin e Stterolla une mendoj se jam i denje per tu bere nje MOD i forumit shqiptar ne disa nen-forume.
  1-frekuentues i rregullt i Forumit, prej me shume se 2 vjet e gjysem me kete nickname qe kam tani,por dhe me perpara kam pasur nje nickname tjeter Vlonjat_shpirt -Me pelqen futbolli,muzika,mjekesia (por me sa shof asnjeri prej tyre nuk ka nevoje tani per tani per moderim,shpresoj qe te lirohet nonje vend)
  2-jam i apasionuar pas sporteve te ndryshme dhe besoj se do ta beje mesemiri punen e nje moderatori ne ato nen-forume,por kete gje po jua le juve ne dore te vendosni.
  3-megjithese dega e studimit eshte Mjekesi profilizuar [Gjinekologji], mund te them se deri tani, 80% e lendeve qe kam zhvilluar kane qene lende [ Biologji,kimi,anatomi,etj etj]
  -nuk jam racist, nuk i perkrah levizjet e ketij lloji,jam cun i shoqerueshem me te gjithe llojet e njerezve dhe sakrifikoj veten per ti ndihmuar te gjithe me se kam mundesi.
  4-jam shume i hapur per diksutim, deri ne ate pike kur diskutimi merr ngjyra ashpersie, mund te tregohem "i keq", ashtu sic mund te behet secili nga ne, por i evitoj keto situata.
  5-Kete kerkese po e beje meqenese une kam dhe disa viti anetar i staffit #shqiperia ne chatin e Albasoul Network,atje besoj se kam dhene dhe po jam kontribut te mjaftueshem keshtu qe deshroj qe dhe ne forum te jap kontributin tim sado i vogoel qofte ai.

  Mund te moderoj cilindo nga forumet e meposhtme!

  Albumi Fotografik
  Votime dhe Sondazhe
  Tema Shoqerore
  Kuzhina Shqiptare dhe e huaj
  Ekonomi & Biznes
  Futbolli

  Nuk dua t'ju duket e cuditshme nese nuk kam zgjedhur ndonje nga nenforumet te cilat une i quaj "te rendesishme", per vete faktin se te moderosh ne nje nga ato, duhet me te vertete perkushtim e paanesi, dhe per momentin, nuk do doja te zhgenjeja njeri!

  Nuk do jem kunder asnje prej ofertave ose propozimeve tuaja!

  Ju faleminderit per leximin e kesaj teme.
  Se shpejti....shpresoj,,, !!

  VISI !
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lioness : 10-01-2007 m 21:29
  "Merrja te mirėn tė ardhmes, hidhja te keqen tė kaluarės"

 9. #29
  BoXeR Maska e Noizy
  Antarsuar
  06-11-2006
  Postime
  688
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Post Kerkese Per Moderator

  Pershendetje Quhem Bruno 19 Vjec Se Shpejti 20.
  Jam Teper I Apasjunuar Mbas Sportit Edhe Do Kishja Shume Deshire Te Punoja Me Gjith Shpirt Per Kete Forum, Do Kishja Deshire Te Me Jepni Nje Shanc. Ne Forum Rrije Te Pakten 5 Ore Ne Dite Edhe Me Pelqen Shume Pasi Eshte Nje Argetim I Kendshem. Do Doja ju Thoja Qe Kam Nje Lloje Experience Me Forumet Pasi Me Pare Ne 2001 Ishja SuperModerator I Nje Forumi Anglez Por Un Jam Shqiptar Edhe Me Pelqen Te Shkruaj Shqip Prandaj Dhash Dorheqien Atje Nje Vit Me Pare Edhe Fillova Kerkimet Per Nje Website Shqipetar Edhe Nje Dite Gjeta Kete Edhe Ju Them Do E Kem Per Kenaqsi Te Bej Te Pamunduren Per Kete Website Ju Flm Edhe Respekte Te Gjith Stafit Te Forumit WwW.ForumiShqiptar.Com
  What Goes Around, Comes Around

 10. #30
  mos e luaj; I DEBUAR! Maska e qoska
  Antarsuar
  17-05-2004
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ej pa ta provojme ta marrim kalane nga brenda tek nenforumi i informatikes.

  Si thoni i keni dy pare mend sa te me jepni mua moderator ne nenforumin e informatikes?!

  Apo edhe ketu duhet me kalu nga ai ekzistuesi :O.

  Hajt tung.

 11. #31
  Saimiri-AL Maska e saimiri-uk
  Antarsuar
  13-01-2003
  Vendndodhja
  All over Albania
  Mosha
  40
  Postime
  248
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Kerkese Per Moderator ose krijim i nje nyje Stervitje/ushtrime Gym!
  Do te kisha deshire te krijohej nje teme krejtesisht e re vetem per stervitje ne gym.
  Shkoj ne gym/palester rregullisht dhe dua te ndajme informacione rreth shendetit, stervitjes dhe mbajtjes se trupit ne forme. Kur sheq qe shume shqiptare kane hanger e jane anj dhe kane krijuar nje gome rezerve makine ne bark atehere kjo teme eshte teper e rendesishme. Mund te ndajme informacione dhe ndihmojme njeri tjetrit, frymezojme dhe fokusojme njeri tjetrin rreth stervitjes fizike.
  Obesity (dhjamosja) e shoqerise shqiptare eshte armiku i ri i mfshehur i shoqerise tone.
  Me renien e komunizmit dhe futjen e ekonominse se tregut te lire sasia e ushqimit u shtua ne vatrat shqiptare por tafmaqarlluku dhe babezia per te grene fazhdojne ne tiparet e karakterit shqiptar si ne kohen e komunizmit.
  Ketu ne UK ka shume individe te suksesshem financiarisht ne fusha te ndryshme te jetes, shume te pasur dhe kane lene mbas dore shendetin dhe sot e kesaj dita e derdhin krejt pasurine per te pasur shendetin perseri, por...?
  Keshtu qe jepini ndryshimit nje shans me kete teme inkurajuese!
  Pershendetje
  Ndryshuar pr her t fundit nga saimiri-uk : 27-03-2007 m 21:26

 12. #32
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,142
  Faleminderit
  81
  792 falenderime n 648 postime
  Citim Postuar m par nga saimiri-uk
  Kerkese Per Moderator ose krijim i nje nyje Stervitje/ushtrime Gym!
  Do te kisha deshire te krijohej nje teme krejtesisht e re vetem per stervitje ne gym.
  Shkoj ne gym/palester rregullisht dhe dua te ndajme informacione rreth shendetit, stervitjes dhe mbajtjes se trupit ne forme. Kur sheq qe shume shqiptare kane hanger e jane anj dhe kane krijuar nje gome rezerve makine ne bark atehere kjo teme eshte teper e rendesishme. Mund te ndajme informacione dhe ndihmojme njeri tjetrit, frymezojme dhe fokusojme njeri tjetrin rreth stervitjes fizike.
  Obesity (dhjamosja) e shoqerise shqiptare eshte armiku i ri i mfshehur i shoqerise tone.
  Me renien e komunizmit dhe futjen e ekonominse se tregut te lire sasia e ushqimit u shtua ne vatrat shqiptare por tafmaqarlluku dhe babezia per te grene fazhdojne ne tiparet e karakterit shqiptar si ne kohen e komunizmit.
  Ketu ne UK ka shume individe te suksesshem financiarisht ne fusha te ndryshme te jetes, shume te pasur dhe kane lene mbas dore shendetin dhe sot e kesaj dita e derdhin krejt pasurine per te pasur shendetin perseri, por...?
  Keshtu qe jepini ndryshimit nje shans me kete teme inkurajuese!
  Pershendetje
  Po shpreh gadishmerine per te ndihmuar me moderimin dhe pasurimin e forumit te mjekesise?

  Albo

 13. #33
  Saimiri-AL Maska e saimiri-uk
  Antarsuar
  13-01-2003
  Vendndodhja
  All over Albania
  Mosha
  40
  Postime
  248
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Po shpreh gadishmerine per te ndihmuar me moderimin dhe pasurimin e forumit te mjekesise?
  Jo mjekesia eshte dicka me vete, dhe te krijonim nje teme Stervitje Fizike, Shendeti etj. Ku te diskutonim vetem per ushtrime ne palester. Ushtrime per shpatullat, krahet, abs (muskujt e barkut), kembet etj.
  Gjithashtu mund te sillnim informacione rreth ushqimeve dhe permbajtjen kalorike te tyre. Do diskutohet perse trejnimi fizik rregullisht ju mban trupin ne forme dhe zgjat jeten dhe cilesine e saj, ul stresin dhe merzitjen ne individe.
  Po te hapet si nenteme ne mjekesi nuk eshte e pershtatshme pasi mjekesia tingellon paksa shqetesuese dhe per njerez me probleme.
  Nuk duket e pershtatshme as tek sporti pasi aty vetem diskutohet rreth sporteve te huaja dhe shqiptar dhe jo rreth trejnimit fizik.
  Saimiri
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 14. #34
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  pershendetje te gjitheve .

  meqe kam kohe qe perdor forumin shqiptar dhe jam nje antar i rregullt , jam administrator ne nje forum . jam moderator ne dy forume , kerkoja te me jepet nje shans dhe mua te jem moderator ne F/SHQIPTAR .
  fushat qe kerkoj te moderoj jane :
  sporti shqiptar
  politika

  jam i gatshem te jap ndihmesen time ne moderimin sa me mire te forumit

  ju faleminderit .

 15. #35
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Citim Postuar m par nga saimiri-uk
  Jo mjekesia eshte dicka me vete, dhe te krijonim nje teme Stervitje Fizike, Shendeti etj. Ku te diskutonim vetem per ushtrime ne palester. Ushtrime per shpatullat, krahet, abs (muskujt e barkut), kembet etj.
  Gjithashtu mund te sillnim informacione rreth ushqimeve dhe permbajtjen kalorike te tyre. Do diskutohet perse trejnimi fizik rregullisht ju mban trupin ne forme dhe zgjat jeten dhe cilesine e saj, ul stresin dhe merzitjen ne individe.
  Po te hapet si nenteme ne mjekesi nuk eshte e pershtatshme pasi mjekesia tingellon paksa shqetesuese dhe per njerez me probleme.
  Nuk duket e pershtatshme as tek sporti pasi aty vetem diskutohet rreth sporteve te huaja dhe shqiptar dhe jo rreth trejnimit fizik.
  Saimiri
  Po ide shume e mire kjo. Jo vetem per stervitje normale, por dhe per arte te ndryshme si TaiChi, Karate, Taekwoondo apo dhe sporte te tjera. Fatkeqsisht nuk kam shume eksperience me keto me siper se sapo kam rifilluar perseri por ama di shume shqiptare qe kane arritur te dana 2 e rripit te zi, po patem ndonje ne forum mund te ndihmoj ose edhe po spaten do i terhiqet vemendja te ndihmoj. Me duket dicka shume me vlere, puna eshte vetem se kush do e mirembaj dhe perkthej ne shqip(sic ben Dariusi me shkencen psh).
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 16. #36
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  115 falenderime n 104 postime
  Sugjerimet tuaja do t merren parasysh. Do diskutoj me supermoderatort e forumit n lidhje me shtimin e nj nnforumi ndoshta tek forumi i mjeksis si dhe n lidhjen e shtimit t nj moderatori tek sportet.

  Pr m shum informacione do ju drgoj mesazhe private n ditt n vazhdim.


  Prshndetje

 17. #37
  Saimiri-AL Maska e saimiri-uk
  Antarsuar
  13-01-2003
  Vendndodhja
  All over Albania
  Mosha
  40
  Postime
  248
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Sugjerimet tuaja do t merren parasysh. Do diskutoj me supermoderatort e forumit n lidhje me shtimin e nj nnforumi ndoshta tek forumi i mjeksis si dhe n lidhjen e shtimit t nj moderatori tek sportet.

  Pr m shum informacione do ju drgoj mesazhe private n ditt n vazhdim.
  Faleminderit
  Mire do te ishte qe kjo nyje te mos humbiste ne nje nenteme thashethemesh sportive apo problemeve mjeksore por nejse ju e dini me mire. Nese duhet te paguajme ndonje fature per krijimin e temes dhe trafikun nuk ka problem, jua sjell ne poste cfaredo lloj shume!
  Tung

 18. #38
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Fiori
  Sugjerimet tuaja do t merren parasysh. Do diskutoj me supermoderatort e forumit n lidhje me shtimin e nj nnforumi ndoshta tek forumi i mjeksis si dhe n lidhjen e shtimit t nj moderatori tek sportet.

  Pr m shum informacione do ju drgoj mesazhe private n ditt n vazhdim.


  Prshndetje

  faleminderit per marrjen ne parasysh , shpresoj te caktohet me i miri .

 19. #39
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  115 falenderime n 104 postime
  Nga smod morra disa pergjigje dhe si perfundim vendosem mos hapnim nje nenforum te ri per keto arsye:

  Tani per tani shume tema nga ato te cilat kerkoni te diskutoni tek forumi i ri mbulohen tek forumi 'Bukuria dhe Estetika". Ai forum ka tema per dieten, kalorite etj Ndersa nq se doni te diskutoni fizikun nga aspekti shendetsor, mund ta beni kete gje fare mire tek forumi i mjeksisre. Dhe nq se doni ta diskutoni ne aspektin sportiv atehere fare mire mund te perdoren forumet e sporteve (shembull: Sporti neper Bote etj).

  Arsyeja kryesore per kete qendrim eshte fakti se hapja e nenforumeve per cdo lloj pasioni qe ka nje anetar do conte ne dublimin e temave te ndryshme.


  Duke shpresuar ne mirekuptim!

  Pershendetje,
  Fiori

 20. #40
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Pershendetje Stafi!

  Pershendetje te gjithe stafit te Forumit.Mbas 1 fare kohe pjesemarrjeje ne Forum po e bej edhe une kerkesen per tu bashkangjitur stafit tuaj.


  Temat te cilat frekuentoj me shume jane: Tema Shoqerore si edhe Ne kerkim te Romances.

  Ja edhe pak informacion rreth meje:

  Emri: Drini
  Mbiemri: Personal
  Datelindja: 25/01/1979
  Vendlindja: Fier
  Vendndodhja: Ravenna (Itali)
  Profesioni: Student ( Giurisprudenza) Drejtesi.

  Mendoj se do arrij edhe une te jap kontributin tim si Moderator ne kete forum edhe te behem pjese e Stafit Tuaj.

  Me Respekt Drini.

Faqja 2 prej 17 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Gjuha shqipe po vritet pa mshirshm! A po shkojm drejt humbjes s gjuhs?
  Nga projekti21_dk n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 168
  Postimi i Fundit: 28-05-2009, 17:57

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •